teta1985
06.02.07, 21:39
Taka alejka jest obecnie zbędną fanaberią. Są inne o wiele bardziej pilne
wydatki. Niech przeznaczą te pieniądze na sprawy związane z lotniskiem, bo
pewnie jest tam na co je wydąć (a i 10 razy tyle pewnie by się przydało).
Alejka rzecz słuszna, ale nie dla naszego biednego miasta a jak już będą
robić to niech zrobią porządnie, z najwyższej klasy materiałów. Prowizorka
się nie opłaca. Co z tego, że zrobimy nie za 1,5 mln a za 500tyś, skoro za,
przykładowo, 10 lat będzie ona do remontu. Wydamy więcej - będziemy mieli ją
na 40lat. Po co robić tandetę.
Pozdrawiam
TETA