Gość: ToLa
IP: *.radom.cvx.ppp.tpnet.pl
29.10.03, 21:26
Witam.
Kapela jeszcze nie powstała ale jest nas już 2, gary i gitara. Szukamy więc
reszty składu. Człowieku grający na: gitarze, basie, klawiszach, lub śpiewasz
czasami przy goleniu paszczy, lub depilacji nóżek, jeżeli umiesz już w
jakimś stopniu posługiwać się instrumentem, masz dużo zapału do grania muzy,
nie boisz się konstruktywnych kłutni, odpowiedz na ogłoszenie.
Spotkamy się i trochę pogramy, może uda nam się coś zamieszać.
Nie jest ważne ile masz lat, jakiej jesteś płci, jakiej orjentacji szksualnej
itd itp.
Muza będzie ostra (metal, hard rock dla relaksu może jakiś bluesik).
Pozdrow.