l.i.l.a.b.a.j.ona
22.11.08, 00:11
No to jest! :)
Na wyraźne potrzeby intelektualnej części miasta i okolic,
niniejszym inicjuję założenie tego wątku.
Wrzucajcie tu swoje tytuły książek, które zrobiły na Was ostatnio
(lub w ogóle) ogromne wrażenie.
Żeby wszystko miało ręce i nogi i żeby uniknąć zbędnego bałaganu,
każdy respons na ten założycielski post niech ma w tytule tytuł
książki i, jeśli to możliwe, imię i nazwisko autora.
W treści postu wpiszcie ewentualną resztę... i dlaczego polecacie tę
książkę. Można ograniczyć się do krótkiego opisu (byle by nie
zdradzić całej książki...).
Ewentualne uwagi i komentarze innych forumowiczów na temat danej
książki niech znajdą się bezpośrednio pod spodem postu, który jako
pierwszy ją promuje.
To co? Bierzemy się za czytanie... ;)