Dodaj do ulubionych

Blokady na samochodach

IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 06.06.06, 07:34
Czy ktoś wie, kto tak bardzo dba o porządek na OKULICKIEGO /bloki 78 i 80 /
i "załatwia " komuś blokadę na samochodzie stojącym na byle jakim trawniku o
godz. 7-ej RANO?!!!!!!a Czyżbyśmy mieli gospodarza domu p.Anioła jak w
kultowym filmie Alternatywy4?
A może Administrator zadbałby o parkingi na naszym podwórku...
Obserwuj wątek
    • Gość: zmotoryzowany Re: Blokady na samochodach IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 06.06.06, 07:53
      Pewnie pan prezydent zafundował straży miejskiej nowe blokady, a strażnicy z
      tej radości nie mogą dospać.
      • bartek0022 Re: Blokady na samochodach 06.06.06, 08:56
        Według mnie blokady są dobre. Uczą, gdzie nie powinniśmy się parkować, żeby nie
        robić bałaganu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka