ninus7
26.10.05, 15:00
Mam problem z internetem. Często po kilka razy dziennie internet sie wyłącza,
widzę tylko komunikat "trwa wykrywanie ustawień serwera proxy" po chwili
wyskakuje "nie można wyświetlić strony", najczęsiej zdarza się to gdy chcę
ponownie uruchomić komputer lub gdy muszę zresetować, używam Windows ME.
Napiszcie czy macie podobny problem, dodam że modem THOMSON, który sprawia
problemy, wcześniej używałam Motorola i było OK.