Gość: muzyk:)
IP: 82.139.53.*
15.06.06, 19:21
Hello wszystkim. Koncze wlasnie moja kariere muzyka i mam do sprzedania
zestaw: gitara elektryczna (Harley Benton) + multiefekt (Digitech RP200A) +
piecyk (10 W) + zestaw kabli + pokrowiec. Stan calego sprzetu jest idealny.
Gitara dobra raczej dla poczatkujacych ale efekt to bardzo porzadny sprzet
nawet dla zawodowcow. Cena: 1500. Jesli ktos jest zainteresowany piszcie na
maila: m.kamil@e-bazy.net