Dodaj do ulubionych

Nowa kapela

IP: *.radom.cvx.ppp.tpnet.pl 29.10.03, 21:26
Witam.
Kapela jeszcze nie powstała ale jest nas już 2, gary i gitara. Szukamy więc
reszty składu. Człowieku grający na: gitarze, basie, klawiszach, lub śpiewasz
czasami przy goleniu paszczy, lub depilacji nóżek, jeżeli umiesz już w
jakimś stopniu posługiwać się instrumentem, masz dużo zapału do grania muzy,
nie boisz się konstruktywnych kłutni, odpowiedz na ogłoszenie.
Spotkamy się i trochę pogramy, może uda nam się coś zamieszać.
Nie jest ważne ile masz lat, jakiej jesteś płci, jakiej orjentacji szksualnej
itd itp.
Muza będzie ostra (metal, hard rock dla relaksu może jakiś bluesik).
Pozdrow.
Obserwuj wątek
    • isoxazolidine Re: Nowa kapela 29.10.03, 22:25
      niestety umiem grac tylko na nerwach wiec chyba sie nie przydam ;-)

      ale zycze powodzonka :-)))

      pozdr.
      • Gość: Trampki a skad?i gdzie? IP: *.internet.radom.pl 30.10.03, 11:29
        jak się z wami skontaktować?gdzie macie próby?
        • Gość: CARRION Re: nowa kapela IP: *.radom.pilickanet.pl 30.10.03, 12:01
          a CARRION zyczy POWODZENIA!!!!!!!!!!!!
          • Gość: ToLa Re: nowa kapela IP: *.radom.cvx.ppp.tpnet.pl 30.10.03, 18:53
            Dzięki
            Jezeli kogoś znasz kto szuka składu to mu truknij, że ktoś szuka jego.
            lattos@poczta.fm
        • Gość: ToLa Re: a skad?i gdzie? IP: *.radom.cvx.ppp.tpnet.pl 30.10.03, 18:50
          Radom
          Kanciapa prawie na ustroniu daleko od ludzkich domostw nie ma problemów z
          sąsiadami
          Więcej pytań na lattos@poczta.fm
    • Gość: ToLa Re: Nowa kapela IP: *.radom.cvx.ppp.tpnet.pl 31.10.03, 23:07
      No co jest, nikt więcej nie chce sobie pograć muzy?
      Wszyscy wolą oglądać Złotopolskich?
      • Gość: vault Re: Nowa kapela IP: *.sympatico.ca 17.03.04, 04:25
        ja bym pogral, ale za daleko od was jestem.
        kiedys gralem w radomiu, potem wyjechalem, wciaz mnie ciagnie, nie mam szans na
        powrot...
        • jsr184 Re: Nowa kapela 31.12.04, 21:35
          hehe dokladnie to samo. mnie wywialo do uk i z grania nici juz :D a do dzis
          lubie sobie zagrac co nieco :) wczoraj w nocy z nudow sobie przerobilem weak and
          powerless hehe, na jedna gitare trudno bylo hehe, bo dziwnie brzmi, jakis team
          by sie przydal :D

          pozdr. i szczescia wposzukiwaniach :D
    • Gość: madzialena Re: Nowa kapela IP: *.pu.kielce.pl 28.05.04, 14:55
      Fajnie byloby, gdyby powstala w radomiu odlotowa kapela, z ktorej bylibysmy dumni, tak jak jestesmy dumni chociazby z IRY>
      PS.Zycze powodzonka, dajcie znac o koncerciku.
      MADZIALENA
    • Gość: slimak Re: Nowa kapela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.05, 12:54
      elo!!! tez mam kapele , gramy juz jakis czas ale brakuje wokalistki lub
      wokalisty . chętnych zapraszamy kontakt naharem@op.pl lub gg 5224388
      pozdrawiam maniakoow h&h
      • Gość: Ravyn Re: Nowa kapela IP: *.algo.radom.pl / *.radman.pl 18.08.05, 18:31
        HeH Ja uwielbiam śpiewać i sluchać takiej muzyki....ale po 1 mam 14 lat hehe a
        po 2 raczej za slabe warunki glosowe......więc zostaje mi tylko śpieawanie dla
        siebie. Powodzenia w poszukiwaniach ;)
      • Gość: Ravyn Re: Nowa kapela IP: *.algo.radom.pl / *.radman.pl 19.08.05, 19:55
        Oj sorka to pomylka ja hip hopu w zadnym wypadku nie slucham

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka