IP: *.chemia.pk.edu.pl 04.06.02, 13:19
nie szkoda kejboarda na dyskusje z tym gosciem ???
facet szuka zgrywy na poziomie szamba i patrzy jak tu kogos podpuscic.
Wszyscy w Radomiu wiemy czym jest '76 i wszystko co sie z tym wiaze. Ale facet najwyrazniej nigdy
nie widzial radomia z bliska, teraz cos mu sie umajaczylo i bredzi .....
naprawde szkoda czasu.
Obserwuj wątek
    • Gość: jdk Re: do JDK IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 04.06.02, 13:25
      Moze masz racje. Ide ogladac mecz. Pozdrawiam!
    • Gość: WW Re: do JDK IP: *.zetosa.com.pl / *.zetosa.com.pl 04.06.02, 13:36


      > nie szkoda kejboarda na dyskusje z tym gosciem ???
      > facet szuka zgrywy na poziomie szamba i patrzy jak tu kogos podpuscic.
      > Wszyscy w Radomiu wiemy czym jest '76 i wszystko co sie z tym wiaze. Ale facet
      > najwyrazniej nigdy
      > nie widzial radomia z bliska, teraz cos mu sie umajaczylo i bredzi .....
      > naprawde szkoda czasu.

      Widzisz, znowu radomski geniusz zawiodl.
      7 lat pobytu na tych ziemiach (cale szczescie ze juz zakonczony) pozwala na
      wypowiadanie takich sadow.
      Opinia byc moze subiektywna ale przeciez mamy demokracje o ktora m.in. walczyli w
      oslawionym 1976 roku wasi ojcowie.
      Nieprawdaz?
      A to ze dzis sa na smietniku historii a dominuja ich synowie z twarzami jak po
      zderzeniu z samochodem to juz zupelnie inna bajka...
      Przykre ale prawdziwe.
      • Gość: neo Re: do JDK IP: *.rado.gazeta.pl 04.06.02, 14:25
        alle o sso chozi?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka