motylek0077 13.05.06, 14:16 najlepiej w charaktersze barmanki lub kelnerki.oczywiście w poznaniu.jestem młoda ambitna i inteligentna .wszelkie propozycje prosze słać na meila.z gory dziekuje;* Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ds Re: szukam pracy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.06, 23:45 Gdybyś była ambitna i inteligentna to: Po pierwsze: wiedziałabyś że to forum nie śłuży zamieszczaniu ogłoszeń. Po drugie: Ruszyłabyś pupę na Stary Rynek i w jego okolice i pracę w wymienionych zawodach byś znalazła w kilka godzin. Po trzecie: Jeśli ktos o sobie piszę że jest inteligentny to znaczy że prawdopodobnie jest wprost przeciwnie. Po czwarte: To Ty szukasz pracy więc to Ty musisz pisac maile a nie ktoś je będzie pisał do Ciebie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: O Praca dla barmana! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.06, 09:54 Mój przedmówca ma rację w całej rozciągłości. Jak chcesz znaleźć pracę to sama wysyłaj emaile. Zresztą każdy kto chociaż raz siedział w pubie w centrum Poznania wie, że b. często przychodzą ludzie szukający pracy i zostawiają swoje cvki i idą dalej. Ot np. wczoraj widziałem ogłoszenie "szukamy barmana czy barmanów, zostawiać cvki w barze". Ogłoszenie to wisi w kultowym pubie DRAGON, który ma najpiękniejszy ogródek w mieście. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sa Re: szukam pracy IP: 212.126.24.* 14.05.06, 12:15 wyjezdzaj na zachod poki jeszcze jestes mloda Odpowiedz Link Zgłoś