Dodaj do ulubionych

Wakacje nad morzem

18.05.13, 17:50
Dużo ciekawych ofert na urlop nad morzem i nie tylko: naweekend.info
Obserwuj wątek
        • Gość: Asia Re: Wakacje nad morzem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.13, 18:35
          ja również polecam polskie morze...:) uwielbiam koniec lata, wracających do domu ludzi i poczucie że za parę dni możliwy będzie spacer po pustej plaży. W tym roku wylądowaliśmy w Jastrzębiej Górze, w Willi Kaskada. Urokliwe, pełne spokoju miejsce, gdzie wybornie smakuje wieczorna kawa, pita na tarasie naszego apartamentu. Jęsli ktoś zastanawia się gdzie jechać, gorąco polecam:) www.willakaskada.pl/ i bardzo proszę o polecenie czegoś na południu Polski, bo tam również chcemy się wybrać jeszcze pod koniec lata...:)
    • jacekmielno Re: Wakacje nad morzem 02.06.13, 21:10
      Myślę, że obecnie najbogatszy w oferty wypoczynku nad morzem jest serwis www.wczasy.nad.morzem.net - stale uzupełniany o nowe oferty noclegowe, zapewnia krótka informację na temat wybranego obiektu, jego dane kontaktowe z linkiem do prywatnej strony internetowej. Wakacje nad morzem najlepiej wybierać z tym właśnie serwisem.
        • michalowa5 Re: Wakacje nad morzem 27.09.13, 11:04
          Od siebie mogę dać namiar na stronę z tanimi noclegami blisko morza - www.przymorzu. Jeszcze nigdy nie zawiodłam się na tej stronie, zawsze znajdzie się jakieś miejsce na pobyt.
      • jacekmielno Re: Wakacje nad morzem 07.09.14, 22:50
        jacekmielno napisał:

> Myślę, że obecnie najbogatszy w oferty wypoczynku nad morzem jest serwis www.wakacje.nad.morzem.net - stale uzupełniany o nowe oferty noclegowe, zapewnia krótka informację na temat wybranego obiektu, jego dane kontaktowe z linkiem do prywatnej strony internetowej. Wakacje nad morzem najlepiej wybierać z tym właśnie serwisem.
        • kaja3507 Re: Wakacje nad morzem 25.09.14, 13:10
          Ja byłam w fajnym miejscu www.adam.jaroslawiec.pl/ - jakby ktoś szukał bezpiecznego ośrodka domków dla rodzinki z dzieciakami , albo dla młodych - bo na ośrodku same atrakcje ( boiska, korty ten. baseny, chata grillowa, rowery, piłkarzyki, plas zabaw itp)
    • indovsky Re: Wakacje nad morzem 09.11.17, 14:58
      Ja zawsze gdy jadę nad morze korzystam z przymorzu. Mają dużo ciekawych ofert i prosty układ strony, który na nowy sezon ma być ulepszony z tego co słyszałem. Godny polecenia serwis. Myślę, że jeden z najlepszych w Polsce o czym świadczy jego staż w internecie. Pozdrawiam
    • Gość: nakoncu.pl Re: Wakacje nad morzem IP: *.centertel.pl 21.03.18, 14:18
      Zachęcam do zapoznania się z ofertą na www.nakoncu.pl , bądz na FB facebook.com/dhzgwozdz Oferujemy wynajem domków angielskich 150m od morza. Atutem naszych domków są też własne ogrodzone ogródki gdzie mogą państwo się bez skrępowania opalać przed domkiem. Pozdrawiam wszystkich 😊😊😊😊
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka