sympatyk.po
28.08.12, 11:23
Mieszkańcy stolicy dostają już drogą pocztową propozycje przewidywanych opłat za wywóz odpadów komunalnych w przyszłym roku. Proponuje się 6 zł. od zameldowanej w gospodarstwie domowym osoby na miesiąc. Przypominam, że Warszawa w swoim obrębie nie posiada już wolnego wysypiska odpadów. Wszystkie muszą być transportowane na spore odległości. Nawet do Radomia. Czekam na propozycję naszych władz.......