lechita2 Re: Harry Potter 26.01.02, 21:44 cesar01, nie dość, że jesteś gościem portalu, to jeszcze się rządzisz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ginny Re: Harry Potter IP: *.net.bialystok.pl 28.01.02, 10:11 HP to fajna rzecz. Odpowiedz Link Zgłoś
lechita2 Re: Harry Potter 28.01.02, 21:21 uzasadnij, czemu fajna, bo ja go na przykład nie lubię Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ginny Re: Harry Potter IP: *.net.bialystok.pl 29.01.02, 14:01 Literatura odprężająca, relaksująca, ale jednak nie szmatława. Postaci interesujące. Wciąga- przynajmniej mnie. No, ale de gustibus non est disputandum... Odpowiedz Link Zgłoś
lechita2 Re: Harry Potter 29.01.02, 15:05 ale tam są same pierdoły, według mnie to następna po Pokemonach gigantyczna inwestycja, mająca na celu wyłudzenie pieniędzy od dzieciaków w każdy możliwy sposób (filmy, komiksy, chipsy, gumy do żucia...) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ginny Re: Harry Potter IP: *.net.bialystok.pl 31.01.02, 10:37 Powinno się oddzielić książkę od tego, co teraz WarnerBros z nią robi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Radost Re: Harry Potter IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 31.01.02, 19:30 Gość portalu: Ginny napisał(a): > HP to fajna rzecz. drukarki niezle choc wole Cannona:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka9009 Re: Harry Potter IP: 192.168.0.* 31.01.02, 19:49 dobre Radost! ja mam hp i jestem zadowolona Odpowiedz Link Zgłoś