Gość: dyzio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.06, 05:12 STANOW ZJEDNOCZONYCH AMERYKI POLNOCNEJ, POLUDNIOWEJ, HONDURASU, KAMBODZY I ZJEDNOCZONYCH EMIRATOW ARABSKICH!!!! NIECH ZYJE< HIP- hip huuuuuuuuuuraaaaaaaaaaaaaaaa Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj