Gość: wojtas IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 26.08.05, 02:06 Gdzie jestescie? konczylem ja 1999 wychowawca niepamietam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: J-23 Re: Absolwencji Samochodowki IP: 193.111.144.* 21.09.05, 22:29 Nie rob sobie jaj!! 6 lat i nie pamietasz nazwiska osoby, ktora przez kilka lat odgrywala w Twoim zyciu (a przynajmniej powinna!!) jakas role?! A swoje nazwisko przynajmniej kojarzysz?? Odpowiedz Link Zgłoś
ba.co Re: Absolwencji Samochodowki 21.09.05, 23:29 matura '93 [wychowawcy: Cieplińska, Baćmaga] pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek Re: Absolwencji Samochodowki IP: *.chello.pl 17.10.05, 21:35 Niektórzy po tej szacownej uczelni to teraz podobno młodzież edukują! Mieszkam i pracuje w Warszawie.Wiesz co u reszty? Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kamyczek Re: wojtas IP: *.tronic.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 23.09.05, 10:59 To może chociaż pamiętasz kto usiłował nauczyć Cię języka polskiego. Nie wymieniaj Jego nazwiska bo swoimi błędami nie przynosisz Mu zaszczytu! (absolwencji, niepamiętam) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yaro Re: Absolwencji Samochodowki IP: *.ists.pl / *.ists.pl 25.10.05, 21:29 Ja kończyłem w 1995 Wychowawca psor Mazurkiewicz Pozdrawiam z Kraka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: edek Re: Absolwencji Samochodowki IP: *.tronic.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 25.02.06, 11:54 no witam witam...jestem z tego grona chyba najmlodszy ale powiem wam ze szkola duzo nauczyla...mam dosyc swieza pamiec co do nauczycieli.wychowawca m.foremniak.pamietam stasia czuba ktory odszedl na emeryture w 2004 roku.moja maturka to rocznik 2005.ostatnia taka...pozdrawiam samochodziarzy...panowie nic nie trwa wiecznie... Odpowiedz Link Zgłoś