Gość: radna
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
29.05.05, 12:26
Przeczytałam dzisiaj kilka wątków na radomskim forum i zauważyłam iż sporą
popularnością cieszy się ten o nowym dyrektorze w Orońsku.
Znam pana J. Gagackiego z jego działalności w MOSiRz-e i bardzo wysoko ją
oceniam.
Dla Radomia zrobił dużo dobrego nie tylko wtedy gdy pracował w naszym
mieście.
Nie bądźmy małostkowi, przynajmniej my radni i przypomnijmy iż dzięki p.
Gagackiemu gościliśmy w Radomiu G. Verheugena - unijnego komisarza.
"Słowo Ludu" z 15 kwietnia 2003 roku napisałó o tej wizycie:
(...) Jak się dowiedzieliśmy, przyjazd unijnego komisarza Radom zawdzięcza
Janowi Gagackiemu, radomianinowi, pracującemu jako doradca w Ministerstwie
Spraw Zagranicznych. - MSZ miało opracować wizytę w ten sposób, by Verheugen
mógł zobaczyć, jak wydawane są unijne pieniądze w ramach tzw. pomocy
przedakcesyjnej. Doradca zadzwonił do do wiceprezydenta Nity i ten, wspólnie
z prezydentem Marcinkowskim, postanowił zaprosić komisarza- powiedział nam
jeden z urzędników magistratu.
- To bardzo ważne dla nas wydarzenie- komentuje wiceprezydent Józef Nita.-
Realizujemy kilka projektów związanych z ochroną środowiska, korzystamy ze
środków IPSA i nie ukrywamy że chcemy dostać z Unii więcej pieniędzy. (...)
Gratuluję panie Janie.
Radna z prawicy.