Dodaj do ulubionych

Miliony na szkołę muzyczną

04.02.09, 20:45
Wiadomość na jaką nasze miasto czekało od dawna. Brawo Kosztowniak,
brawo parlamentarzyści!
Obserwuj wątek
    • isoxazolidine Re: Miliony na szkołę muzyczną 04.02.09, 21:27
      Cieszę się, że się myliłem w tej sprawie. Nie liczyłem, że przy tej
      konkurencji uda nam się cokolwiek ugrać. Niewąpliwie pomógł nam
      fakt, że Prezydent odważnie zaczął budowę nie czekając na wsparcie.
      To było coś na co nie zdecydował się nikt wcześniej. Duży plus dla
      Prezydenta za trudną, ryzykowną ale jak sie okazuje dobrą decyzję.
      To mogło zdecydować. Bo rząd oczekuje, że skierowane do
      dofinansowania projekty ruszą szybko. Nasz już trwa a wkąłd włąsny
      jest zapewniony. To był nasz atut.
      • Gość: elemelek Re: Miliony na szkołę muzyczną IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.09, 21:36
        Razem z Kosztowniakiem ścieżki w Ministerstwach wydeptywał Poseł Sońta. Tak
        trzymać Panowie.
        • Gość: pikador Re: Miliony na szkołę muzyczną IP: *.internet.radom.pl 04.02.09, 21:48
          Ścieżki wydeptywał Sońta z Kosztowniakiem?To musiał być decydujący
          argument dla PO gdyż oni bardzo cenią i szanują obdywu panów!
          • Gość: bida Re: Miliony na szkołę muzyczną IP: *.radom.vectranet.pl 04.02.09, 22:48
            sonta tpo baseny na ustroniu a muzyczna pierwsze slysze ,takkonkurent na prezydenta
          • Gość: kaczka Re: Miliony na szkołę muzyczną IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.09, 18:54
            ten to drepcze ale w rosabudzie
    • pitagor Re: Miliony na szkołę muzyczną 04.02.09, 21:54
      Gratulacje! Dobra robota :)
      Prace "na" szkole idą pełną parą:
      grandioso.fotosik.pl/albumy/571291.html#e

      • Gość: Leser ! Re: Miliony na szkołę muzyczną IP: *.aster.pl 05.02.09, 00:24
        Ale cudnie ! Mój głos ma minister ! kurcze, zauważył nas ! Jaja i
        tyle gościu całą gębą ! jak mu tam ?
    • Gość: Piter Krótkowzroczność IP: *.23.udn.pl 05.02.09, 06:29
      No tak PO dało kase a PiS mówi to my wszystko.Co w czerwcu też by
      powiedzieli dostaliśmy tereny na lotnisko i skad wziąść brakujące
      31% z koniecznych 51% wkładu własnego potszebnego na uruchomienie
      lotniska, dodam że na uruchomienie Port Sadków żeby wystartował
      pierwszy samolot potszeba 100mil i w tym ma być 51 środków własnych.
      Tych pieniędzy by po prostu nie było.
      Dlatego Radomscy Parlamentarzyści PO lobbowali u swoich aby były
      pieniądze z Budżetu Centralnego pieniądze, bo w ten sposób
      Prezydent Radomia będzie mógł zwiększyć Budżet lotniska przesunąć
      22mil na lotnisko.Niema tu nic innego a te 44 punkty to nie był
      dobry wniosek tylko Lobbing PO dla Radomia.
      • Gość: sa Re: Krótkowzroczność IP: *.radom.vectranet.pl 05.02.09, 08:08
        idź sie trzep
        • Gość: yeti To zasługa dr Wiśniewskiej z Inicjatywy IP: *.radom.vectranet.pl 05.02.09, 08:22
          Prawda jest taka,że to zasługa pani doktor Lucyny Wiśniewskiej. Ona
          również załatwiła pieniądze na nową siedzibę strażaków przy
          Traugutta. To osoba skromna ale skuteczna i nie afiszuje się ze
          swoimi zasługami jak inni, którzy ich nie mają.
          • Gość: we Re: To zasługa dr Wiśniewskiej z Inicjatywy IP: *.radom.vectranet.pl 05.02.09, 08:59
            tak naprawde to zasługa pana Włodarczyka!!
            • Gość: adaś Re: To zasługa dr Wiśniewskiej z Inicjatywy IP: *.radom.vectranet.pl 05.02.09, 09:03
              Znam Włodarczyka, jest dobrym zegarmistrzem, koło dworca.
              • Gość: Czwartek panie kluziński odezwij się w tej sprawie! IP: *.31.radom.pilicka.pl 05.02.09, 09:18
                Ciekawe dlaczego Kluziński nie zabiera głosu w sprawach pozytywnych? Czyżby
                próbował budować swój wizerunek na negatywach?W innym miejscu mógł dokonać kilka
                wpisów a w tej jakże ważnej sprawie nie zabrał głosu.To już nawet jego
                przyboczny gwardzista zrobił pozytywny wpis a on milczy.Rażą cię panie radny
                sukcesy Radomia?
                • Gość: radom Re: panie kluziński odezwij się w tej sprawie! IP: *.radom.vectranet.pl 05.02.09, 09:24
                  A o czym tu pisać, psim obowiązkiem władz miejskich jest budować
                  szkoły. Prezydent za to bierze niezłe pieniądze aby spełniać swe
                  obowiązki gołowąsie.
    • ketjowant Re: Miliony na szkołę muzyczną 05.02.09, 11:43
      Nie jestem zwolennikiem opcji pana Prezydenta ale jeżeli podjął decyzję budowy
      szkoły muzycznej przed przyznaniem unijnych pieniędzy to wielkie brawa za
      odwagę. Życzę więcej sukcesów podobnych do tej inwestycji. Tylko takimi
      odważnymi decyzjami można zmienić opinie o Prezydencie Radomia i jego opcji
      politycznej - chociaż wiem, że to bardzo trudne ale wierzę że w naszym mieście
      może się to udać dla dobra naszego miasta.
      radomianin
      • Gość: jojo Re: Miliony na szkołę muzyczną IP: *.radom.vectranet.pl 05.02.09, 11:54
        Gdyby słuchał rad starszych to pewnie szło by dobrze, ale on woli
        niedoświadczoną młodzież, która wyważa otwarte dawno drzwi.
        • Gość: Jan Re: Miliony na szkołę muzyczną IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.09, 12:02
          Oczywiście ci starsi to wypróbowani towarzysze.
          Oj kiedy ta czerwona szajka zniknie z pola widzenia???
    • abacab1 Re: Miliony na szkołę muzyczną 05.02.09, 14:23
      Warto podkreślić, że to najbardziej spektakularny na razie przykład
      tego, jakie efekty przynosi współpraca ponad podziałami partyjnymi.
      Pamiętam artykuły w lokalnej prasie jak w sprawie Szkoły Muzycznej
      do ministerstwa jeździli poseł Lucyna Wiśniewska i prezydent
      Zdzisław Marcinkowski. Politycy z tzw. przeciwnych opcji. Sprawę
      dokończył prezydent Kosztowniak.

      To elegancki gest z jego strony, że o tym wspomniał i nie przypisał
      tylko sobie całego splendoru.

      Szkoda, że taka współpraca to ewenement w naszym mieście. W Kielcach
      zgoda pozwoliła osiągnąć znacznie więcej.
      • ketjowant Re: Miliony na szkołę muzyczną 05.02.09, 15:40
        Tak zgadzam się w 100% z "abacab" ale jeżeli już został zrobiony malutki krok w
        tym kierunku to uważam, ze tylko może być lepiej. Pan Prezydent Kosztowniak jest
        młodym człowiekiem i myślę, że z każdym by się dogadał dla dobra miasta. Moim
        zdaniem powinien zrezygnować z niektórych "doradców" politycznych szczególnie
        tych bardzo kontrowersyjnych, kłótliwych wymienię chociaż dwóch, poseł z Grójca
        i poseł p. Sońta, którzy najlepsi są w kłótniach.
        radomianin
        • Gość: felek Re: Miliony na szkołę muzyczną IP: *.radom.vectranet.pl 05.02.09, 17:56
          Ale nie z Lucyny Wiśniewskiej, która miała odwagę odejść z PISu i
          oddać intratną posadę posła. Pani doktor jest skuteczna i
          konsekwentna, a jednocześnie nie szuka korzyści i POklasku. Pani W.
          też próbowała wyjść z PIS, ale jednak wróciła na łono partii...z
          żółtą kartką.
          • Gość: WR Nie popadajcie w ekstazę! IP: 82.139.54.* 05.02.09, 23:46
            Wiem, że należy się cieszyć z kazdej złotówki dla miasta. Jednak
            oceniając całość działań prezydenta Kosztowniaka w dziele
            pozyskiwania zewnętrznych srodków finansowych nalęzy postawić
            zdecydowana dwóję. Inne miasta porównywalnej wielkości mogą mówić
            przynajmniej o setkach milionów zł. A my tu szalejemy z powodu 21
            milionów. A w innych sprawach? Inwestycje drogowe - tragedia, psucie
            układu komunikacyjnego miasta zwężaniem, wysepkowaniem. Nie
            wybudowano ani centymetra ulicy dwujezdniowej. Tak źle nie było za
            żadnego prezydenta. A na inwestycje komunikacyjne zadłuża się miasto
            ponad miarę. Polityka kadrowa również fatalna. Ostatnio na zastępcę
            Czyża przyjęto człowieka, który z racji dotychczasowych doświadczeń
            zawodowych o drogach nie ma zielonego pojęcia. Wykształcenie -
            humanistyczne. Zamiast wywalic szkodzącego miastu Czyża to pogłębia
            się destrukcję MZDiK. Dlatego ciesząc się z pozyskanych pieniędzy na
            szkołę muzyczną jednocześnie widzę, że to raczej szczęśliwy traf niż
            wynik systemowej pracy. Obym się mylił!
            • Gość: vo Re: Nie popadajcie w ekstazę! IP: *.31.radom.pilicka.pl 09.02.09, 08:49
              Jesteś polityczny oszołom i tyle!Wskaż mi miasto w woj. mazowieckim które
              otrzymało więcej środków?Dział dysponowania funduszy został osaczony przez
              politycznych gryzipiórków z PO i jak dotąd Mazowsze ma najmniejszy wskaźnik
              pozyskiwania funduszy.Więc przestań kłamać.
    • radom25 Miliony na szkołę muzyczną 08.02.09, 23:37
      Posel Sonta zalatwil kase na szkole muzyczna
      • Gość: off Re: Miliony na szkołę muzyczną IP: *.radom.vectranet.pl 08.02.09, 23:43
        rzecz jasna ze duzo pomogl i ma w tym swoja niebanalna zasluge!!!
        • Gość: brawo Re: Miliony na szkołę muzyczną IP: 93.105.146.* 09.02.09, 06:57
          brawo posel sonta
          • Gość: nie wiem Re: Miliony na szkołę muzyczną IP: *.radom.vectranet.pl 09.02.09, 21:55
            Kto to jest ten sonta?
    • succour Miliony na szkołę muzyczną 10.02.09, 17:05
      Inwestycja trafiona.
      Położenie godne szkoły muzyczne
      + 100 innych przymiotów
      Ale, ale, ale,,,
      Jedna droga dojazdowa na zatłoczonej Alei,
      wejście do szkoły z tejże ulicy
      Brak miejsc parkingowych
      a rozpoczęta budowa nie wskazuje na usytuowanie podziemnego
      parkingu.Inwestycja z założenia musi dostosowana być dla mniej sprawnych.
      Na tym etapie budowy jeszcze można to zmienić.
      • Gość: zwolennik koalicji Re: Miliony na szkołę muzyczną IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.09, 17:21
        Budowa szkoły muzycznej powstaje dzięki nw.
        Andrzej Kosztowniak
        Marek Suski
        Krzysztof Sońta
        Ewa Kopacz
        Lucyna Wiśniewska
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka