Gość: GregorY IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 28.10.03, 12:36 Czy ktoś z szanownych internautów z Radomia i okolic korzystał z usłu firm budujących domy z drewna? Jestem na etapie oglądania takowych, ale chciałbym zasięgnąć opinii użytkowników. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: uzzi Re: domy drewniane IP: *.udn.pl 04.01.04, 22:32 Nikt nie wie o takich firmach? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: drzewolubna Re: domy drewniane IP: *.udn.pl 05.01.04, 19:50 rzucam temat nagórę, bo mnie też interesują informacje o takowych firmach: ile kosztuje taki dom, jak z utrzymaniem ciepła, czy można łączyć ze starymi z odzysku itd... a little help, anyone? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pello Re: domy drewniane IP: *.internet.radom.pl 05.01.04, 22:59 Nie będę oryginalny, ale proponuję szukać przez wyszukiwarki, hasło: domy drewniane. Zagadnienie skomplikowane, najlepiej zwracać się bezpośrednio do firm. Swoją drogą drewniane domy nie są popularne w Polsce. Zapewnie z powodu tańszych technologii, a równie termoizolacyjnych jak drewno. Może przez stronę Muratora? Powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uzzi Re: domy drewniane IP: *.udn.pl 05.01.04, 23:11 Ale my nie chcemy obłudnych reklam tylko opinii tych, którzy takie domy niedawno zbudowali. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: GregorY Re: domy drewniane IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 06.01.04, 09:50 o własnie. Dziekuję za reanimację pytania :) Wiem jak się toto buduje i tak dalej - chciałem tylko zobaczyć i porozmawiać z użytkownikiem po np. 1 roku mieszkania w takim domu. Pozdrawiam zainteresowanych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: klok Re: domy drewniane IP: *.udn.pl 06.01.04, 10:40 Piekny drewniany dom jest przy drodze do Suchej od Białobrzegów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pello Re: domy drewniane IP: *.internet.radom.pl 06.01.04, 11:36 Cóż może się stać z domem po 1 roku. Dom, jak dom, jak jest dobrze zrobiony, to to, czy jest z drewna czy z Ytongu nie powinno robić różnicy. Ciekawszą sprawą po 1 roku może być efekt zastosowanego rozwiązania ogrzewania i ciepłej wody. Natomiast ciekawiej byłoby porozmawiać z użytkownikiem po 5 i 10 latach używania. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Robert Re: domy drewniane IP: 79.162.234.* 05.01.14, 21:37 Witaj. Szczerze odradzam firmę Log Hause domy z bali. Firma oszukuje na dociepleniu budynku słaba jakość wykończenia, a co najgorsze w moim przypadku zrobili sobie samowolkę budowlaną o niczym mnie nie informując. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś