Gość: ? IP: 193.111.144.* 16.03.06, 10:16 czy wiecie gdzie w Radomiu można przegrać z kaset VHS na DVD ? ile kosztuje taka usługa - za godzinę, za sztukę? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: marek Re: VHS na DVD IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 16.03.06, 10:35 zadzwoń tu www.wesela.radom.pl/foto.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misiek Re: VHS na DVD IP: 82.139.42.* 16.03.06, 18:04 w Centrum Handlowym Korej, z VHS 10 zł za godzine przy kilku godzinach w jednym zleceniu jest jakiś rabat z tego co pamietam przegrywają też z innych nosników na DVD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: darek Re: VHS na DVD IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 17.03.06, 09:25 ja juz tam przegrywałem i więcej nie skorzystam, za jakość podziękowałem! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: i Re: VHS na DVD IP: 193.111.144.* 17.03.06, 15:13 nie wszyscy są solidni ale jakość może wymusić wieksza liczba firm które to wykonują lub przegrywanie na własną rękę na swoim sprzęcie Odpowiedz Link Zgłoś