Dodaj do ulubionych

Radny PiS przerwie rurociąg?

04.04.07, 22:52
kolejne skuteczne działanie PiS na arenie międzynarodowej. Tylko w szoku
jestem, że przeszło to przez wewnętrzną cenzurę redakcyjną Wybiórczej ;) idzie
nowe?? ;)))
Obserwuj wątek
    • Gość: Inny! Re: Radny PiS przerwie rurociąg? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.07, 23:30
      No , logika przedmówcy godna intelektu, nie obrażając, mrówki! Mózg Ci niby
      pracuje , ale brak refleksji! Ale przyznaję , trzeba tak rozumować, że Gazeta
      to wszelkie zło!!?? To po co to chłopie czytasz! KRYTYKUJ TREŚĆ , A NIE ŹRÓDŁO
      INFORMACJI! Tylko głupio Ci jest , że można i tak! Mączkowski nie odkrył
      Ameryki, jeno tylko ma tzw. chody, czyli możiwości! Mnie jest obojętne kto
      uchroni Bałyk przed śiercią ! Może być i Leper! I taka między nami różnica!


      • Gość: seroo1 Re: Radny PiS przerwie rurociąg? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.07, 12:19
        Radny PiS, a najlepiej wszyscy, niech się poświęcą dla najjaśniejszej 4RP,
        wejdą do rury i ją zatkają całym swym jestestwem. Jako ich (dzisiaj)
        najbardziej zagorzały wróg osobiście będę lobbował za budową dla nich pomnika
        np. w Kołobrzegu!!!!!!!!!
      • jlesiecki Re: Radny PiS przerwie rurociąg? 05.04.07, 16:27
        Mowcie co chcecie, ale po pierwsze to w interesie naszego kraju, a po drugie
        pewnie i w interesie srodowiska naturalnego.
        A tekst jest napisany w taki sposob, zeby w mniejszy sposob pokazac wage sprawy,
        a wiekszy sposob osmieszyc tego europosla, niezaleznie z jakiego ugrupowania
        pochodzi.
    • sceptyk31 Radny PiS przerwie rurociąg? 05.04.07, 07:23
      Tania propaganda, a dziennikarze "łykają " taka bzdurę.
      • Gość: Marcin Re: Radny PiS przerwie rurociąg? IP: 83.238.72.* 05.04.07, 14:42
        Nie pomyśleliście, że szefem tej Komisji jest Marcin Libicki? A ten chyba do PO
        nie należy...
    • Gość: xxx ale wymyślił PISS-duś jeden IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.04.07, 10:40
      o tym każde najmniejsze dziecko wie !!!!
      • Gość: roch POszołomy tego nie wymysliły: za cienkie są ;) IP: *.echostar.pl 05.04.07, 12:37
        takie to niby mądre głowy i TAAAAKie kontakty mają na Zachodzie... ale to jakoś
        taki zwykły PiSowiec może wstrzymać budowę gazociągu... i to michnikowszczyźnie
        i POszołomkom nie może w głowach się pomieścić - tłucze się ta myśl i klekota
        uniemożliwiając normalne funkcjonowanie ;)))
    • Gość: nana Radny PiS przerwie rurociąg? IP: *.um.poznan.pl 05.04.07, 13:32
      Brawo:) oby się udało!!!!!!!
      • Gość: Jerry Re: A kiedy będziemy się kąpać w Warcie? IP: *.izacom.pl 05.04.07, 13:45
        j.w.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka