31.07.02, 13:20
Jestem w tej chwili uchwytny w Radomiu; niestety gdzies mi wcielo twoj numer
komorki. Jak by co jestem do złapania pod 503977278.

pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • isoxazolidine Re: do JDK 31.07.02, 13:21
      (....)

      bylbym zapomnial - nie odsluchuje poczty glosowej.

    • isoxazolidine Re: do JDK 31.07.02, 13:27
      siet ... ;-(((

      oczywiscie nie 503 ale 502
      (mam nadzieje ze innych bykow nie ustrzelilem w dniu dzisiejszym)
    • Gość: wakarpl Re: do JDK IP: *.server.ntl.com 01.08.02, 23:34
      uwazaj, bo wszyscy zaczna dzwonic :-)
      • isoxazolidine Re: do JDK 18.08.02, 20:47
        jakoś nie dzwonią ... spoko.
        • Gość: jdk Re: do JDK IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 20.08.02, 16:53
          isoxazolidine napisał:

          > jakoś nie dzwonią ... spoko.


          Bo sie nie moga dodzwonic! :)

          Sugestia: skontaktujmy sie mejlem.

          Pozdrawiam!

          K.
          • isoxazolidine Re: do JDK 20.08.02, 18:23
            .... bo zapomniałem dodac ze ten telefon działa tylko wtedy kiedy jestem w
            radomiu. sugestia jak najbardziej słuszna.

            • Gość: jdk Re: do JDK IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 20.08.02, 18:49
              :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka