Dodaj do ulubionych

zarobki urzędników

IP: *.radom.sdi.tpnet.pl 02.07.03, 08:13
gdzie są podane informacje o zarobkach dyrektorów wydziałów ?
Obserwuj wątek
    • przeciszczykiewicz Re: zarobki urzędników 19.08.03, 01:20
      i podac któredy do domu wracaja...
    • isoxazolidine Re: zarobki urzędników 19.08.03, 09:29
      zaglądnij tu:

      www1.gazeta.pl/radom/1,44315,1512982.html
      • Gość: autor Re: zarobki urzędników IP: *.tkdami.net 19.08.03, 11:24
        isoxazolidine napisał:

        > zaglądnij tu:
        >
        > www1.gazeta.pl/radom/1,44315,1512982.html

        e tam tu ! zaglądnij na oficjalną stronę Radomia. tam są oświadczenia.
        Przynajmniej radnych, nie wiem jak z dyrektorami wydziałów.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka