isoxazolidine 31.07.02, 13:20 Jestem w tej chwili uchwytny w Radomiu; niestety gdzies mi wcielo twoj numer komorki. Jak by co jestem do złapania pod 503977278. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
isoxazolidine Re: do JDK 31.07.02, 13:21 (....) bylbym zapomnial - nie odsluchuje poczty glosowej. Odpowiedz Link Zgłoś
isoxazolidine Re: do JDK 31.07.02, 13:27 siet ... ;-((( oczywiscie nie 503 ale 502 (mam nadzieje ze innych bykow nie ustrzelilem w dniu dzisiejszym) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wakarpl Re: do JDK IP: *.server.ntl.com 01.08.02, 23:34 uwazaj, bo wszyscy zaczna dzwonic :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jdk Re: do JDK IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 20.08.02, 16:53 isoxazolidine napisał: > jakoś nie dzwonią ... spoko. Bo sie nie moga dodzwonic! :) Sugestia: skontaktujmy sie mejlem. Pozdrawiam! K. Odpowiedz Link Zgłoś
isoxazolidine Re: do JDK 20.08.02, 18:23 .... bo zapomniałem dodac ze ten telefon działa tylko wtedy kiedy jestem w radomiu. sugestia jak najbardziej słuszna. Odpowiedz Link Zgłoś