racecontrol 04.02.09, 20:45 Wiadomość na jaką nasze miasto czekało od dawna. Brawo Kosztowniak, brawo parlamentarzyści! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
isoxazolidine Re: Miliony na szkołę muzyczną 04.02.09, 21:27 Cieszę się, że się myliłem w tej sprawie. Nie liczyłem, że przy tej konkurencji uda nam się cokolwiek ugrać. Niewąpliwie pomógł nam fakt, że Prezydent odważnie zaczął budowę nie czekając na wsparcie. To było coś na co nie zdecydował się nikt wcześniej. Duży plus dla Prezydenta za trudną, ryzykowną ale jak sie okazuje dobrą decyzję. To mogło zdecydować. Bo rząd oczekuje, że skierowane do dofinansowania projekty ruszą szybko. Nasz już trwa a wkąłd włąsny jest zapewniony. To był nasz atut. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: elemelek Re: Miliony na szkołę muzyczną IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.09, 21:36 Razem z Kosztowniakiem ścieżki w Ministerstwach wydeptywał Poseł Sońta. Tak trzymać Panowie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pikador Re: Miliony na szkołę muzyczną IP: *.internet.radom.pl 04.02.09, 21:48 Ścieżki wydeptywał Sońta z Kosztowniakiem?To musiał być decydujący argument dla PO gdyż oni bardzo cenią i szanują obdywu panów! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bida Re: Miliony na szkołę muzyczną IP: *.radom.vectranet.pl 04.02.09, 22:48 sonta tpo baseny na ustroniu a muzyczna pierwsze slysze ,takkonkurent na prezydenta Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaczka Re: Miliony na szkołę muzyczną IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.09, 18:54 ten to drepcze ale w rosabudzie Odpowiedz Link Zgłoś
pitagor Re: Miliony na szkołę muzyczną 04.02.09, 21:54 Gratulacje! Dobra robota :) Prace "na" szkole idą pełną parą: grandioso.fotosik.pl/albumy/571291.html#e Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Leser ! Re: Miliony na szkołę muzyczną IP: *.aster.pl 05.02.09, 00:24 Ale cudnie ! Mój głos ma minister ! kurcze, zauważył nas ! Jaja i tyle gościu całą gębą ! jak mu tam ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piter Krótkowzroczność IP: *.23.udn.pl 05.02.09, 06:29 No tak PO dało kase a PiS mówi to my wszystko.Co w czerwcu też by powiedzieli dostaliśmy tereny na lotnisko i skad wziąść brakujące 31% z koniecznych 51% wkładu własnego potszebnego na uruchomienie lotniska, dodam że na uruchomienie Port Sadków żeby wystartował pierwszy samolot potszeba 100mil i w tym ma być 51 środków własnych. Tych pieniędzy by po prostu nie było. Dlatego Radomscy Parlamentarzyści PO lobbowali u swoich aby były pieniądze z Budżetu Centralnego pieniądze, bo w ten sposób Prezydent Radomia będzie mógł zwiększyć Budżet lotniska przesunąć 22mil na lotnisko.Niema tu nic innego a te 44 punkty to nie był dobry wniosek tylko Lobbing PO dla Radomia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sa Re: Krótkowzroczność IP: *.radom.vectranet.pl 05.02.09, 08:08 idź sie trzep Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yeti To zasługa dr Wiśniewskiej z Inicjatywy IP: *.radom.vectranet.pl 05.02.09, 08:22 Prawda jest taka,że to zasługa pani doktor Lucyny Wiśniewskiej. Ona również załatwiła pieniądze na nową siedzibę strażaków przy Traugutta. To osoba skromna ale skuteczna i nie afiszuje się ze swoimi zasługami jak inni, którzy ich nie mają. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: we Re: To zasługa dr Wiśniewskiej z Inicjatywy IP: *.radom.vectranet.pl 05.02.09, 08:59 tak naprawde to zasługa pana Włodarczyka!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adaś Re: To zasługa dr Wiśniewskiej z Inicjatywy IP: *.radom.vectranet.pl 05.02.09, 09:03 Znam Włodarczyka, jest dobrym zegarmistrzem, koło dworca. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czwartek panie kluziński odezwij się w tej sprawie! IP: *.31.radom.pilicka.pl 05.02.09, 09:18 Ciekawe dlaczego Kluziński nie zabiera głosu w sprawach pozytywnych? Czyżby próbował budować swój wizerunek na negatywach?W innym miejscu mógł dokonać kilka wpisów a w tej jakże ważnej sprawie nie zabrał głosu.To już nawet jego przyboczny gwardzista zrobił pozytywny wpis a on milczy.Rażą cię panie radny sukcesy Radomia? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: radom Re: panie kluziński odezwij się w tej sprawie! IP: *.radom.vectranet.pl 05.02.09, 09:24 A o czym tu pisać, psim obowiązkiem władz miejskich jest budować szkoły. Prezydent za to bierze niezłe pieniądze aby spełniać swe obowiązki gołowąsie. Odpowiedz Link Zgłoś
ketjowant Re: Miliony na szkołę muzyczną 05.02.09, 11:43 Nie jestem zwolennikiem opcji pana Prezydenta ale jeżeli podjął decyzję budowy szkoły muzycznej przed przyznaniem unijnych pieniędzy to wielkie brawa za odwagę. Życzę więcej sukcesów podobnych do tej inwestycji. Tylko takimi odważnymi decyzjami można zmienić opinie o Prezydencie Radomia i jego opcji politycznej - chociaż wiem, że to bardzo trudne ale wierzę że w naszym mieście może się to udać dla dobra naszego miasta. radomianin Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jojo Re: Miliony na szkołę muzyczną IP: *.radom.vectranet.pl 05.02.09, 11:54 Gdyby słuchał rad starszych to pewnie szło by dobrze, ale on woli niedoświadczoną młodzież, która wyważa otwarte dawno drzwi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jan Re: Miliony na szkołę muzyczną IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.09, 12:02 Oczywiście ci starsi to wypróbowani towarzysze. Oj kiedy ta czerwona szajka zniknie z pola widzenia??? Odpowiedz Link Zgłoś
abacab1 Re: Miliony na szkołę muzyczną 05.02.09, 14:23 Warto podkreślić, że to najbardziej spektakularny na razie przykład tego, jakie efekty przynosi współpraca ponad podziałami partyjnymi. Pamiętam artykuły w lokalnej prasie jak w sprawie Szkoły Muzycznej do ministerstwa jeździli poseł Lucyna Wiśniewska i prezydent Zdzisław Marcinkowski. Politycy z tzw. przeciwnych opcji. Sprawę dokończył prezydent Kosztowniak. To elegancki gest z jego strony, że o tym wspomniał i nie przypisał tylko sobie całego splendoru. Szkoda, że taka współpraca to ewenement w naszym mieście. W Kielcach zgoda pozwoliła osiągnąć znacznie więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
ketjowant Re: Miliony na szkołę muzyczną 05.02.09, 15:40 Tak zgadzam się w 100% z "abacab" ale jeżeli już został zrobiony malutki krok w tym kierunku to uważam, ze tylko może być lepiej. Pan Prezydent Kosztowniak jest młodym człowiekiem i myślę, że z każdym by się dogadał dla dobra miasta. Moim zdaniem powinien zrezygnować z niektórych "doradców" politycznych szczególnie tych bardzo kontrowersyjnych, kłótliwych wymienię chociaż dwóch, poseł z Grójca i poseł p. Sońta, którzy najlepsi są w kłótniach. radomianin Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: felek Re: Miliony na szkołę muzyczną IP: *.radom.vectranet.pl 05.02.09, 17:56 Ale nie z Lucyny Wiśniewskiej, która miała odwagę odejść z PISu i oddać intratną posadę posła. Pani doktor jest skuteczna i konsekwentna, a jednocześnie nie szuka korzyści i POklasku. Pani W. też próbowała wyjść z PIS, ale jednak wróciła na łono partii...z żółtą kartką. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WR Nie popadajcie w ekstazę! IP: 82.139.54.* 05.02.09, 23:46 Wiem, że należy się cieszyć z kazdej złotówki dla miasta. Jednak oceniając całość działań prezydenta Kosztowniaka w dziele pozyskiwania zewnętrznych srodków finansowych nalęzy postawić zdecydowana dwóję. Inne miasta porównywalnej wielkości mogą mówić przynajmniej o setkach milionów zł. A my tu szalejemy z powodu 21 milionów. A w innych sprawach? Inwestycje drogowe - tragedia, psucie układu komunikacyjnego miasta zwężaniem, wysepkowaniem. Nie wybudowano ani centymetra ulicy dwujezdniowej. Tak źle nie było za żadnego prezydenta. A na inwestycje komunikacyjne zadłuża się miasto ponad miarę. Polityka kadrowa również fatalna. Ostatnio na zastępcę Czyża przyjęto człowieka, który z racji dotychczasowych doświadczeń zawodowych o drogach nie ma zielonego pojęcia. Wykształcenie - humanistyczne. Zamiast wywalic szkodzącego miastu Czyża to pogłębia się destrukcję MZDiK. Dlatego ciesząc się z pozyskanych pieniędzy na szkołę muzyczną jednocześnie widzę, że to raczej szczęśliwy traf niż wynik systemowej pracy. Obym się mylił! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vo Re: Nie popadajcie w ekstazę! IP: *.31.radom.pilicka.pl 09.02.09, 08:49 Jesteś polityczny oszołom i tyle!Wskaż mi miasto w woj. mazowieckim które otrzymało więcej środków?Dział dysponowania funduszy został osaczony przez politycznych gryzipiórków z PO i jak dotąd Mazowsze ma najmniejszy wskaźnik pozyskiwania funduszy.Więc przestań kłamać. Odpowiedz Link Zgłoś
radom25 Miliony na szkołę muzyczną 08.02.09, 23:37 Posel Sonta zalatwil kase na szkole muzyczna Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: off Re: Miliony na szkołę muzyczną IP: *.radom.vectranet.pl 08.02.09, 23:43 rzecz jasna ze duzo pomogl i ma w tym swoja niebanalna zasluge!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brawo Re: Miliony na szkołę muzyczną IP: 93.105.146.* 09.02.09, 06:57 brawo posel sonta Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nie wiem Re: Miliony na szkołę muzyczną IP: *.radom.vectranet.pl 09.02.09, 21:55 Kto to jest ten sonta? Odpowiedz Link Zgłoś
succour Miliony na szkołę muzyczną 10.02.09, 17:05 Inwestycja trafiona. Położenie godne szkoły muzyczne + 100 innych przymiotów Ale, ale, ale,,, Jedna droga dojazdowa na zatłoczonej Alei, wejście do szkoły z tejże ulicy Brak miejsc parkingowych a rozpoczęta budowa nie wskazuje na usytuowanie podziemnego parkingu.Inwestycja z założenia musi dostosowana być dla mniej sprawnych. Na tym etapie budowy jeszcze można to zmienić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zwolennik koalicji Re: Miliony na szkołę muzyczną IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.09, 17:21 Budowa szkoły muzycznej powstaje dzięki nw. Andrzej Kosztowniak Marek Suski Krzysztof Sońta Ewa Kopacz Lucyna Wiśniewska Odpowiedz Link Zgłoś