Gość: lolek IP: 82.139.35.* 03.12.05, 22:20 Najlepsze życzenia imieninowe dla Basi z Ustronia. Nie znam nazwiska. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: string Do życzeń dołączam piosenkę... IP: *.aster.pl / *.aster.pl 03.12.05, 22:22 Baśka miała fajny biust... Odpowiedz Link Zgłoś