Dodaj do ulubionych

Kto zarzadza parkiem Stary Ogrod?

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.07.06, 08:19
Jesli zarzadzajacy czyta to forum to zrwacam sie z prosba o podsypanie
nierownosci przy mostku pieszym w środkowiej cześci parku. Deszcz wymył zwir i
piach w sposob utrudniajacy podejscie z wozkiem dzieciecym, podobnie jest przy
moscie na ul. Wernera.
Dziekuje.
Obserwuj wątek
    • Gość: mama Re: Kto zarzadza parkiem Stary Ogrod? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.07.06, 08:26
      Czyli co - nie da rady?
      • Gość: bolo Re: Kto zarzadza parkiem Stary Ogrod? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.07.06, 09:43
        Przy okazji może by wreszcie skosili też trawę między rzeką a stadionem "START"
        bo jakoś to idzie tak na raty.
      • Gość: asd Re: Kto zarzadza parkiem Stary Ogrod? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.06, 09:44
        Nikt nie zarządza, czasami bezrobotni na jesieni zbierają liście !
        i to na tyle .Pzdr
    • Gość: Spacerowicz Re: Kto zarzadza parkiem ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.06, 17:19
      Podobnie zaniedbany jest park - róg ul. Malczewskiego i ul. Wernera, wokół
      pomnika Czachowskiego
    • Gość: mama Re: Kto zarzadza parkiem Stary Ogrod? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.07.06, 09:05
      Czekam i.... wszytko po staremu.
      Moze ktos ruszyc 4 litery i podsypac troche zwiru???
      • Gość: asd Re: Kto zarzadza parkiem Stary Ogrod? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.06, 09:18
        Z całym szacunkiem :jak sama nie ruszysz ,to nie licz na nikogo :-)
      • Gość: mama Re: Kto zarzadza parkiem Stary Ogrod? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.07.06, 14:00
        Czyli co, nikomu nie chce sie ruszyc 4 liter????????????
        • Gość: Vater Re: Kto zarzadza parkiem Stary Ogrod? IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 21.07.06, 09:04
          nie licz na odzew twojego apelu, radom to miasto balaganu, brudu i braku
          kompetencji ludzi do tego powolanych i dzieje sie tak nie tylko w - " starym
          ogrodzie " .
          • Gość: mama Re: Kto zarzadza parkiem Stary Ogrod? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.06, 10:11
            Bede walczyla do konca, mysle ze mozna to zalatwic telefonicznie, ale jestem
            ciekawa czy takie internetowe, nieoficjalne zalatwieni sprawy jest mozliwe.
            • Gość: mama Re: Kto zarzadza parkiem Stary Ogrod? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.07.06, 09:36
              a ja czekam i czekam i czekam........
              • Gość: A fe Problem niodosobniony IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 24.07.06, 11:44
                I nie doczekasz się szanowna mamo.Podjazd zniszczony został 2 lata (słownie;dwa
                lata) temu po burzy.Od lat dwóch lat matka z wózkiem i niepełnosprawni na wózku
                nie mogą przedostać się z jednej strony na drógą. Ale przy gmachu urzędu UM
                jest taki podjazd.Bardzo solidnie zrobiony.
                Jestem przekonany,że urzednicy radomscy mają Nas,mieszkańców mocno w
                d.....wazne abyśmy odprowadzali im pieniądze.A Oni sobie klimatyzację i inne
                pierdoły.Na zwykłe przyziemne cele nie ma kasy.
                Spacerowałem wczoraj z dzieckiem po naszej zasyfionej starówce. Na Szpitalnej
                nr.5 jest też problem przejazdu wózkiem. bowiem cały chodnik zajmują
                schody.Jest to blok spółdzielni "Starówka". Nasuwa się kilka pytań.Jaki cymbał
                to projektował?Jaki cymbał to odebrał? Urzędnicy z nadzoru budowlanego nie
                wiedzą i nie widzą takich knotów budowlanych?A zresztą. Czego można spodziewać
                się po radomskich urzędnikach i ich przełożonych?
                • ajmi Re: Problem niodosobniony 24.07.06, 13:22
                  MaMo droga!
                  poprostu napisz pismo do urzędu m.Radomia o natychmiastowe zajęcie się sprawą.
                  Urzędnik musi wówczas ustosunkować się do sprawy, a przede wszystkim
                  odpowiedzieć Tobie osobiście. Prześlij drugi egzemplarz np.do wydz.gospodarki
                  komunalnej, ochrony zdrowia itp. Te inne problemy do wydz. nadzoru budowlanego.
                  Tylko pisemnie!
                  • Gość: ćwiara Re: Problem niodosobniony IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 24.07.06, 14:40
                    Brawo !!!Raczej.Pierdu,pierdu.Gdzie my żyjemy?
                    Człowieku jak Ty sobie wyobrażasz? Mamy pisać podania z życiorysami o to,że nie
                    można poruszać swobodnie się po parku czy ulicy? Nic dodać.Nic ująć.Życie w
                    Radomiu nie zmieniło się od dziesiątków lat.
                    Byłem kiedyś w magistracie z powodu suchego drzewa bez jednego listka.Drzewo
                    zagrażało ludziom i samochodom.Stało zasuszone i pochylone. W każdej chwili
                    mogło dojśc do tragedii. Urzędniczka kazała mi napisać podanie.A w
                    nim:gatunek,wysokość,obwód,wiek drzewa i gatunek.Ujścić opłatę 5 złociszy i
                    złożyć w magistrackim biurze obsługi.To jest PARANOJA.
                    Zapytam za co urzędnicy biorą kasę? PRL-u ciąg dalszy.
                    • ajmi Re: Problem niodosobniony 24.07.06, 15:38
                      jeśli chce sę naprawdę ruszyć sprawę to niestety -pisemnie (gorzka prawda) bez
                      5 zł i do rady dzielnicy też pisemnie. To ona powinna się tym zająć. Takie są
                      procedury, muszą w urzędzie mieć zarejesrtowane (podkładkę). Wtedy muszą
                      zareagować!!!Złości zostawić należy na potem...powodzenia
                      • Gość: ćwiara Re: Problem niodosobniony IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 24.07.06, 17:06
                        Kazdy zgodzi się ze mną,że nieżyjący Reżyser Stanisław Bareja zrobił by super
                        komedię z życia urzędników radomskiego magistratu..Na przykład"W razie
                        zagrożenia pisz podanie"
              • Gość: mama Re: Kto zarzadza parkiem Stary Ogrod? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.07.06, 08:31
                Dzis mało nie wywrocilam sie przed tym mostkiem, ciekawe co by bylo gdyby synek
                wypadl z wozka? Kto palcil by odszkodowanie, czyzby urzednicy?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka