Gość: mama
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
07.07.06, 08:19
Jesli zarzadzajacy czyta to forum to zrwacam sie z prosba o podsypanie
nierownosci przy mostku pieszym w środkowiej cześci parku. Deszcz wymył zwir i
piach w sposob utrudniajacy podejscie z wozkiem dzieciecym, podobnie jest przy
moscie na ul. Wernera.
Dziekuje.