sono_andrzej
02.06.07, 09:11
Jak podały media nowa trasa S8 zostanie wybudowana śladem obecnej drogi nr 8
czyli przez Piotrków Tryb. i Bełchatów.
Oznacza to wielkie zwyciestwo radomskiego lobbingu wspartego przez działaczy
z Piotrkowa, Bełchatowa, Wielunia i innych samorządowców.
Dzięki temu powstanie naturalny korytarz transportowy wschód-zachód w ciągu
dróg nr 12 i 8.
Brawo!!!! Gratuluję wszystkim ojcom tego sukcesu!!!!