Gość: kdjgu IP: *.prosat.net.pl 07.09.03, 12:47 WCZORAJ WŁAŚNIE PRZEJEŻDZAŁEM ULICA BUKOWSKA I ZOBACZYŁEM BUDOWE CENTRUM STOMATOLOGII - Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: P.B Re: do PB...... IP: *.czerwonak.sdi.tpnet.pl 08.09.03, 16:15 Gość portalu: kdjgu napisał(a): > WCZORAJ WŁAŚNIE PRZEJEŻDZAŁEM ULICA BUKOWSKA I ZOBACZYŁEM BUDOWE CENTRUM > STOMATOLOGII - Odpowiedz Link Zgłoś