Dodaj do ulubionych

Cargo (!!!!)

IP: *.pk.edu.pl 10.07.02, 19:35
No i wsjo jasne .... Dlaczego jakis zakichany ciołek w MON na siłe szuka dziury
w całym i blokuje powstanie lotniska ? Kto i jaki ma w tym interes ??

Mysle ze GAZETA powinna wziac ten temat na warstat. Dogłębnie, kompleksowo i
analitycznie. Presja mediów moze tej sprawie (podobnie jak wielu innym) wiele
pomóc.
Obserwuj wątek
    • Gość: jdk Re: Cargo (!!!!) IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 11.07.02, 09:41
      A w czym rzecz? Sa jakies nowe informacje??
    • Gość: jdk Re: Cargo (!!!!) - o co chodzi??? IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 11.07.02, 10:11
      Wojsko mowi, ze miasto nie zlozylo wszystkich wymaganych dokumentow.

      Miasto mowi, ze zlozylo i ze nie wie, dlaczego decyzja wojska jest odmowna.

      Sekretariat wojewody czeka na pismo od wojska, ktore jeszcze nie wplynelo.

      A czas plynie, a Radomiowi, ktoremu powinno zalezec na Cargo, tak jakby nie za
      bardzo zalezalo.

      Dlaczego czekano tyle miesiecy, zeby dowiedziec sie, ze decyzja jest odmowna z
      powodu bledow formalnych?

      DLaczego nie sprawdzono tego wczesniej i nie uzupelniono dokumentow?

      Dlaczego teraz tez czeka sie i zwala wine na wojsko (ktore mowi, ze jak dokumenty
      beda, to decyzja bedzie pozytywna), zamiast samemu cos zrobic?

      Dlaczego zamiast doprowadzic sprawe cargo do konca najwyrazniej traktuje sie ja
      jako pretekst, zeby pokazac, ze cos sie robi, tylko ze z przyczym obiektywnych
      (albo z winych jakichs trzecich i niezyczliwych Radomiowi osob) nie da sie
      osiagnac celu???

      Dlaczego???...
      • Gość: :) Re: Cargo (!!!!) - o co chodzi??? IP: 212.191.8.* 11.07.02, 10:17
        Odpowiadma na pytanie pytaniem choć to bardzo nieładnie ...
        tak więc .... kto zajmuje sie z ramienia miasta powstaniem Cargo?
        podpowiedź - człowiek, który walnie przysłuzył się piłce siatkowej,
        ktoś jeszcze nie wie?
        jak to powiadają "po NITCE do kłębka"
        i to właśnie dla mnie jest skandal!!! By tak niekompetenta osoba zajmowała sie
        sprawami, które bezpośrednio dotykają nas, Radomian.
        Pozdrawiam
        • Gość: NITKA Re: Cargo (!!!!) - o co chodzi??? IP: 217.153.15.* 11.07.02, 11:05
          Gość portalu: :) napisał(a):
          > jak to powiadają "po NITCE do kłębka"

          Mnie proszę w to nie mieszać :)))

          pozdrawiam, NITKA
          • Gość: GammaRay Re: Cargo (!!!!) - o co chodzi??? IP: *.chemia.pk.edu.pl 11.07.02, 11:27
            to byla tylko figura retoryczna; nikt tak slicznej NICi nie bedzie przeciez do niczego mieszał .... ;-)
    • Gość: wenus Re: Cargo (!!!!) IP: 195.117.14.* 11.07.02, 11:17
      W Radomiu nie powstanie lotnisko cargo z bardzo prostego powodu - ażeby lotnisko
      cargo mogło się rozwijać, musi istnieć doskanała infrastruktura drogowa (drogi
      dwupasmowe, autostardy). Takowych w Radomiu nie ma, więc i nie powstanie cargo.
      • Gość: jdk Re: Cargo (!!!!) IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 11.07.02, 11:22
        Dwupasmowa droga do Warszawy ma byc gotowa do 2006 roku - wiec juz nie tak
        dlugo. Do tego Radom lezy na przecieciu dwoch waznych szlakow (Warszawa-Krakow
        i Lublin-Lodz, ponadto na linii Warszawa-Rzeszow). W tych kierunkach istnieja
        tez linie kolejowe. Infrastruktura zatem jest.
        • Gość: :) Re: Cargo (!!!!) IP: 212.191.8.* 11.07.02, 11:33
          Ponadto skoro może funkcjonować lotnisko wojskowe - to i cyewilne nie powinno
          mioeć problemów. i nie oszukujmy sie,że wojsko ma mniejsze wymagania.
          • Gość: GammaRay Re: Cargo (!!!!) IP: *.chemia.pk.edu.pl 11.07.02, 11:36
            plus dwupoziomowy wezel drogowy kolo lotniska, istniejacy zaraz obok urzad celny ....
            infrastruktura to jest i nadal sie rozwija.
            problem jest w tym ze niektorzy tylko udaja ze cos robia ....
      • Gość: driver Re: Cargo (!!!!) IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 11.07.02, 13:46
        W Szymanach koło Szczytna jest lotnisko i to międzynarodowe - pasażerskie.
        Lądują tam np. czartery z Hamburga, Munster itp. Lotnisko działa kilka dobrych
        lat i się rozwija mimo, że drogi na Mazurach są tragiczne jak pewnie niektórzy
        sami sprawdzili. Dziwne, że takie miasto jak Szczytno stać na port lotniczy a
        Radom nie. No i jeszcze dziwniejsze, że przy poprzednim rządzie (do którego
        można mieć wiele uwag) współpraca apropos Cargo układała się lepiej a skoro tak
        to szkoda że ta energia nie została wykorzystana do zachowania województwa lub
        statusu wojewódzkiego dla miasta. Teraz byłoby łatwiej - bo więcej decydentów
        na miejscu. No ale ok...
        • Gość: biker Re: Cargo (!!!!) IP: *.lot.pl 12.07.02, 10:34
          przy wiekszej determinacji lokalnych wlodarzy mysle, ze jednak uda sie
          doprowadzic do konca ten pomysl-na Okeciu liczba operacji powietrzych
          systematycznie wzrasta co doprowadza do coraz wiekszych problemow i raczej tu juz
          nie chodzi o zbudowanie nowego terminala pasazerskiego, tylko o przepustowosc
          pasow startowych-a wiec teraz trzeba naciskac na aktualny zarzad miasta-moze w
          koncu sie obudzi
          • Gość: :) Re: Cargo (!!!!) IP: 212.191.8.* 12.07.02, 13:26
            Słusznie niema co siedzieć i martwić sią o stołek - najwyższa pora komunalizować
            grunty pod dalsze inwestycje związane z lotniskiem.
            Pozdr.
            • Gość: GammaRay Re: Cargo (!!!!) IP: *.chemia.pk.edu.pl 12.07.02, 15:24
              dobrze byloby gdyby jednak wlodarze miasta czuli na plecach oddech opinii publicznej. biorac pod uwage
              perspektywe wyborow powinno to zdopingowac tego i owego do sensownego dzialania.

              starajmy sie nie dac umrzec tematowi cargo. monitujmy lokalna prase radio i telewizje o to by zajeli sie sprawa. jesli
              jednego dnia do redakcji X przyjdzie 20 maili w tej sprawie, nastepnego 25 i tak dalej to redakcja ta zajmie sie tematem.

              adresy emajlowe do readakcji lokalnych mediów mozna znalezc na
              www.radom.pl

              do dziela !!!!
              • Gość: neo Re: Cargo (!!!!) IP: *.rado.gazeta.pl 12.07.02, 15:48
                CZŁOWIEKU! Chyba należy słać te mejle do Pana Prezydenta!
                • Gość: mixer Re: Cargo (!!!!) IP: *.*.*.* 12.07.02, 16:37
                  Jestem za Waszym lotniskiem, tylko niepokoi mnie
                  pytanie, kto ma tę inwetycję sfinansować?
                  Czy aby nie jest to casus lotniska wojskowego w Białej
                  Podlaskiej?
                  • isoxazolidine Re: Cargo (!!!!) 13.07.02, 11:43
                    nie - tu nie ma turków i nie bedzie zadnej lipy. trza tylko pogonic paru zawodników zeby zwlekli tylki z foteli i zabrali
                    sie do roboty za ktora nawiasem mowiac placimy im MY podatnicy ....
                    • Gość: mixer Re: Cargo (!!!!) IP: *.*.*.* 13.07.02, 12:28
                      isoxazolidine napisał:

                      > nie - tu nie ma turków i nie bedzie zadnej lipy. trza
                      tylko pogonic paru zawodn
                      > ików zeby zwlekli tylki z foteli i zabrali
                      > sie do roboty za ktora nawiasem mowiac placimy im MY
                      podatnicy ....

                      Pytanie organizacyjne: Czy ISOXAZOLIDINE to "stary"
                      GammaRay?
                      • isoxazolidine Re: Cargo (!!!!) 13.07.02, 13:33
                        nie inaczej - zaraz sie na chwilike wyloguje i potwierdze z poziomu pk.edu.pl
                        • Gość: GammaRay Re: GammaRay po raz ostatni IP: *.chemia.pk.edu.pl 13.07.02, 13:34
                          potwierdzam - od dzis podpisuje sie jako isoxazolidine (zalogowany)
                          • Gość: mixer Re: GammaRay po raz ostatni IP: *.*.*.* 13.07.02, 14:56
                            Więcej pytań "w temacie" G.R. nie mam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka