Dodaj do ulubionych

4x4 i WOŚP

IP: *.internet.radom.pl 06.01.06, 18:07
Czy to prawda, że w niedziele będzie można pojeździć klubowymi autkami po
torze w zamian za wsparcie akcji? Syn mnie męczy, a ja nic nie słyszałem!
Obserwuj wątek
    • Gość: 4x4 Re: 4x4 i WOŚP IP: *.aster.pl / *.aster.pl 07.01.06, 00:41
      Tak! Od 11 do 15.

      Rowniez w Automobilklubie planowane sa atrakcje, w tym mozliwosc jazdy
      samochodem u boku mistrzow kierownicy!
      • Gość: art4x4 Re: 4x4 i WOŚP IP: *.ghnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 07.01.06, 08:15
        co tam automobilklub wal na tor będzie fajnie.
      • Gość: ... Re: 4x4 i WOŚP IP: *.internet.radom.pl 07.01.06, 08:55
        mistrzow kierownicy? hoho skromnys :)
        • Gość: asd Re: 4x4 i WOŚP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.06, 09:10
          Do dzisiaj mnie bolą kości po jezdzie na torze.Kupuję terenówkę !!
          • Gość: alka Re: 4x4 i WOŚP IP: *.radom.pilicka.pl 10.01.06, 20:06
            Czy kiedyś jeszcze będzie można pojęździć tymi autkami? :)
            • Gość: 4x4 Re: 4x4 i WOŚP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.06, 21:04
              zaglądaj na www.4x4.radom.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka