Dodaj do ulubionych

Pranie dywanów.

01.09.10, 14:07
Dla wszystkich, którzy chcą uprać dywany, wykładzinę lub tapicerkę mam
ostrzeżenie.
Nie korzystajcie z usług osoby, która reklamuje się na samochodzie i podaje
następujący numer telefonu:691207586.

Zadzwoniłem do człowieka, umówiłem się, że zabierze dywany do prania i przez
dwa dni nie odbierał ode mnie telefonów. Po dwóch dniach zadzwonił z
przeprosinami i stwierdził, że zabierze dywany następnego dnia o godzinie
8.00. Czekałem cierpliwie do godziny 10.00 i tuż po po 10.00 otrzymałem sms,
że przeprasza i będzie
u mnie po dywany o godz. 14.00.
Od tamtej pory minął już tydzień, dywany uprała mi inna firma, a ten, z którym
się umawiałem nie zgłosił się do dziś.
O S T R Z E G A M przed niesolidnością
Obserwuj wątek
    • Gość: Zawiedziony Hubi sprzątanie IP: *.radom.vectranet.pl 17.07.11, 20:10
      Ostrzegam wszystkich przed tą "profesjonalną" firmą sprzątającą. Niech nikogo nie zwiedzie świetna strona internetowa i fantastyczne referencje umieszczone na tej stronie. Dość, że doliczyli mi dodatkowo 30 zł za to że dowiozłem dywan na miejsce (u mnie akurat był remont) to stan dywanu był opłakany (z pośpiechu zapomniałem sprawdzić na miejscu). 70 zł wyrzucone w błoto, dywan był jedynie zmoczony i pachniał czymś, ale nie można powiedzieć, że był czysty. Dziękuję za takich profesjonalistów.ODRADZAM WSZYSTKIM!!!
    • Gość: Kubuś. Re: Pranie dywanów. IP: *.radom.vectranet.pl 18.07.11, 16:23
      Wszystkie firmy z czasem są _ówno warte.
      Dwa lata temu zrobili mi dywan na Lotniczej - był na cacy.
      Teraz ten sam (jest po kilku praniach jak mówiła pani Właścicielka) otrzymałem poplamiony i niedoprany. Na odchodne jak mi ręce opadały otrzymałem przestrogę;" niech pan więcej z tym dywanem tutaj nie przychodzi, tu nic już nie da się zrobić".
      Kilkadziesiąt złotych następnie straciłem i dokonałem poprawnego prania własnymi siłami.
      Tyle, że pozostaje chęć prania po mózgach zafajdanych profesjonalistów.

• Gość: Ordnung Re: Pranie dywanów. IP: *.radom.vectranet.pl 31.12.11, 09:32
        patrz "profesjonalisto" to zależy od samochodu w niektórych można prac ekstrakcyjnie w niektórych ręcznie tu liczy sie wiedza i doświadczenie
        zobacz jak to robi firma Lakszmi z Wrocławia firma ogólnopolska wielokrotnie nagradzana na targach
        www.lakszmi.com.pl/?pl_pranie-tapicerki,16
        że tobie spadła podsufitka haha profesjonalista psika płynem do mycia silnika i wciera brudną szmatą porażka
    • Gość: Magda Re: Pranie dywanów. IP: *.radom.vectranet.pl 09.12.11, 20:23
      Witam,
      Ja postanowiłam sama wyprać swój jasny dywan Vaniszem odziwo po czyszczeniu zrobiły się szare plamy w miejscach czyszczonych. Miałam go wyrzucić ale mama dała mi kontakt do firmy, która u niej prała ostatnio dywany, przyjechał Pan czymś popryskał i wyprał dywan idealnie. Powiedział że używa tylko odplamiaczy i proszków firmy Karcher. Dywan wygląda prawie jak nowy. Naprawdę mogę polecic firmę DG Studio tel. 606 653 047
      • Gość: Andrzejek Re: Hubi Sprzątanie IP: *.radom.vectranet.pl 09.07.12, 12:41
        ja sie nie zgodze miałem wykładzine do prania kolega dał mi numer drogo i trzeba czekać 4 dni
        spieszyło mi sie to wziąłem hubi rewelacji nie ma tylko tanio'
        troche załuje bo wykładziny nie czyśćimy raz do roku a akurat mebli w pokoju nie było
        i trzeba było to wykorzystać
        no tak jak pisze tanio a szału nie ma
        • Gość: Jerzy Chruściel Re: Hubi Sprzątanie IP: *.centertel.pl 15.07.12, 09:07
          Witam, nie mogłem się powstrzymać, czytam to forum od kilku lat, i temat "pranie dywanów" pojawiał się już co jakiś czas.....
          Nie wiem z czego to wynika ale Polacy i takie małe społeczeństwa ja Radom potrafią "dokopac" drugiemu , czy wynika to z zazdrości , snobizmu czy z zwykłego lenistwa

Założę sie , żę większość tych postów piszą firmy zajmujące się tego typu usługami, Panie Panowie trochę zdrowej rywalizacji i ogłady ....
          Oczernianie kogoś na forum, to takie Polskie, bez podpisu Anonim !!!

Internet przyjmie wszystko , to dobre i to złe , ale nie radzę kierować się opinią "internetu"

Nie jestem związany z firmą Hubi, ale obserwuję tą firmę i kibicuje....
          Pozdrawiam
          • Gość: profipranie Re: Hubi Sprzątanie IP: *.radom.vectranet.pl 15.07.12, 22:11
            ma Pan w 100% racje
            ja robie swoje zainwestowałem w maszyny o wartości nowego średniej klasy samochodu
            kwiatki teraz zbieram robimy biura , przedszkola, szkoły a nawet muzea do dużych powierzchni jeździmy nawet 300 km od Radomia
            Hubiegi nie znam ale tez mu kibicuje bo gdyby było więcej ludzi takich jak on na własnej inicjatywie to by było mniejsze bezrobocie w tym kraju
            takie posty wypisują zwykle nieudacznicy którym sie nie wiedzie
            większość z nich mysli ze kupi odkurzacz za 1500 zł i kaske będą przytulać
            a tu nie tak w tej robocie trzeba sie najebać i mieć nerwy stalowe do rozmowy z ludźmi bo przyjebów nie brakuje, w Radomiu takich 50 jest jeśli chodzi o konkurencje
            Hubi ciągnij dalej
            pozdrawiam

• 131beata Re: Pranie dywanów. 21.02.15, 15:09
        W naszej pralni radom Mariacka 16 ceny mamy od 10-12zł za metr.Mamy trzepaczkę mechaniczną i wirówkę a jakość usług trzeba sprawdzić samemu.Zapraszamy.Więcej na www.pralniadywanowperfekt.pl
        • 125karola Re: Pranie dywanów. 28.12.17, 22:46
          Nie polecam pralni przy Mariackiej 16 w Radomiu. Dywany zmoczone, wysuszone i brudne po rzekomym praniu. Reklamacji nie uwzględniają ponieważ w mniemaniu właścicielki dywany są oddawane "zawsze" "czyściutkie" I to "zawsze" i "czyściutkie" nie podlega dyskusji. NIE POLECAM, OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM TĘ PRALNIĘ. PIENIĄDZE I TO NIEMAŁE BO 10 ZŁ ZA 1 M2 WYRZUCONE W BŁOTO
          • 1karolina2345 Re: Pranie dywanów. 21.01.18, 18:09
            A ja serdecznie polecam pralnie na Mariackiej piore tam od trzech lat i dywany odbieram za 2 dni czyste suche pachnace .A śmierdzące odbierałam z leklerka ,ogrodniczej i dlugojowskiej .I tak cud że dywany zostały uratowane bo myślałam że będą do wyrzucenia.
    • rybka-1985 Re: Pranie dywanów. 24.08.15, 15:19
      Bardzo dziwi mnie ten wpis bo to są brednie wyssane z palca. Pralam tam dywany już nie raz i jestem bardzo zadowolona. Solidna firma, profesjonalny sprzęt i miła obsługa. Zapewne pomyliła Pani adresy albo jest Pani z konkurencji. Wszystkim polecam tą pralnie bo dywan po odbiorze pachniał i wyglądał jak Nowy. Rewelacja
      Najlepiej przekonać się samemu a nie sugerować się opinia innych.
    • kondzi2000 Pranie dywanów 24.08.15, 16:25
      Serdecznie polecam pralnie na ulicy Mariackiej. Prałem 2 dywany i po praniu wyglądały lepiej niż jak je kupiłem w sklepie. Dywan dziecka cały umorusany w plastelinie i mazakach, teraz jest nieskazitelnie czysty i pachnący. Super obsługa, kontakt z klientem i bardzo dobra cena. Jeszcze raz polecam.
      • 125karola Re: Pranie dywanów 29.12.17, 20:20
        Ciekawe kto pisał tę opinię chyba sam właściciel. "Prałam" w tej pralni 2 dywant odebrałam i rozłożyłam "uprane" przwd samą Wigilią. O zgrozo dom czysty a "uprane" na Mariackiej dywany brudne.Kategorycznie odmówiono reklamacji. Taki profesjonalizm i uprzejmość. Brawo! Bez bisów i bez możliwości skorzystania z usług tej "pralni"👎
    • krzysiek86m Re: Pranie dywanów. 11.11.15, 18:33
      jeżeli chcecie mieć coś konkretnie zrobione (oczywiście na za 5 zł z metra dywanu, bo za taką cenę jedyne co można zrobić to namoczyć dywan) zajrzyjcie na www.pranie-mazowsze.pl . Jest to firma z Radomia i ja jak najbardziej ich polecam i Pozdrawiam
    • miloszpoznan Re: Pranie dywanów. 24.12.15, 02:00
      Sprawdziłem już kilka firm piorących dywany w domu i nigdy nie byłem zadowolony.
      1. Zupełnie obca osoba wchodzi do mojego domu i chodzi w zasadzie wszędzie.
      2. Nigdy nie mam pewności co do wiedzy i kwalifikacji wykonawcy zlecenia.
      3. W większości wypadków są to ludzie dorabiający po pracy którzy kupili sobie odkurzacz piorący za 1500-2500 pln i szukają szybkiego zarobku.
      3. Paragon czy faktura ZAPOMNIJ a jak faktycznie firma jest zarejestrowana to doliczą VAT lub podatek. (więc karmimy szarą strefę).
      4. Warto się dokładnie upewnić co do ceny przed samym wykonaniem usługi bo można być niemiło zaskoczonym. Czy nie ma ceny minimalnej lub kosztu dojazdu.
      5. Musimy umówić się na dany dzień i godzinę co powoduje pewne ograniczenia a warto mieć na uwadze że wykonawca usługi prania dywanów potrafi się spóźnić nawet kilka godzin.
      6. W zasadzie nigdy nie odkurzają dywanu przed praniem co jest karygodnym błędem. Ale nie wymagajmy żeby Pan dźwigał do naszego domu czy mieszkania odkurzacza.
      7. Usługa prania dywanu czy wykładziny wykonywana w naszym domu czy mieszkaniu wykorzystuje nasz prąd i ciepłą wodę co przy obecnych cenach nie jest bez znaczenia.
      8. Dywan czy wykładzina po procesie czyszczenia pozostaje mokra a niejednokrotnie przemoczona. I pojawiają się kolejne problemy z którymi sami musimy sobie poradzić bo wykonawca usługi skasował pieniążki i tyle go widzieli. Pierwszy to wysuszenie dywanu w domu które nie jest łatwe, drugi to zabezpieczenie podłoża na którym leży mokry dywan szczególnie jeśli są to panele lub parkiet.
      9. Ostatnią wadą takiej usługi jest JAKOŚĆ a w zasadzie jej brak.
      Dlatego od kilku lat oddaję dywan do jednej z czterech AUTOMATYCZNEJ PRALNI DYWANÓW W POZNANIU czysty-dywan.pl/
      Zobaczcie dlaczego
      czysty-dywan.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=40%3Aco-przejdzie-twoj-dywan&catid=8%3Astrony-statyczne&Itemid=5
      Nawet można sprawdzić ile się zapłaci:
      czysty-dywan.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=38&Itemid=8
      A tak to wygląda w pralni przy ul. Wołczyńskiej 56 w Poznaniu:
      www.youtube.com/watch?v=SSJ10sgHz1c
      Tak wygląda na ul. Lechickiej 44:
      www.youtube.com/watch?v=3A04ZB990b0
      A tak na ul. Karłowicza w Luboniu:
      www.youtube.com/watch?v=eHwIjPD7_P4
      • ekosprzatanie Re: Pranie dywanów. 22.02.16, 21:04
        miloszpoznan napisał(a):

> Sprawdziłem już kilka firm piorących dywany w domu i nigdy nie byłem zadowolony
        > .
        > 1. Zupełnie obca osoba wchodzi do mojego domu i chodzi w zasadzie wszędzie.
        > 2. Nigdy nie mam pewności co do wiedzy i kwalifikacji wykonawcy zlecenia.
        > 3. W większości wypadków są to ludzie dorabiający po pracy którzy kupili sobie
        > odkurzacz piorący za 1500-2500 pln i szukają szybkiego zarobku.
        > 3. Paragon czy faktura ZAPOMNIJ a jak faktycznie firma jest zarejestrowana to d
        > oliczą VAT lub podatek. (więc karmimy szarą strefę).
        > 4. Warto się dokładnie upewnić co do ceny przed samym wykonaniem usługi bo możn
        > a być niemiło zaskoczonym. Czy nie ma ceny minimalnej lub kosztu dojazdu.
        > 5. Musimy umówić się na dany dzień i godzinę co powoduje pewne ograniczenia a w
        > arto mieć na uwadze że wykonawca usługi prania dywanów potrafi się spóźnić nawe
        > t kilka godzin.
        > 6. W zasadzie nigdy nie odkurzają dywanu przed praniem co jest karygodnym błęde
        > m. Ale nie wymagajmy żeby Pan dźwigał do naszego domu czy mieszkania odkurzacza
        > .
        > 7. Usługa prania dywanu czy wykładziny wykonywana w naszym domu czy mieszkaniu
        > wykorzystuje nasz prąd i ciepłą wodę co przy obecnych cenach nie jest bez znacz
        > enia.
        > 8. Dywan czy wykładzina po procesie czyszczenia pozostaje mokra a niejednokrotn
        > ie przemoczona. I pojawiają się kolejne problemy z którymi sami musimy sobie po
        > radzić bo wykonawca usługi skasował pieniążki i tyle go widzieli. Pierwszy to w
        > ysuszenie dywanu w domu które nie jest łatwe, drugi to zabezpieczenie podłoża n
        > a którym leży mokry dywan szczególnie jeśli są to panele lub parkiet.
        > 9. Ostatnią wadą takiej usługi jest JAKOŚĆ a w zasadzie jej brak.
        > Dlatego od kilku lat oddaję dywan do jednej z czterech AUTOMATYCZNEJ PRALNI DYW
        > ANÓW W POZNANIU czysty-dywan.pl/
        > Zobaczcie dlaczego

Ale nie wszystkich ludzi stać na zapłacenie x2 za pranie w pralni.
        Pranie u klienta w domu nie jest t akie straszne jak tutaj opisujesz. Warunek jest taki że usługobiorca musi się znać bardzo dobrze na tym co robi. W ten czas nie będzie żadnego kłopotu podczas prania, jak również po zakończeniu. Oczywiście zgodzie sie ze prawdziwe pranie dywanów to tylko w pralni, czyli w warsztacie. Usługa u klienta to tylko odświeżenie dywanu. Optycznie będzie czysty, jeśli się wykona to według prawideł. Wejść na stronę i kliknąć w zakładkę pranie dywanów cennik i dokładnie się za poznać ile z metra za dany rodzaj dywanu. Prawdą tez jest iż podczas zamawiania usługi należy wypytać o koszty dojazdu, czy minimalny koszt usługi, i czy kwota netto/brutto.
        .
    • warspanna11 Re: Pranie dywanów. 08.03.16, 11:46
      Tak to jest jak się zleca pranie do ludzi z ogłoszenia. Sama miała podobny przypadek.
      Ostatnio skorzystałam z wypierz.to przyjechali i zabrali dywan z domu. zapłaciłam 19 zł za metr wiec wg mnie dobra cena.
    • krzysiek86m Re: Pranie dywanów. 01.05.16, 10:20
      PRANIE DYWANÓW RADOM,PRANIE TAPICERKI MEBLOWEJ RADOM, KANAP, PRANIE NAROŻNIKÓW RADOM, PRANIE WYKŁADZIN RADOM - TEL: 603-914-137 SOLIDNIE I ZA ROZSĄDNĄ CENĘ PIERZEMY DO SKUTKU
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka