Gość: Maldini IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 31.03.06, 21:12 mk to o 15:00 na Radomiaku a o 17:00 na Czarnych sobota sportowa ;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: piwko Re: Rosnąca szansa Jadaru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.06, 23:30 jadar radom w pls hiphip hura hura Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wynik? Re: Rosnąca szansa Jadaru IP: *.pr.radom.net 01.04.06, 18:33 jaki wynik??????????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do Portiera Bl@ck Re: Rosnąca szansa Jadaru IP: *.pr.radom.net 01.04.06, 18:40 do Portiera Bl@ck Power -gościu zmień swoje wpisy na stronie Czarni Radom bo mnie denerwują ,i jeszcze nawołują do nienawiści .I zajmuj się tylko siatkówką.Jak chcesz polityką to wypalaj gdzie indziej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WuKaeS Re: Rosnąca szansa Jadaru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.06, 19:49 Buahehehe idz już dziecko spać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wukaesik Re: Rosnąca szansa Jadaru IP: *.pr.radom.net 01.04.06, 19:58 wukaesik kto wygrał ? Czytałem na stronie czrnych ,że wygrał Jadar Radom . To prawda czy fałsz ???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pablo_25 Re: Rosnąca szansa Jadaru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.06, 20:03 Oczywiscie że prawda :) wygrali 25:15 , 25:19 25:18 Brawo Czarni !!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jn Re: Rosnąca szansa Jadaru IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 01.04.06, 20:20 i co dalej? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WKS MISTRZEM JEST Czarni Radom Czarni IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 02.04.06, 11:33 TERAZ W SRODE MECZ Z CHEMIKIEM Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nie rozumiem Re: Rosnąca szansa Jadaru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.06, 18:33 Gość portalu: do Portiera Bl@ck napisał(a): > do Portiera Bl@ck Power -gościu zmień swoje wpisy na stronie Czarni Radom bo > mnie denerwują ,i jeszcze nawołują do nienawiści .I zajmuj się tylko > siatkówką.Jak chcesz polityką to wypalaj gdzie indziej Czemu piszesz to tutaj a nie na stronie Czarnych Radom? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Portier do "gościa" :P IP: 82.139.61.* 02.04.06, 23:47 no to mnie rozbawiłeś "gościu":P mnie też wiele rzeczy na świecie denerwuje ale złość piękności szkodzi hehehe skoro nie możesz przetrawić moich wypowiedzi moja rada jest taka - nie czytaj ich może zrobi Ci się lżej na sercu no i w nerwice nie popadniesz. Bez odbioru Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do Portiera Bl@ck Re: do "gościa" :P IP: *.pr.radom.net 03.04.06, 08:30 o to mnie rozbawiłeś "gościu":P mnie też wiele rzeczy na świecie denerwuje ale złość piękności szkodzi hehehe skoro nie możesz przetrawić moich wypowiedzi moja rada jest taka - nie czytaj ich może zrobi Ci się lżej na sercu no i w nerwice nie popadniesz. Bez odbioru TO JEST WłAśNIE RADA DLA CIEBIE "PORTIERZE" ZASTOSUJ SIĘ DO NIEJ Odpowiedz Link Zgłoś