Gość: Kinoman
IP: *.internet.radom.pl
30.12.05, 15:30
To miasto jednak nigdy nie bedzie normalnym miastem. Wybudowano ladne kino ale
opakowanie jest zludne, bez kafejek, barow, lokali gdzie mozna zatrzymac sie
nie tylko idac do kina. Co gorsze, ceny biletow nie sa tak promocyjne jak
wypadaloby aby byly. 14-16pln w miescie gdzie mamy tak wysokie bezrobocie?
Czemu wzorem innych sieci multipleksow nie mozna wprowadzic np tanich wtorkow
i biletow za 10pln na seanse do godziny 18:00 ? inni potrafia ale nasz radom NIE
Dzwonie i pytam wiec: To moze tanie poniedzialki wzorem kina Atlantic?
- nic nam nie wiadomo. jestesmy szkoleni.
Wybudowano CityCenter niedaleko dworca linii podmiejskich, myslac ze wszyscy
wysiada z tych literowek i pobiegna na zakupy, oj zawiedli sie srodze a
Sklepiki w CityCenter zmieniaja swych wlascicieli dosc regularnie i czesto!
Nie pozdrawiam dyrekcji Heliosa jak i nie zycze lepszego nowego roku!
PS: prosze nie podpisywac sie ponizej tego watka iz jakosc idzie z cena. -
cena powinna isc za rynkiem !