Dodaj do ulubionych

Forum Vectra-net

03.07.06, 06:00
zapraszam do wyrażania opinii na temat połączeń poprzez tą sieć

Do utworzenia tego forum, "skusiły" mnie własne doświadczenia sprzed
kilkunastu miesięcy oraz opinie na różnych forach miejskich gdzie działa ta
firma.
Obserwuj wątek
    • rzeczypospolitanin Re: Forum Vectra-net 03.07.06, 06:02
      przepraszam oto link:
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=40678

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka