Gość: lokator
IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net
06.06.06, 07:34
Czy ktoś wie, kto tak bardzo dba o porządek na OKULICKIEGO /bloki 78 i 80 /
i "załatwia " komuś blokadę na samochodzie stojącym na byle jakim trawniku o
godz. 7-ej RANO?!!!!!!a Czyżbyśmy mieli gospodarza domu p.Anioła jak w
kultowym filmie Alternatywy4?
A może Administrator zadbałby o parkingi na naszym podwórku...