Gość: qwerty IP: *.internet.radom.pl 06.01.06, 18:07 Czy to prawda, że w niedziele będzie można pojeździć klubowymi autkami po torze w zamian za wsparcie akcji? Syn mnie męczy, a ja nic nie słyszałem! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: 4x4 Re: 4x4 i WOŚP IP: *.aster.pl / *.aster.pl 07.01.06, 00:41 Tak! Od 11 do 15. Rowniez w Automobilklubie planowane sa atrakcje, w tym mozliwosc jazdy samochodem u boku mistrzow kierownicy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: art4x4 Re: 4x4 i WOŚP IP: *.ghnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 07.01.06, 08:15 co tam automobilklub wal na tor będzie fajnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: 4x4 i WOŚP IP: *.internet.radom.pl 07.01.06, 08:55 mistrzow kierownicy? hoho skromnys :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asd Re: 4x4 i WOŚP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.06, 09:10 Do dzisiaj mnie bolą kości po jezdzie na torze.Kupuję terenówkę !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alka Re: 4x4 i WOŚP IP: *.radom.pilicka.pl 10.01.06, 20:06 Czy kiedyś jeszcze będzie można pojęździć tymi autkami? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 4x4 Re: 4x4 i WOŚP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.06, 21:04 zaglądaj na www.4x4.radom.pl Odpowiedz Link Zgłoś