Gość: GammaRay
IP: *.chemia.pk.edu.pl
04.06.02, 13:19
nie szkoda kejboarda na dyskusje z tym gosciem ???
facet szuka zgrywy na poziomie szamba i patrzy jak tu kogos podpuscic.
Wszyscy w Radomiu wiemy czym jest '76 i wszystko co sie z tym wiaze. Ale facet najwyrazniej nigdy
nie widzial radomia z bliska, teraz cos mu sie umajaczylo i bredzi .....
naprawde szkoda czasu.