Dodaj do ulubionych

Absolwencji Samochodowki

IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 26.08.05, 02:06
Gdzie jestescie? konczylem ja 1999 wychowawca niepamietam
Obserwuj wątek
    • Gość: J-23 Re: Absolwencji Samochodowki IP: 193.111.144.* 21.09.05, 22:29
      Nie rob sobie jaj!! 6 lat i nie pamietasz nazwiska osoby, ktora przez kilka lat
      odgrywala w Twoim zyciu (a przynajmniej powinna!!) jakas role?! A swoje
      nazwisko przynajmniej kojarzysz??
    • ba.co Re: Absolwencji Samochodowki 21.09.05, 23:29
      matura '93 [wychowawcy: Cieplińska, Baćmaga] pozdrawiam!
      • Gość: jacek Re: Absolwencji Samochodowki IP: *.chello.pl 17.10.05, 21:35
        Niektórzy po tej szacownej uczelni to teraz podobno młodzież edukują! Mieszkam
        i pracuje w Warszawie.Wiesz co u reszty?
        Pozdrawiam!
    • Gość: kamyczek Re: wojtas IP: *.tronic.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 23.09.05, 10:59
      To może chociaż pamiętasz kto usiłował nauczyć Cię języka polskiego. Nie
      wymieniaj Jego nazwiska bo swoimi błędami nie przynosisz Mu zaszczytu!
      (absolwencji, niepamiętam)
    • Gość: . Re: Absolwencji Samochodowki IP: *.radom.pl 25.10.05, 20:28
      .
    • Gość: yaro Re: Absolwencji Samochodowki IP: *.ists.pl / *.ists.pl 25.10.05, 21:29
      Ja kończyłem w 1995

      Wychowawca psor Mazurkiewicz

      Pozdrawiam
      z Kraka
      • Gość: edek Re: Absolwencji Samochodowki IP: *.tronic.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 25.02.06, 11:54
        no witam witam...jestem z tego grona chyba najmlodszy ale powiem wam ze szkola
        duzo nauczyla...mam dosyc swieza pamiec co do nauczycieli.wychowawca
        m.foremniak.pamietam stasia czuba ktory odszedl na emeryture w 2004 roku.moja
        maturka to rocznik 2005.ostatnia taka...pozdrawiam samochodziarzy...panowie nic
        nie trwa wiecznie...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka