Dodaj do ulubionych

szukam pracy

13.05.06, 14:16
najlepiej w charaktersze barmanki lub kelnerki.oczywiście w poznaniu.jestem
młoda ambitna i inteligentna .wszelkie propozycje prosze słać na meila.z gory
dziekuje;*
Obserwuj wątek
    • Gość: ds Re: szukam pracy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.06, 23:45
      Gdybyś była ambitna i inteligentna to:
      Po pierwsze: wiedziałabyś że to forum nie śłuży zamieszczaniu ogłoszeń.
      Po drugie: Ruszyłabyś pupę na Stary Rynek i w jego okolice i pracę w
      wymienionych zawodach byś znalazła w kilka godzin.
      Po trzecie: Jeśli ktos o sobie piszę że jest inteligentny to znaczy że
      prawdopodobnie jest wprost przeciwnie.
      Po czwarte: To Ty szukasz pracy więc to Ty musisz pisac maile a nie ktoś je
      będzie pisał do Ciebie.
      • Gość: O Praca dla barmana! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.06, 09:54
        Mój przedmówca ma rację w całej rozciągłości. Jak chcesz znaleźć pracę to sama
        wysyłaj emaile. Zresztą każdy kto chociaż raz siedział w pubie w centrum
        Poznania wie, że b. często przychodzą ludzie szukający pracy i zostawiają swoje
        cvki i idą dalej. Ot np. wczoraj widziałem ogłoszenie "szukamy barmana czy
        barmanów, zostawiać cvki w barze". Ogłoszenie to wisi w kultowym pubie DRAGON,
        który ma najpiękniejszy ogródek w mieście.
    • Gość: sa Re: szukam pracy IP: 212.126.24.* 14.05.06, 12:15
      wyjezdzaj na zachod poki jeszcze jestes mloda

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka