Dodaj do ulubionych

Harry Potter

20.01.02, 17:52
co o nim sądzicie?
Obserwuj wątek
    • cesar01 Re: Harry Potter 20.01.02, 18:20
      nic nie sadzie i wynocha na osla lawke
      • lechita2 Re: Harry Potter 26.01.02, 21:44
        cesar01, nie dość, że jesteś gościem portalu, to jeszcze się rządzisz.
      • lechita2 Re: Harry Potter 26.01.02, 21:44
        czy są na sali jacys fani Harry'ego?
    • Gość: Ginny Re: Harry Potter IP: *.net.bialystok.pl 28.01.02, 10:11
      HP to fajna rzecz.
      • lechita2 Re: Harry Potter 28.01.02, 21:21
        uzasadnij, czemu fajna, bo ja go na przykład nie lubię
        • Gość: Ginny Re: Harry Potter IP: *.net.bialystok.pl 29.01.02, 14:01
          Literatura odprężająca, relaksująca, ale jednak nie szmatława. Postaci
          interesujące. Wciąga- przynajmniej mnie. No, ale de gustibus non est
          disputandum...
          • lechita2 Re: Harry Potter 29.01.02, 15:05
            ale tam są same pierdoły, według mnie to następna po Pokemonach gigantyczna
            inwestycja, mająca na celu wyłudzenie pieniędzy od dzieciaków w każdy możliwy
            sposób (filmy, komiksy, chipsy, gumy do żucia...)
          • Gość: Ginny Re: Harry Potter IP: *.net.bialystok.pl 31.01.02, 10:37
            Powinno się oddzielić książkę od tego, co teraz WarnerBros z nią robi.
      • Gość: Radost Re: Harry Potter IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 31.01.02, 19:30
        Gość portalu: Ginny napisał(a):

        > HP to fajna rzecz.

        drukarki niezle choc wole Cannona:)
        • Gość: anka9009 Re: Harry Potter IP: 192.168.0.* 31.01.02, 19:49
          dobre Radost! ja mam hp i jestem zadowolona
          • lechita2 Re: Harry Potter 31.01.02, 20:05
            a ja mam drukarkę hp, jest wporzo

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka