Dodaj do ulubionych

S8/S12 Vivat Radom Vivat Terra Romiensis

02.06.07, 09:11
Jak podały media nowa trasa S8 zostanie wybudowana śladem obecnej drogi nr 8
czyli przez Piotrków Tryb. i Bełchatów.
Oznacza to wielkie zwyciestwo radomskiego lobbingu wspartego przez działaczy
z Piotrkowa, Bełchatowa, Wielunia i innych samorządowców.
Dzięki temu powstanie naturalny korytarz transportowy wschód-zachód w ciągu
dróg nr 12 i 8.

Brawo!!!! Gratuluję wszystkim ojcom tego sukcesu!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: fx S8/S12 cdn IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.06.07, 09:16
      Ale to jeszcze nie koniec.

      "Władze Łodzi są zbulwersowane tą decyzją. Zapowiadają złożenie w tej sprawie w
      poniedziałek do prokuratury doniesienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa
      przez GDDKiA, a także podjęcie kolejnych interwencji na szczeblu rządowym."
      biznes.onet.pl/0,1546604,wiadomosci.html
      A władze Radomia mają jakieś zdanie w tym temacie????
      • sono_andrzej Re: S8/S12 vivat terra radomiensis 02.06.07, 09:29
        Trzeba pilnować teraz, aby nikomu z GDDKiA nie przyszło do głowy ugiąć sie pod
        żądaniami łodzian.
        • Gość: gosc Re: S8/S12 vivat terra radomiensis IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.06.07, 11:03
          dobrze, ze juz Miller nie ma juz nic do powiedzenia, bo jakby mial, to napewno
          byloby przez Lodz.
    • usjwo Re: S8/S12 Vivat Radom Vivat Terra Romiensis 02.06.07, 15:04
      Nie widać jakoś hymnów chwalebnych naszego sympatycznego błazna. Co to wolna
      sobota?? Jestem zawiedziony ;)

      Usjwo
      • Gość: MlodyRadomianin Re: S8/S12 Vivat Radom Vivat Terra Romiensis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.07, 16:37
        Brawo Trasa dla Radomia.Swietnie ze przez Bełchatów i Piotrków Tryb. a co Łodzi
        to Milerowi z SLD i innym lewicowcom już dziekujemy.Oni teraz nic w GDDKiA nie
        znaczą.Oby tylko innie lewicowcy w tym nie mieszali.Trasa jak marzenie.Teraz
        czekam na reakcje obecnych włądz Radomia:-)

        MlodyRadomianin
    • Gość: ryan Re: S8/S12 Vivat Radom Vivat Terra Romiensis IP: 82.139.37.* 03.06.07, 15:29
      Monitorujmy tę sprawę do końca, ale cieszmy się równocześnie z tego
      zwycięstwa :)
    • isoxazolidine Re: S8/S12 Vivat Radom Vivat Terra Romiensis 03.06.07, 21:53
      świetna wiadomośc!!!
      inna rzecz ze zasluga Radomia tu niewielka. dopiero po usilnych namowach
      generał tam pojechał. o działaniach obecnego Prezydenta w zarysowanym obszarze
      nie slyszalem nic.

      ale nic to - trzeba teraz pilnowac aby optymalny przebieg arterii byl wdrozony
      do szybkiej realizacji.
    • jdk Re: S8/S12 Vivat Radom Vivat Terra Romiensis 04.06.07, 15:28
      Świetna wiadomość! Wygląda, że ostatnio więcej działań lobbingowych odbywało
      się na odcinku Radom-Lublin, a sprawa "piotrkowska" szczęśliwie spadła nam z
      nieba, ale tym bardziej należy się cieszyć i pilnować sprawy!

      Radom do boju! :)
      • Gość: radomianin Re: S8/S12 Vivat Radom Vivat Terra Romiensis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.07, 16:54
        wreszcie cos sensownego dla Radomia - oby to była prawda
    • michal.vel.misiek Re: S8/S12 Vivat Radom Vivat Terra Romiensis 05.06.07, 10:21
      A jednak się udało! Wszyscy malkontenci do kąta marsz!
      Trzeba teraz pilnować tego sukcesu i na każdym etapie monitorować rozwój
      sytuacji, bo nawet między ustami a brzegiem pucharu wiele może się zmienić
      (vide S-7 Białobrzegi - Grójec)

      Pozdrawiam
      • Gość: Pablo_25 Re: S8/S12 Vivat Radom Vivat Terra Romiensis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.07, 14:38
        Chyba komuś się cos pomyliło. Jak dobrze czytam trasa S8 ma przebiegać przez
        Piotrków – trybunalski , Warszawę wiec nie wiem jakim cudem ma przebiegać przez
        Wieluń czy Radom i niby jaki my mamy w tym interes ??? Gdzie w tym ma być nasz
        sukces ??
        • isoxazolidine Re: S8/S12 Vivat Radom Vivat Terra Romiensis 07.06.07, 18:07
          ajajaj ... popatrz na mape. potem zerknij na przebieg drogi S12 (piotrkow-radom-
          lublin-granica panstwa) i zastanow sie jakie bedzie jej znaczenie kiedy S8
          pojdzie przez Lodz a jakie kiedy pojdzie przez Piotrkow. trzeba sie nauczyc
          patrzec nieco dalej niz rogatki miasta. interes Radomia czesto rozgrywa sie
          duuzo dalej.
          pozdrawiam
          • sono_andrzej Re: S8/S12 Vivat Radom Vivat Terra Romiensis 07.06.07, 22:51
            Gość portalu: Pablo_25 napisał(a):

            > Chyba komuś się cos pomyliło. Jak dobrze czytam trasa S8 ma przebiegać przez
            > Piotrków – trybunalski , Warszawę wiec nie wiem jakim cudem ma przebiegać
            > przez
            > Wieluń czy Radom i niby jaki my mamy w tym interes ??? Gdzie w tym ma być
            nasz
            > sukces ??

            Właśnie gdyby we władzach miasta było mniej takich ludzi jak Pablo to losy
            Radomia toczyłyby się zupełnie inaczej.
            • Gość: życzliwy Re: S8/S12 Vivat Radom Vivat Terra Romiensis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.07, 23:36
              Pablo przynajmniej pyta i mam nadzieję, że chce się uczyć. Niektórzy we
              władzach miasta nie sprawiają takiego wrażenia
              • isoxazolidine Re: S8/S12 Vivat Radom Vivat Terra Romiensis 08.06.07, 07:52
                Gość portalu: życzliwy napisał(a):

                > Pablo przynajmniej pyta i mam nadzieję, że chce się uczyć. Niektórzy we
                > władzach miasta nie sprawiają takiego wrażenia

                otóż to :)
                nie jest błędem pytac. najgorsze co może być to udawać że się zjadło wszystkie
                rozumy jak np. pewien tańczący wielotorowiec ...
                pozdrawiam :)
    • isoxazolidine mapka ... 12.06.07, 12:40
      www.rzeczpospolita.pl/teksty/wydanie_070612/ekonomia_a_4-1.F.jpg
    • isoxazolidine tytułem przypomnienia .... 12.06.07, 14:13
      portal.piotrkow.pl/_portal/news/1158597832450eccc855ce8/Samorz%C4%
      85dowcy_w_sprawie_S8_i_S12_(18.09.2006).html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka