IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.04, 10:14
Bardzo prosze o pomoc Radomian
wybieram sie dzisiaj do Radomia na Koree w celu zakupu sukienki ale nie wiem
wokladnie gdzie jest Kore i czy dzisiaj czynna
slyszalam tez ze otwarto nowy duzy sklep z odzieza
Bardzo prosze o pomoc
Czekam!
Obserwuj wątek
    • darek1231 Re: PILNE 19.12.04, 10:50
      chyba chodzi ci o korej?
      dzisiaj jest na pewno otwarte.
      mozesz tam kupic cos naprawde ladnego i za normalna cene.
      na korej dojedziesz spod dworca pkp autobusem 23, trafisz na pewno, jest tam
      wielki napis centrum handlowe korej.
      pozdrawiam
      • Gość: baxter Re: PILNE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.04, 11:04
        dzieki za odzew
        a na jakiej ulicy jest Korej?jade samochodem
        • Gość: japko Re: PILNE IP: *.gemini.net.pl / *.gemini.net.pl 19.12.04, 11:10
          na ul. wernera. korej jest kolo skrzyzowania ul. wernera z ul. mireckiego
          • Gość: baxter Re: PILNE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.04, 11:15
            dzieki
            to juz sie szykuje do wyjazdu
            a moze wiesz gdzie otworzyli jakis nowy duzy sklep odziezowy?
            • Gość: japko Re: PILNE IP: *.gemini.net.pl / *.gemini.net.pl 19.12.04, 11:18
              oj tu to nie blysne... ale w niedziele to mozesz sobie pojezdzc w sumie tylko po supermarketach.
            • Gość: ramomianin Re: PILNE-sklepy IP: 193.111.144.* 19.12.04, 12:10
              w M1 jest kilka sklepów z odzieżą (strzałki Cię poprowadzą z głównych dróg
              dojazdowych do R-mia, łatwo dojechać od ronda Słowackiego z Wojska Polskiego,
              lub jadąc od starych Zakładów Metalowych tak jak na Ustronie.
              • Gość: cesio Re: PILNE-sklepy IP: *.udn.pl 19.12.04, 16:34
                Na pewno już jest po zawodach.Ale na targowisku korej kupisz (w budach)
                identyczny towar co w sklepach.Oczywiście po znacznie niższej cenie.Różnica
                jest kolosalna.Wiem, bo znajomi też kupowali sukienkę córce.Różnica w cenie
                między halą a budąmi była równo 100 złotych.
                • Gość: atam Re: PILNE-sklepy IP: *.l4.c5.dsl.pol.co.uk 19.12.04, 18:56
                  Ile to 100zl na dolary?
                  • Gość: Kiep Re: PILNE-sklepy IP: *.internet.radom.pl 19.12.04, 19:22
                    www.nbp.pl/Kursy/KursyA.html
      • Gość: Zuza Re: PILNE IP: *.ats.pl / *.radom.pilickanet.pl 20.12.04, 00:00
        To mi pachnie kryptoreklamą firmy Korej czy pojedynczych sprzedających?
        pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka