rzeczypospolitanin
03.07.06, 06:00
zapraszam do wyrażania opinii na temat połączeń poprzez tą sieć
Do utworzenia tego forum, "skusiły" mnie własne doświadczenia sprzed
kilkunastu miesięcy oraz opinie na różnych forach miejskich gdzie działa ta
firma.