Gość: Anka IP: *.radom.sdi.tpnet.pl 02.07.03, 08:13 gdzie są podane informacje o zarobkach dyrektorów wydziałów ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
przeciszczykiewicz Re: zarobki urzędników 19.08.03, 01:20 i podac któredy do domu wracaja... Odpowiedz Link Zgłoś
isoxazolidine Re: zarobki urzędników 19.08.03, 09:29 zaglądnij tu: www1.gazeta.pl/radom/1,44315,1512982.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: autor Re: zarobki urzędników IP: *.tkdami.net 19.08.03, 11:24 isoxazolidine napisał: > zaglądnij tu: > > www1.gazeta.pl/radom/1,44315,1512982.html e tam tu ! zaglądnij na oficjalną stronę Radomia. tam są oświadczenia. Przynajmniej radnych, nie wiem jak z dyrektorami wydziałów. Odpowiedz Link Zgłoś