Dodaj do ulubionych

SLD w Radomiu

18.06.09, 16:49
Jestem ciekawy czy mozliwa jest na tym forum normalna, spokojna i
merytoryczna dyskusja o politycznej scenie Radomia? Czy jestesmy w
stanie w sposób cywylizowany - bez inwektyw i wulgaryzmów -
porozmawiac o tym jak postrzegamy i oceniamy głównych aktorów
radomskiej sceny politycznej. Oczywiście nie ukrywam swoich sympatii
lewicowych i dla tego ciekaw jestem czy taka dyskusja jest wogóle
możliwa bez ubliżania mi i moim kolegom- czy możemy podyskutować na
siłę argumentów a nie na argumenty siły?
Obserwuj wątek
        • Gość: łagodna Re: SLD w Radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.09, 10:10
          Mała jesteś taka głupiutka ,jak ten polityk SLD, który straszył
          prokuraturą internautę, który nazwał go grubaskiem. Śmieszna,
          niszowa, ginaca w oczach formacja. Młodzi z PIS plus Kosztowniak,
          Sońta, Wróblowa i Kużmiuk i wielu inych przykryją was czapkami i nie
          pomogą wam żadne sojusze. To samo dotyczy partii której nazwy
          zapomniałem ,ale jest tam jakiś Witkowski i Zawodnik.
          • Gość: Paweł Re: SLD w Radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.09, 10:52
            Czapkami to oni mogą ponakrywać samych siebie. Strach PIS-owi
            zajrzał w oczy, bo na horyzoncie pojawił się Wikiński, który ma
            bardzo dużą siłę przebicia, w przeciwieństwie do wielu PIS-owch
            działaczy, którzy mówić potrafią wiele, a działać niekoniecznie. SLD
            się nie rozpada, a jednoczy i zrobi wszystko, żeby zakończyć marne
            rządy partii PIS-owskich w tym mieście.
            • yorek Re: SLD w Radomiu 20.06.09, 11:27
              Niestety pamięć w ciemnym narodzie krótka, więc obawiam się że mogli
              ludzie zapomnieć ten wspaiały okres prosperity i dynamicznego
              rozwoju miasta za rządów lewicy.
          • Gość: jerzy zomowiec Re: SLD w Radomiu IP: *.lublin.mm.pl 20.06.09, 14:08
            Oto i wypowiedż podsumuwująca wszystko co dotyczy Radomia i nietylko
            i faktycznie w miarę łagodna.Po tej wypowiedzi łagodnej Radomianie i
            cała reszta powinna sobie zakodować w swoich umysłach że każda
            partia niezależnie od koloru podniebienia, ma ten sam i jedyny
            cel."Dyktaturę proletariatu" według jednego lub wąskiej grupy "guru"
            obwarowując się szczekającym murzynami dla nich/za nich.Interesuje
            ich tylko władza,dla władzy lub rządzenie władzą nie będąc u/przy
            wadzy.Zaniemożesz szczekania,to możesz odejść lub cię zmuszą do
            odejścia w miej lub więcej perfidny sposób.Jest to zasada
            wypracowana od wieków przez systemy religijne świata na wieki wieków
            Amen.Tak że radził bym jako wizjoner sprawy Radomia brać w swoje
            ręce obywatelskie a partie prosić tylko o wsparcie lub opiekię a
            więc odwrotność tego co sami serwuja, obiecują czy inicjują.I tak
            może się wygrzebiecie z tego zaścianka.Pozdrawiam
          • Gość: power Re: SLD w Radomiu IP: *.31.radom.pilicka.pl 20.06.09, 14:47
            Dyskusja na radomskim forum o SLD jest możliwa tylko w przypadku pisania samych
            superlatyw co trudno przychodzi nawet członkom tego ugrupowania.Inne posty
            skończą jak ten który dla mnie jest bardzo prawdziwy i wiarygodny bo poparty
            newsami mediów których trudni posądzać o przychylność LPR.
            Znowu wychodzi z pana dawna szkoła.Jednak nawyki pozostały i nie wiem co
            musiałoby się stać, żeby ktoś tak twardogłowy zmienił swój sposób postępowania.
            Wielu polityków dużego formatu unika wtrącania się w wewnętrzne sprawy innych
            partii.Widocznie pan do nich nie należy, choć przyznam, że trochę dałam
            się nabrać na niby zmiany na lepsze".Jeżeli tak lewica ma zmieniać się na
            lepsze jak pan, to lepiej niech w ogóle przestanie istnieć, bo okazuje się,
            czego pan jest przykładem, że to typowy kamuflaż starego betonu partyjnego.
            A może to zaplanowana akcja SLD, żeby odwrócić uwagę społeczeństwa od
            bliskiego rozłamu w tej partii?
            Żeby nie być gołosłowną proszę sobie poczytać tu:
            politbiuro.pl/politbiuro/1,85402,6719570,W_SLD_wrze__Kto__wyleci_na_orbite__.htmlalbo
            wyborcza.pl/1,76842,6722449,Wojna_domowa_w_SLD.htmlalbo
            wyborcza.pl/1,75478,6702372,SLD__na_wierzchu_radosc__pod_spodem_zlosc.htmlalbo
            wyborcza.pl/1,75968,6698827,Upadek_lewicy__prawica_rzadzi.htmlalbo
            www.dziennik.pl/polityka/article399299/Olejniczak_idzie_na_wojne_z_Napieralskim.html
            • radamiejskasld Re: SLD w Radomiu 20.06.09, 16:59
              Witamy!Dziękujemy za miłą i rzeczową dyskusję!Póki co mamy się coraz
              lepiej, nasze szeregi rosną, dobrych kandydatów na radnych
              przybywa.Poseł Marek Wikiński jest kandydatem na wiceszefa Klubu
              Parlamentarnego SLD, a najlepsze wyniki rzędu nawet 20 procent
              zdobyliśmy w wyborach do Parlamentu Europejskiego w okręgach, w
              których działają nasi radni.Nie boimy się krytyki, ale na wszelkie
              posty, które łamią prawo będziemy reagować w taki sposób, w jaki w
              państwie prawa powinni reagować działacze szanującej się partii.
              Dlatego też w poniedziałek składamy doniesienie do prokuratury na
              internautę o pseudonimie "adaś".Wpis został już zabezpieczony.O
              dalszych krokach zdecydujemy po ustaleniu personaliów sprawcy
              ewidentnego pomówienia.Zachęcamy do dalszej dyskusji,ale
              pamiętajmy,że prawo obowiązuje wszystkich,podobnie jak
              sprawiedliwość także jest dla wszystkich.Pozdrawiamy!
            • radamiejskasld Re: SLD w Radomiu 20.06.09, 16:59
              Witamy!Dziękujemy za miłą i rzeczową dyskusję!Póki co mamy się coraz
              lepiej, nasze szeregi rosną, dobrych kandydatów na radnych
              przybywa.Poseł Marek Wikiński jest kandydatem na wiceszefa Klubu
              Parlamentarnego SLD, a najlepsze wyniki rzędu nawet 20 procent
              zdobyliśmy w wyborach do Parlamentu Europejskiego w okręgach, w
              których działają nasi radni.Nie boimy się krytyki, ale na wszelkie
              posty, które łamią prawo będziemy reagować w taki sposób, w jaki w
              państwie prawa powinni reagować działacze szanującej się partii.
              Dlatego też w poniedziałek składamy doniesienie do prokuratury na
              internautę o pseudonimie "adaś".Wpis został już zabezpieczony.O
              dalszych krokach zdecydujemy po ustaleniu personaliów sprawcy
              ewidentnego pomówienia.Zachęcamy do dalszej dyskusji,ale
              pamiętajmy,że prawo obowiązuje wszystkich,podobnie jak
              sprawiedliwość także jest dla wszystkich.Pozdrawiamy!
                  • Gość: adwokat Re: SLD w Radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.09, 19:08
                    Niezłe. Gdybym zacytował jak lżony i znieważany był na tym forum
                    prezydent Kosztowniak,Fałek, Marszałkiewicz,Skiba, PIS,
                    Skórkiewicz,Sońta, Wójcik,Rejczak,Czajkowski i dziesiątki innych,to
                    pani Dagmary kobieca wrażliwość pewnie byłaby zdruzgotana.A gdyby
                    chciano zająć tymi paszkwilami prokuraturę, to mielby co robic przez
                    najbliższe 5 lat. Tylko na szczęście nikt z wyżej wymienionych nie
                    leciał wypłakać się w rękaw pana prokuratora. Straszyliście ,że
                    ujawnicie nazwisko sympatyka pisu,który notabene też często
                    przesadza i co?? Nic..I jeszcze jedno bardzo ważne.Przepis prawa
                    określa, kiedy do akcji wkracza administrator forum i w tym
                    względzie nasze forum pozostawia wiele do życzenia. Więc czekam na
                    rozwój sytuacji, a zainteresowanym życzę spokojnej, merytorycznej
                    i..dowcipnej dyskusji.
                    • bohdankaras Re: SLD w Radomiu 20.06.09, 21:09
                      Dobry wieczór. Niestety nie mam ostatnio czasu na pisanie, a nawet
                      czytanie wpisów na Forum. Nikt mi nie udzielił żadnej celnej
                      riposty, ale co sprawdziłem dziś, zdarzyło się za to mnóstwo
                      chamskich, zwyczajnie obraxliwych dla mnie i moich Kolegów wpisów.
                      Niestety decyzja jest jedna - wszelkie wpisy łamiące prawo będziemy
                      kierować do prokuratury. Potem dopiero zdecydujemy co z tym dalej
                      robić. Pisanie o ludziach z SLD, że to organizacja przestępcza
                      obraża wielu uczciwych ludzi. Jak widać po Forum i doniesieniach
                      prasowych w każdym ugrupowaniu zdarzają się czarne owce, są i w SLD
                      i w PiS i w PO. Uogólnianie jednak na tej podstawie, że są to
                      organizacje przestępcze jest nieuprawnione. Niestety, ubolewam nad
                      tym, niejaki "adaś" złamał prawo, opinia prawna jest tu
                      jednoznaczna. Stąd decyzja kierownictwa SLD o skierowaniu sprawy do
                      prokuratury. Jak było napisane, krytykujcie, ale nie obrażajcie.
                      Wtedy nie trzeba się będzie niczego bać. Pozdrawiam, Bohdan Karaś.
                      PS: Przykro mi, że nie będę mógł włączyć się do tej szerszej
                      dyskusji, ale ilość obowiązków, które mam ostatnio powoduje, że na
                      Forum wrócę najprawdopodobniej dopiero po okresie urlopowym.
                      Zapraszam jednak do czytania i komentowania mojego bloga, tam
                      łatwiej mi się ustosunkowywać do różnego rodzaju argumentów. I nie
                      piszcie proszę, że chcemy komuś zamknąć usta, po prostu wolność
                      słowa nie zwalnia z odpowiedzialności za słowo. I jeszcze jedno.
                      Panie Bohaterze, jeśli polemizujesz ze mną przedstaw się proszę.
                      Odwagi cywilnej brakuje? Tym się różnimy, że mnie nie. Pozostaje też
                      pytanie, ilu radnych pisze tu pod nazwiskami,a ilu chowa się za
                      pozorną anonimowością sieci...
                      • yorek Re: SLD w Radomiu 20.06.09, 21:55
                        Bardzo jestem ciekawy czy dojdzie do procesu i kim okaże się Adaś :)

A tak wracając do tematu to myśle że ciężko będzie lewicy odzyskać
                        wpływy w Radomiu. Ostatnie wasze rządy to jednak nie było pasmo
                        sukcesów, gdyby było inaczej to do władzy nie doszły by Pis,
                        Samoobrona, Lpr. Do tego jeszcze te czarne owieczki, których było
                        jednak procentowo więcej niż w innych partiach. Pewnie kiedyś
                        wyborcy wam dadzą ponowną szanse, ale myśle że jeszcze nie w
                        najbliższych wyborach.

• bohdankaras Re: SLD w Radomiu 20.06.09, 23:06
                          Generalnie Yorek to się zgadzam. Z tymi owieczkami to może jednak
                          tak trochę nie do końca. Każdą wpadkę człowieka z SLD media
                          rozkładały na czynniki pierwsze, jakby to ścisnął, nie było więcej
                          niż u innych. Ale samo to, że coś takiego było, to już powód do
                          smutku. Nikt już nie pamięta też, że SLD załatał potężną dziurę
                          budżetową po rządach AWS, którego partie po liftingu mają się teraz
                          świetnie. A groził krach finansów państwa, coś co przeżywa teraz
                          Łotwa. Niestety, czasem odbywało się to także kosztem cięć
                          społecznych i stąd także spadek popularności. Cieszę się, że
                          wreszcie ktoś mając inne zdanie rozmawia normalnym tonem... :-)
                          Pozdrawiam!
                          • bohdankaras Re: SLD w Radomiu 20.06.09, 23:09
                            PS: Jako SLD ujawniliśmy już parę osób, które na Forum złamały
                            prawo. Wszystkie przeprosiły, nie trzeba było brnąć w procesy z
                            powództwa cywilnego. Potrafimy przebaczać, nie jesteśmy mściwi, ale
                            ktoś musi zrozumieć najpierw swój błąd. Pomyśl, że np. Twoje dziecko
                            czyta, że jesteś członkiem orgnizacji przestępczej? Fajne, no nie?
                          • Gość: adwokat Re: SLD w Radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.09, 23:14
                            widzę że jest pan na forum ,a więc niech się pan nie komromituje tym
                            straszeniem prokuraturą.Nie macie najmniejszych szans po pierwsze w
                            dekonspiracji internauty.I niech pan Adaś śpi spokojnie.Jeśli nawet
                            jakimś cudem skierujecie sprawę do prokuratury (w co nie wieżę )
                            sprawa nie nabierze urzędowego biegu z wielu względów.Cały pański
                            pierwszy wpis to zakamuflowana groźba. Naprawdę odrobine powagi.A
                            co do drugiego wpisu to dziura Bauca jest w tym kontekście jeszcze
                            śmieszniejsza.
                          • yorek Re: SLD w Radomiu 21.06.09, 16:07
                            Hmm, po pana odpowiedzi wydaje mi się że na dobry wynik w wyborach
                            to SLD poczeka jeszcze dłuuuugo. Media rzeczywiście robiły wielki
                            szoł, ale były to osoby z samej góry, no i broniliście ich do
                            ostatka. Jednak Pis i PO mają troche inne standardy, a poza tym nikt
                            z ich czołowych działaczy narazie nie siedzi. Najsmutniejsze jest
                            jednak to że niektóre czarne owieczki troche odczekały i dzisiaj
                            wracają jakby nigdy nic jako białe. Ja bym sugerował jednak mocniej
                            przewietrzyć szeregi.

A co do Adasia, to sugerował bym odpuścić. Wszystkim się na tym
                            forum dostaje w miare po równo, taki urok internetu. Sympatii ten
                            proces raczej nie przysporzy, szczególnie wśród osób młodych,
                            czułych na punkcie wolności w sieci.
      • Gość: Adaś Re: SLD w Radomiu IP: *.radom.vectranet.pl 24.06.09, 07:32
        Jeśli uraziłem partię SLD i P.Karasia serdecznie przepraszam, nie jestem
        związany z żadną partią, nie interesują mnie partyjne przepychanki, czasem coś
        człowiek palnie tak poprostu czy to w wypowiedzi czy w piśmie. Panu Karasiowi to
        nawet podziękuję za walkę o Air Show imprezę na która czekam z
        niecierpliwością.Pisząc grupa przestępcza miałem na myśli osoby typu: Jakubowska
        , Pęczak i inne głośne sprawy powiązane z SLD, ale takie są chyba w każdej partii.
        pozdrawiam wszystkich piszących i proszę się na wzajem nie obrażać.
    • Gość: dante Re: SLD w Radomiu IP: 211.141.86.* 21.06.09, 00:59
      Spoko Panie Bogdanie!Szkoda Pana nerwów!Zacytuję panu pewne
      przysłowie:"Z głupcem sie nie dyskutuje.Powód jest prosty-najpierw
      sprowadzi Cię do swojego poziomu,a następnie pokona
      doświadczeniem:)".Dlatego nie warto dyskutować z szumowinami pokroju
      adasia czy też adwokata.Moim zdaniem popełnia Pan błąd wchodząc tu
      pod nazwiskiem.To godne podziwu,ale bez sensu.Z ukrytymi
      politykierami z PiS nie ma co dyskutować.Lepiej działać i odsunąć
      ich od władzy będzie więcej pożytku!
      • Gość: frend Re: SLD w Radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.09, 09:07
        Oto wpis na blogu pana karasia z wczoraj

Dziś np. zwrócili się do mnie znajomi, którzy niedawno obchodzili 50
        rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. Co ma do tego Prawo i
        Sprawiedliwość? Wydawałoby się, że nic, a jednak... Otóż dostojni
        jubilaci otrzymali ostatnio gratulacje z ... kancelarii samego
        prezydenta Lecha Kaczyńskiego, co zaskoczyło ich nie lada. Jeszcze
        bardziej zainteresował ich jednak fakt, skąd urzędnicy pana
        Kaczyńskiego Lecha mieli wiedzę na temat ich jubileuszu i adres do
        korespondencji? Chyba jeszcze w naszym kraju obowiązuje ustawa o
        ochronie danych osobowych?

Moja propozycja jest taka : jeśli już będziecie w poniedziałek w
        prokuraturze, zawiadomcie o podejrzeniu popełnienia przestepstwa
        przez kancelarię prezydenta RP za posługiwanie się bezprawnie
        cudzymi danymi osobowymi. Towarzysze i śmieszno i straszno ,co za
        debilizm was opętał??
        • Gość: Stary Znajomy Re: SLD w Radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.09, 14:20
          Karaś jeżeli tak ubodły cię słowa Adasia (szkoda że nie zdążyłem przeczytać) to pozwij do sądu Moczulskiego. Pamiętasz jak nazwał PZPR? Może tu, publicznie, przypomnisz ten skrót? Sprawa, o ile wiem, też trafiła do sądu, który Moczulskiego uniewinnił. A jeżeli chcesz straszyć internautów za mówienie swoich opinii zatykając im usta prewencyjnymi groźbami, to porozmawiaj najpierw z ludźmi SLD, którzy okazali się kryminalistami, malwersantami, łapówkarzami, czy pospolitymi bandytami. Chcesz przykładów? Proszę:
          1.Sobotka skazany prawomocnym wyrokiem na 3,5 roku więzienia. Jego kolega Kwaśniewski ułaskawił kryminalistę,
          2.Jagiełło i Długosz posłowie SLD skazani prawomocnymi wyrokami,
          3.Były prezydent Piotrkowa Matusewicz, były prezydent Gorzowa Wlkp.
          4.Oskarżony o gwałt były prezydent Olsztyna też należał do twojego ugrupowania,
          5.Teraz prokuratura postawiła zarzuty Ungierowi, szefowi Gabinetu Kwaśniewskiego,
          6.Pęczaka chyba nikomu nie trzeba przedstawiać.
          7.Nie wiem jak zakończyły się sprawy oskarżenia wielu waszych prominentnych działaczy (Jakubowska, Szteliga, Matusiewicz, Kaczmarek) a nie chce mi się szukać na necie chociaż nazwisk jest przynajmniej 100.To jest rekord wszech czasów.
          Właśnie stąd biorą się takie sformułowania, bo tzw. góra nic nie robi w tym kierunki, żeby takich ludzi eliminować ze swoich środowisk. Mało tego. Nadal z nimi się spotykają, grillują, zapraszają na bankiety, jeżdżą na drogie wakacje jakby ich przestępstwa były oczywiste, jakby nic się nie stało.
          Więc przestań straszyć jakiegoś Adasia i wpłyń najpierw na "górę" żeby wyeliminować takich ludzi z waszych szeregów bo opinia dotyka wszystkich oraz na tą swoją młodą gwardię podpuszczaną przez was, którzy drukują z kompów Politechniki, żeby to oni przestali ubliżać Kosztowniakowi i władzom miasta dla politycznych celów twoich i twoich partyjnych betonów.
          Do Adasia: nic się nie bój. Nie wiem kto u w SLD decyduje o takich sprawach, ale powiem ci jak działała bandycka organizacja SB: w pierwszej kolejności chcą poznać właściciela IP. Później, kiedy już mają na kogoś haka, wybierają drogę; jeżeli nam się przyda, szantażem zmusimy go do współpracy. Jeżeli nie jest nam przydatny, załatwimy w "naszych" sądach i prokuraturach odpowiednie wyroki. Wszelkie podobieństwa są przypadkowe bo na szczęście mamy już inne czasy i zapewniam cię Adaś, że osobiście załatwię Ci taką obronę (Giertych chętnie się podejmie tej sprawy), że sprawa sądowa będzie jednym wielkim pośmiewiskiem SLD. Więc nic się nie bój, możesz pisać nawet bardzo ostro byleby prawdziwie. Tak jak ja.
          • Gość: pozwij i mnie Re: SLD w Radomiu IP: *.31.radom.pilicka.pl 21.06.09, 14:47
            Bardzo dobrze napisane.niech wezmą przykład z PiS albo PO.Tam każdy kto ma na
            bakier z prawem wylatuje z partii.Tylko SLD jest parasolem ochronnym dla
            wszelkiej maści wyżej wymienionych.Stad biorą się takie opinie jakie wyraził
            Adaś.Karasia też należałoby podać do sądu za polityczne wyrzucanie z pracy
            swoich oponentów.To jest chlubna karta historii Karasia.Głosowanie za
            wyrzuceniem z pracy.może przypomnę kogo: Fałek, Bocheński, Surma,
            Zieleziński.Dla Karasia i jego towarzyszy z SLD oraz koalicjantów z Gospodarnego
            Radomia (później przefarbowani jako Radomianie Razem) nie liczyło się to, że
            byli to jedyni żywiciele w rodzinie.Wyrzucić i już.Typowe PZPR-owskie metody.
    • Gość: eMGie43 Re: SLD w Radomiu IP: *.radom.vectranet.pl 21.06.09, 15:07
      SLD w Radomiu czy gdzie indziej - co za różnica, skoro bez programu. Nie ma
      wyraźnych odniesień do dzisiejszych wyzwań poza jednym, po którym można
      bezbłędnie zidentyfikować tzw. lewicowca - nawet demokratycznego. To
      bezgraniczne poparcie dla różnych dewiacji. Lewica zamieniła sztandar czerwony
      na tęczowy.
      • Gość: adwokat Re: SLD w Radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.09, 15:41
        Wbrew pozorom to najważniejszy wątek kilku lat.Młodzież patriotyczna
        z PiS i chyba z PO walczy z postkomunistycznym betonem o wolnosć
        słowa na tym forum . Niech Karaś i jego świta nie straszą ,tylko
        podają sprawy do sadu.To co napisał Karaś ,że wie kto się kryje pod
        nickami jest sprawą KRYMINALNĄ .Pytam w jaki sposób zdobył dane
        osobowe osób, które chronią się pod psełdonimami??Czy te osoby
        zostały zdekonspirowane przez Administratora forum??? Czy to tylko
        blef.Czekam na wyjaśnienia Karasia i Admina.Koniec ze straszeniem ,a
        jednocześnie przyzwoleniem na obrażanie ,lżenie wszystkich w tym
        mieście ,którzy nia z nami (wiekszość nazwisk ,choć nie wszystkie
        powyżej..od Kosztowniaka itd...
      • Gość: Bejrut Re: SLD w Radomiu IP: 122.138.14.* 21.06.09, 16:38
        Trzeba przyznać że SLDowcy mają w Radomiu kręgosłupy!Pięknie
        pogonili PISowców!Nie jestem za ty wprawdzie,aby zaraz lecieć do
        sądu,ale ich rozumiem.Jakbym ja wyczytał że jestem członkiem grupy
        przestępczej to też bym nie wytrzymał!Popieram!
          • Gość: Paweł Re: SLD w Radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.09, 20:44
            Zgodzę się z wypowiedzią Pytonga. Tylu "żywicieli rodzin", ilu
            zwolnił PiS nie zwolniła żadna partia. Jesteście bezczelni i nie
            macie za grosz kultury wyzywając innych od śmieci. Takich właśnie
            ludzi należy odpowiednio karać! Mówicie, że to SLD zniszczyło miasto
            i nie zrobiło nic dobrego? Cóż zupełnie się z tym nie zgodzę,
            ponieważ to PiS- owcy zaciągnęli dług, który przez kilkanaście lat
            będą spłacać mieszkańcy, bo przecież nie kredytobiorca.
            Bohdan w pełni Cię popieram i jestem Twoim zwolennikiem.
            Nadeszła chwila, żeby skończyć z chamstwem na tym forum i w mieście.
            Czas, żeby rządy przejął ktoś rozsądny, a nie osoba, która ładnie
            się uśmiecha przed kamerami w otoczeniu młodzieży. Skończmy z tym w
            końcu! A osoby typu lawyer i adwokat (o ile to nie jest jeden i ten
            sam człowiek) mogą się zamknąć, bo nic, poza chamskimi i bezczelnymi
            opiniami, do powiedzenia nie mają. A skoro PiS wyciąga tak
            zwane 'brudy' SLD, to czas, żeby i ich brudy wyciągnąć. PiS- owcy,
            wszczęliście otwartą wojnę słowną i skończycie ją szybciej, niż się
            wam to wydaje. Odejdziecie jąkając się i spuszczając głowy, jak to
            przeważnie robicie.
            Bohdan, a Ty się trzymaj i nie pozwól na to, żeby bojówki PiS
            wchodziły na głowę Tobie i SLD. Jestem z Wami!
            Obelgi ze strony PiS- u są wynikiem strachu przed ich
            przegraną, która nastapi za półtora roku. Jest to przegrana
            przesądzona i pewna, ponieważ większośc mieszkańców ma już dość
            waszych bezmyślnych rządów. Najwardziej złości was to, że
            kontrkandydat dla waszego prezydenta, Marek Wikiński ma duże
            poparcie i jest zbyt mocny.
    • Gość: BEZSTRONNY Re: SLD w Radomiu IP: 203.215.94.* 21.06.09, 16:58
      Kurde,ale świetny ubaw!Paru wyjadaczy z SLD wystraszyło małolatów z
      PiS i się fajowska zabawa zrobiła.Ujawniła się też od razu PISOWSKA
      choroba podejrzliwości:skąd mają IP,pewnie od Admina,to jest sprawa
      kryminalna,może z SB,albo od piratów!:-))))) itp itd.No jaja jak
      berety!A już poważnie jako cżłowiek mający sporo z prawem do
      czynienia poradzę coś adasiowi:człowieku już przegrałeś jak cię
      podadzą do prokuratury!W to akurat nie wierzę,ale jak będą chcieli
      coś udowodnić,mogą to zrobić.I będziesz miał spore kłopoty,więc nie
      dawaj się podpuszczać swoim kolegom.Radzę ci z serca!
      • Gość: lawyer Re: SLD w Radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.09, 17:56
        Oj Bezstronny, no to jak podajecie Adasia do prokuratury czy nie??
        to samo pytanie do Karasia. I jeszcze raz Karaś daj głos w
        kwestii,czy zwracałeś się do Admina i prokuratora o odtajnienie
        pseudonimów i wierz mi ,że odpowiedź dasz..Ponawiam pytanie skąd
        uzyskałeś dane tych osób.Albo przyznaj się ,że straszyłeś bez
        żadnego powodu.Musisz połkną swój jęzor.Dopilnuje tego.
          • Gość: Paweł Re: SLD w Radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.09, 20:45
            Zgodzę się z wypowiedzią Pytonga. Tylu "żywicieli rodzin", ilu
            zwolnił PiS nie zwolniła żadna partia. Jesteście bezczelni i nie
            macie za grosz kultury wyzywając innych od śmieci. Takich właśnie
            ludzi należy odpowiednio karać! Mówicie, że to SLD zniszczyło miasto
            i nie zrobiło nic dobrego? Cóż zupełnie się z tym nie zgodzę,
            ponieważ to PiS- owcy zaciągnęli dług, który przez kilkanaście lat
            będą spłacać mieszkańcy, bo przecież nie kredytobiorca.
            Bohdan w pełni Cię popieram i jestem Twoim zwolennikiem.
            Nadeszła chwila, żeby skończyć z chamstwem na tym forum i w mieście.
            Czas, żeby rządy przejął ktoś rozsądny, a nie osoba, która ładnie
            się uśmiecha przed kamerami w otoczeniu młodzieży. Skończmy z tym w
            końcu! A osoby typu lawyer i adwokat (o ile to nie jest jeden i ten
            sam człowiek) mogą się zamknąć, bo nic, poza chamskimi i bezczelnymi
            opiniami, do powiedzenia nie mają. A skoro PiS wyciąga tak
            zwane 'brudy' SLD, to czas, żeby i ich brudy wyciągnąć. PiS- owcy,
            wszczęliście otwartą wojnę słowną i skończycie ją szybciej, niż się
            wam to wydaje. Odejdziecie jąkając się i spuszczając głowy, jak to
            przeważnie robicie.
            Bohdan, a Ty się trzymaj i nie pozwól na to, żeby bojówki PiS
            wchodziły na głowę Tobie i SLD. Jestem z Wami!
            Obelgi ze strony PiS- u są wynikiem strachu przed ich
            przegraną, która nastapi za półtora roku. Jest to przegrana
            przesądzona i pewna, ponieważ większośc mieszkańców ma już dość
            waszych bezmyślnych rządów. Najwardziej złości was to, że
            kontrkandydat dla waszego prezydenta, Marek Wikiński ma duże
            poparcie i jest zbyt mocny.
            • Gość: adwokat Re: SLD w Radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.09, 22:28
              No ciekawe gdzie w moich postach dopatrzyłeś się chamskich i
              bezczelnych opinii?? Jasne, że z niczego się nie wycofam i jest
              jedna prawda w twoim poście ,otóż lawyer i adwokat to ta sama osoba
              ( z angielskim u ciebie chyba też na bakier).Wszystkis moje wpisy są
              przemyślane i z najwiekszą przyjemnością będę ich bronił -wszędzie.
              Do sądu Adasia nie podacie ,bo się po ludzku zbłaźnicie, chociaż kto
              wie ,przecież wy się na niewielu rzeczach znacie więc
              może??.Naprawdę bardzo sobie tego życzę i z największą przyjemnością
              ujawnię swoje dane. A do sprawy , którą poruszył Karaś, że zna
              pseudonimy internautów zapewne wrócimy. I na koniec nie dubluj
              swoich wpisów,stać cię chyba na nową myśl,a może się mylę??
            • Gość: Historyk Re: SLD w Radomiu IP: *.radom.vectranet.pl 23.06.09, 05:25
              Higiena.Nie jestem czlonkiem zadnej partii,ale po przeczytaniu pow. wypowiedzi
              proponuje S.L.D. podac bilans -ilu czlonkow P.Z.P.R. utworzylo ta partie.Jasniej
              to w zasadzie jest apel do mlodych socjalistow,bo znam wielu
              PZPR-owcow-tzw.-betonow ktorzy pod nowym szyldem uprawiaja socjalistyczna
              propagande lub wpisy z jadem jak sie zdaje -zgodnie z "zaleceniami
              intelektualistow wlasnych".Przypomina mi to bajke o czerwonym kapturku i wilka w
              czepku.Jak mlodzi ludzie w takiej rzeczywistosci historycznej moga sie
              odnalezc?Dla betonow sa jakies tam partyjki a plakaty w otoczeniu mlodych
              zobowiazuja.Ktos wczesniej napisal ze "postkomuna" jest gorsza od komuny-mysle
              ze dotyczy tonas wszystkich-partii tez bo ludzie myslacy -patrioci chca sie z
              kims utozsamic.Najnowsza historia radomia jest tez zaklamana i sadze ze ten
              przewalajacy sie jad i zastraszanie jest tego wynikiem.
              • Gość: pozwij i mnie Re: SLD w Radomiu IP: *.31.radom.pilicka.pl 23.06.09, 07:35
                Ciekawe dlaczego szczyle milczą?Tylko tyle nauczyli ich w Moskwie?Rzucać slogany
                o zwolnieniach to może Gebels.Teraz trzeba przykładów i to namacalnych.Dlatego
                powtórzę: SLD poprzez swoją aprobatę w Radzie wyrzucało z pracy swoich
                politycznych przeciwników: Fałka, Bocheńskiego, Zielezińskiego, Surmę.
                Czy
                ty jesteś w stanie podać konkretne przykłady posługując się nazwiskami kogo tak
                PiS zwolnił?NIE.Więc przestań uprawiać tu moskiewską propagandęParszywy
                Zdrajco Pachołku Rosji.
                • Gość: analityk Re: SLD w Radomiu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.06.09, 11:19
                  Pan radny Karaś w jednym z postów powyżej napisał cytuję

"Jako SLD ujawniliśmy już parę osób, które na Forum złamały
                  prawo. Wszystkie przeprosiły, nie trzeba było brnąć w procesy z
                  powództwa cywilnego. Potrafimy przebaczać, nie jesteśmy mściwi, ale
                  ktoś musi zrozumieć najpierw swój błąd."
                  Koniec cytatu. Pytam wiec pana Karasia:
                  1-czy prawdą jest to co napisał ,a więc że SLD ma możliwosci
                  docierania do osób bioracych udział w dyskusji na tym forum ,to
                  znaczy czy wszedł w posiadanie tych danych i w jaki sposób?,
                  2-czy administrator tego forum udostępnił dane panu Karasiowi i
                  całej SLD??
                  3-Czy były jakiekolwiek wnioski kierowane w tym wzgledzie do
                  prokuratury przez administratora tego forum ,lub przez radnego
                  Karasia ,lub SLD???
                  W wypadku pozytywnej odpowiedzi lub jej braku ,proponuję zawiadomić
                  prokuraturę o możliwosci popełnienia przestepstwa,polegajacego na
                  bezprawnym wejściu w posiadanie w/w danych osobowych ,a także
                  bezprawnym posługiwaniu się nimi.
                      • Gość: adloan Re: SLD w Radomiu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.06.09, 12:53
                        I jeszcze jedno ,czekam na odpowiedź pana radnego Karasia dlaczego
                        nie podaliście Adasia do prokuratury???Czemu sie pan ciagle
                        ośmiesza??? A do czerwonej patii z obrzydzeniem i pogardą .Przecież
                        nikt nie pyta czy ktoś przeprosił ,czy nie ,ale w jaki sposób
                        wypływają do was (nie wierzę !!) dane osobowe internautów. Sprawa
                        jest poważniejsza niż wam się wydaje.I nie próbujcie więcej mnie
                        zastraszać ,a Karasia proszę o spokojną odpowiedź.
                          • Gość: adloan Re: SLD w Radomiu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.06.09, 14:01
                            Na poczatek zacytuje czerwona pati z ostatnich dwu wpisów. Zdanie
                            kluczowe cytuję -1- "kto ma czyste sumienie nie musi sie bać" no
                            zaiste cała prawda, tak było za czasów PRL esbecka metoda
                            zastraszania.Ty masz oceniać moje sumienie???wolne żarty
                            Używasz do mnie języka aksamitnego ,miękkiego kurtuazyjnego cytuję
                            "gnojku,pajacu,posrańcu,frajerze,posrany czarny neptku" .Ja w
                            przeciwieństwie do ciebie wiem co z tym zrobić,
                            . A mówiąc do ludzi SLD "przybastujcie" dajesz kolego dowód na to że
                            wychowywaliśmy się na innych podwórkach.Czy grypsera więzienna jest
                            waszym codziennym językiem komunikacji,.No i co do dwu kompów??No
                            jak na to odpowiedzieć??No lepiej spóścić wodę z czerwoną pati.
                          • l.i.l.a.b.a.j.ona Re 23.06.09, 17:55
                            No tak, zbliża się ten moment... gdy będę miała pełne gacie bo się
                            chyba zaraz posikam ze śmiechu czytając wypowiedzi "mocarnych
                            dygnitariuszy" lol... tak mi jednak żal SLD i tego, jaką sieczkę
                            chcą robić ludziom z mózgu... :)
                            Dziżys, strach się bać :), bo jeszcze mi jakiś hacker wyskoczy z
                            lodówki... :)
    • Gość: Adaś Re: SLD w Radomiu IP: *.radom.vectranet.pl 24.06.09, 07:36
      Jeśli uraziłem partię SLD i P.Karasia serdecznie przepraszam, nie jestem
      związany z żadną partią, nie interesują mnie partyjne przepychanki, czasem coś
      człowiek palnie tak poprostu czy to w wypowiedzi czy w piśmie. Panu Karasiowi to
      nawet podziękuję za walkę o Air Show imprezę na która czekam z
      niecierpliwością.Pisząc grupa przestępcza miałem na myśli osoby typu: Jakubowska
      , Pęczak i inne głośne sprawy powiązane z SLD, ale takie są chyba w każdej partii.
      pozdrawiam wszystkich piszących i proszę się na wzajem nie obrażać.
      • Gość: prostyczłonek Re: SLD w Radomiu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.06.09, 08:39
        Nasza partia nie zapomni i nie wybadcza.Adaś zbrodniarzu, twoja
        sprawa jest już w prokuraturze i pójdziesz do więzienia za nazwanie
        naszej partii grupą przestepczą.Nie ma litosci imusimy wycinać
        chwasty reakcji do korzenia.Nawet gdyby ci Pan Radny Bohdan Karaś
        wybaczył (jest wiadomo wspaniałopmyślny i potrafi wybaczać ),to ani
        mała ,ani Pytong ,ani antypis ,a szczególnie czerwona patii nie
        wybaczy.Szykuj więc Adaś ciepłe skarpety i szczoteczkę do
        zębów,wkrótce ci się przydadzą .My jak to mowi czerwona patii nie
        zbastujemy.
      • l.i.l.a.b.a.j.ona Re 24.06.09, 09:02
        Adaś, czym Ty się przejmujesz? Miałeś rację pisząc co pisałeś (bo to
        było skierowane do LUDZI MYŚLĄCYCH SZERSZYMI KATEGORIAMI, he he),
        trzeba być ślepym (i głupim albo bardzo zdesperowanym) by nie
        widzieć politycznych patologii wewnątrzpartyjnych, ba! w dalszym
        ciągu należeć do tej samej partii...
        Afery są w każdej? Czyli za każdym razem o aferę za dużo...

Pzdr
      • radamiejskasld Re: SLD w Radomiu 24.06.09, 09:30
        Witamy.Rozumiemy,że wpis został dokonany pod wpływem impulsu.Zgodnie
        z wcześniejszą zapowiedzią przyjmujemy przeprosiny.Naszą decyzję
        wycofujemy i wyrażamy przekonanie,że pozostanie Pan aktywnym
        Internautą,dokonując wpisów na forum dla dobra miasta i w trosce o
        jego mieszkańców.
        • l.i.l.a.b.a.j.ona Re: Adaś 24.06.09, 09:39
          Ja bym ich pozwała do sądu za publiczne zastraszanie...
          Człowiek wyraża swoją opinie, a jak debil ma problemy z jej
          zrozumieniem i biegnie do sądu to już jego problem...
      • radamiejskasld Re: SLD w Radomiu 24.06.09, 09:32
        SLD wbrew różnym życzeniom i zapowiedziom ma się bardzo
        dobrze.Zapraszamy na naszą stronę www.sld-radom.eu .Znajdą tam
        Państwo wiele ciekawych informacji.Niemniej za zainteresowanie naszą
        formacją serdecznie dziękujemy.Pozdrawiamy wszystkich Internautów i
        Czytleników Forum.
        • l.i.l.a.b.a.j.ona Re 24.06.09, 09:59
          Hmm, no tak, w imieniu wolności słowa rozumiem, że decyzja
          radomskiego SLD o wszczęciu postępowania karnego przeciwko
          użytkownikowi "Adaś" była podyktowana czystym impulsem politycznym.
          Wyrażam jednak głębokie zaniepokojenie co do dalszych losów miasta i
          jego mieszkańców z uwagi na psychologiczną możliwość występowania
          innych impulsów u członków SLD, a na swój sposób godzących w
          poczucie wartości każdego z osobna mieszkańca.
    • Gość: Ale jaja Nie ma SLD w mieście IP: *.radom.vectranet.pl 24.06.09, 08:33
      PanKaraś z SLD koleguje się z _Panem Kowalskim z PiS. Nie wiadomo,
      który z nich jakie poglądy ma prywatnie. Niedługo media podadzą
      pewnie, że Radny Karaś pielgrzymuje a radny Kowalski czyta dzieła
      Marksa. Jednocześnie genetyczny patriota Pan Poseł Suski dokonał w
      telewizorni analizy psychologicznej zjawiska
      • sympatyk.pisu Re: PIS będzi rozwiązany? 24.06.09, 09:19
        PiS działa wbrew konstytucji?
        "Rzeczpospolita": byli działacze PiS chcą, by rzecznik praw
        obywatelskich sprawdził, czy statut partii jest zgodny z
        konstytucją.
        Naruszanie zasad konstytucji, bezprawne zawieszanie i wykluczanie ze
        struktur ugrupowania osób, które naraziły się władzom PiS - takie
        zarzuty w piśmie do dr. Janusza Kochanowskiego, stawiają partii
        Jarosława Kaczyńskiego jej byli członkowie.

Sygnatariuszami dokumentu, do którego dotarła "Rz", są samorządowcy
        z Mazowsza, m.in. Krzysztof Boczarski, starosta powiatu otwockiego,
        a także Cezary Łukaszewski, przewodniczący rady miejskiej Józefowa.
        Domagają się, by rzecznik Kochanowski wystąpił do Trybunału
        Konstytucyjnego o zbadanie zgodności funkcjonowania PiS z
        konstytucją. Kwestionują przede wszystkim zapisy statutu partii,
        które pozwalają terenowym liderom ugrupowania na wyrzucanie
        niewygodnych dla nich osób.

Kraj

AAAPAP, ŁC/06:06
      • Gość: adwokat Re: SLD w Radomiu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.06.09, 11:03
        Nie miejcie złudzeń ten problem wcale sie dla was nie skończył.Padły
        na tym forum wasze słowa, które są udokumentowane, wskazujace na
        posługiwanie się hackerami w celu bezprawnego dotarcia do danych
        osób kryjacymi swoje personalia pod nickami.Jednoczesnie karaś
        stwierdził ,ze dane tych osób są w posiadaniu SlD. Szanowna rado
        miejska SLd i pan panie Karaś ,od wielu miesiecy zastraszacie
        internautów w ten sposób.Ta sprawa nie może zakończyć się
        odniesieniem sie do słow Adasia ,który podszył się pod internautę
        powiem tak Adasia pierwszego.Nikt spełna rozumu nie przepraszałby
        was ,kiedy jesteście powaleni na łopatki i zaczynacie mieć bardzo
        poważny problem prawny.
        • l.i.l.a.b.a.j.ona Re 24.06.09, 11:52
          To był chyba jednak ten właściwy Adaś...

Równie dobrze ja mogę określić jakiegoś polityka mianem przestępcy
          za samo to, gdy będę zwyczajnie okradana - w wyniku nieudolności,
          chamstwa, cwaniactwa i tupeciarstwa owego polityka, którego pensja
          mogłaby się przecież składać z moich podatków, a którego obietnice
          przedwyborcze mówiły co innego...

Punkt widzenia zależy od wysokości siedzenia, więc nadęte
          towarzystwo SLD Radom powinno nieco zjechać z samooceną, bo wcale
          nie są tak bardzo inteligentni jak lubią o sobie myśleć...
    • czerwona.pati Re: SLD w Radomiu 25.06.09, 08:07
      Maślaczku nie odpowiedziałeś na pytanko o twoich preferencjach
      seksualnych?Chłopaczki czy może zwierzątka?Czy pani Rączkowska?
      Spalasz się psychicznie maślaczku!Roztapiasz się ze strachu bo już
      niebawem dowiemy się kim jesteś!I zarchwizuj sobie ten wątek do
      kolekcji!Ten sam styl wszędzie w paru wątkach odkryliśmy i już się
      domyslamy!Nasz hacker z filmu "Hacker" nie będzie chyba
      potrzebny.Troszkę jesteśmy zaskoczeni bo spodziewaliśmy się kogoś
      innego ale życie nas rozczarowało.Bywa.Jeszcze trochę pogrzebiemy we
      wpisach aby się upewnić.I podziekowania dla Admina.Byłam niegrzeczna
      dla ciebie maślaku ale mnie sprowokowałeś.Jak dobrze że jest ten
      admin!Prawda maślaku?
    • marks.engels.lenin Re: SLD w Radomiu 29.06.09, 07:36
      Prawda jest że w SLD jest coraz silniejsza frakcja Kwaśniewskiego przyjaciela
      Michnika.To jego ludzie robią zadymę licząc na rozbicie SLD i wchłonięcia go
      przez PO.Nie wolno zapominać o roli samej PO.Pijarowcy skutecznie wpoili im
      grzeczne występowanie.to plan założony na kilka lat.zaczęli od dołów czyli
      sojuszów PO i SLD w gminach.Koledzy często skarżyli się że muszą siedzieć cicho
      choć na każdym kroku PO ich roluje.Może lepiej jest w samej Warszawie bo PO nie
      zależy na zniechęceniu dołów ale generalnie PO wykorzystuje SLD do budowy
      własnej coraz silniejszej pozycji.
      Umizgi Tuska do lewicowych działaczy,
      który obdarowuje ich wysokimi i dobrze płatnymi stanowiskami tylko zdaje się to
      potwierdza.Widać że taka polityka odpowiada Olejniczakowi i Kaliszowi.Jeden
      fartem ledwo wszedł do EP a drugi dzielnie zastępuje go w osłabianiu pozycji
      Napieralskiego.W sukurs idą im zaprzyjaźnione z PO media czyli Olejnik w każdej
      postaci (GW TVN Radio Z).Zakazać Kaliszowi wypowiadania się to dobry pomysł bo
      być może przycichnie trochę ale na dłuższą metę będzie realizował plan
      Olejniczaka połączenia się z PO.Z powodzeniem może go zastąpić Szmajdziński.Siłą
      Napieralskiego są tzw. doły.Ma on ogromne u nas poparcie a jak widać zdobywa
      również coraz większe poparcie wśród tzw. góry.Również sam Radom zyska na
      Napieralskim.Za Olejniczka nasz lider Marek wikiński był ciągle w III
      linii.Teraz widać że przejdzie do I.
      Grzesiek nie dawaj się.Jesteśmy z Tobą.
    • marks.engels.lenin Re: SLD w Radomiu 29.06.09, 07:42
      Na ile wiarygodna jest Platforma
      pokazało głosowanie w ustawie medialnej.Jakoś dziwnie cicho w niektórych mediach
      po zachowaniu Tuska.Ale to już jest dłuższy dwu wątkowy temat.Dwu wątkowy bo
      należało do końca wyjaśnić złamanie danego słowa przez Premiera (staje się
      niewiarygodny dla elit) oraz tzw. ZAMORDYZM którym do tej pory obarczano
      Kaczyńskiego.Ale nawet Kaczyński nie byłby w stanie wejść na posiedzenie Klubu
      PiS powiedzieć jak mają głosować i wyjść spokojnym.Pieski Pawłowa właśnie tak
      postąpili.Bo takiego ZAMORDYZMU jaki panuje w PO nie znajdziesz nigdzie w
      całej Europie.
      Grzesiek nie dawaj się.Jesteśmy z Tobą.
              • czerwona.pati Re: SLD w Radomiu 01.07.09, 18:51
                Chyba lepsza od partii szwagrów,Wojtka Czarnej Pati,kosztownej
                ekipy,kolesiostwa i nepotyzmu i ostatniego miejsca w
                Przekroju,przetargu na wielkąreklamę,rozkopanych bez ładu i składu a
                potem zwężanych ulic,prezia z trzeciej ligi itd.Także lepsza od
                partii zdrajców którzy przez kilka lat ciągnęli nie lada kasę z
                urzędu miasta a potem uciekli z okrętu za innym zdrajcą niejakim
                Borówą.Ale okręt ma się nieźle i coraz
                lepiej.mojradom.pl/content/view/4678/81/
                • Gość: luiza Re: SLD w Radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.09, 19:05
                  Czerwona pati zamilcz,bo twoje kłopoty dopiero się zaczynają i
                  jesteś już na widelcu ,ale nawet tego jeszcze nie wiesz. Kara za
                  wszystko co napisałeś musi być bolesna. Jeżeli działacze twojej
                  partii są tak prymitywni jak ty ,i posługują się takim rynsztokowym
                  językiem ,to czarno widzę waszą przyszłość. Ty jesteś chyba ciągle
                  pijany.Czy ta przypadłość jest u was zaraźliwa??? Tylko koleś nie
                  wsiadaj za kierownicę ,bo skończysz jak .....No wiesz kto..No ale
                  bez nazwisk ,bo skończę w pierdlu jak Adaś..
                        • Gość: olech Re: SLD w Radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.09, 20:45
                          Wzywam uczciwych członków SlD do popierania parti SD z Andrzejem
                          Olechowskim i Pawłem Piskorskim. Myślę ,ze nastąpi integracja SDPl z
                          nową iniciatywą.Rozłam w SLD już się dokonuje.Moje środowisko jest z
                          Olejniczakiem ,Kaliszem i będziemy dążyć do połączenia Lewicy
                          przeciw postkomunie i PO.
                            • Gość: Red -sztandar Re: SLD w Radomiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.09, 21:53
                              Rozłam w SLD jest faktem.Tylko trzeba przeprowadzić sprawnie zmiane
                              władz w Radomiu.Do głosu muszą dojść młodzi i nie
                              skompromitowani.Jest nas wielu i sprawnie zajmiemy miejsce
                              dzisiejszych liderów.Oczywiście jest dla nich miejsce w strukturach
                              parti ,ale muszą się odsunąć na dalszy plan.Do gry muszą wrócić i
                              Adam Włodarczyk i Jacek Nita ,Wiesia Sadowska,Wieczorek,Zatorski i
                              dziesiątki innych dzałaczy.Partia nie może się składać z 3-4 osób i
                              zrozumcie to koledzy.
                              • czerwona.pati Re: SLD w Radomiu 02.07.09, 23:19
                                Nie jesteś naszym kolegą!Ludzie których wymieniasz rzeczywiście są
                                młodzi i dynamiczni buhehehehe.Zgadzam się prawiczku z tobą jednak
                                że partia nie może byc 4 osobowa więc niech się SDPL rozwiąże jak
                                najszybciej.Do zobaczenia prawiczku właśnie wyjeżdżam nad piekne
                                polskie morze.Pomyśl chłoptasiu że niedługo poznamy się bliżej.
                                buhahahaha
                                • Gość: Mlody zawstydzony Re: SLD w Radomiu IP: *.radom.vectranet.pl 03.07.09, 04:15
                                  Do czerwnej.Poszukuje mlota bo sierp oddalem.Opublikujcie betony -moze go
                                  znajde.Nad morzem zycze dalszej zabawy w budowaniu domkow z piasku.Tak nawiasem
                                  nawet szczur atakowany rzuca sie do gardla i te stachy to normalne w tej waszej
                                  sytuacjiTEZ WYJEZDZAM NAD MORZE ,BEDE NA PLAZY BEZ SKARPET Z SAMYM MLOTEM.LATWO
                                  MNIE POANASZ.
                              • Gość: sympatyk lewicy Re: SLD w Radomiu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.07.09, 09:03
                                Zatorski Zbysiu, którego osiągnięcia w czasie gdy był członkiem
                                zarzadu miasta sprowadzały się do: wiernie służyć Włodarczykowi i
                                stale mu potakiwać, załatwić pracę swojemu bratu w "Laźni " bo
                                zbliżał się czas jego emerytury i na ZUS wypadało więcej odkładać,
                                załatwiać jak to sam nazywał gadżety od miejskich firm jako nagrody
                                dla zycięzców turnieju piłkarskiego pamięci jego ojca w Pionkach
                                uff...
                                Nie lepiej wygladaja zasługim tej leniwej dupy-jak czsem nazywała
                                ją pewna była posłanka- W. Sadowskiej. Główną jej troską było
                                załatwianie sobie leczniczych wczasów, sanatoriów, itp. No i
                                oczywiście pomoc swojej córce która to po 8 nlatach studiowania
                                nadal pozostawała na drugim roku. No, miała dziewczyna po drodze
                                problemy: była nadzwyczaj brzydka, należało więc zrobić operację
                                szczęki, jak trochę wyładniała to znalazła chłopaka i szybko trzeba
                                było wyjść za mąż. Jeszcze dziecko z tego małżeństwa nie zacżęło
                                dobrze chodzić a dała dupy innemu facetowi i znów dziecko.
                                Pogmatwane nieco ? Ano właśnie . Niech więc W. Sadowska zajmuje się
                                dobrym wychowaniem wnucząt, niech nadrobi wobec ojczyzny te
                                powiności, które miała wobec córki.

A Włodarczyk - twórca a raczej współtwórca wielu klik z udziałem
                                byłego aparatu bezpieczństawa. Długo i dużo można by na ten temat
                                pisać. Jak widzisz forumowiczu przywołujący te nazwiska znam to
                                środowiska. I chcę tobie powiedzieć że dla lewicy ci ludzie to
                                pocałunek śmierci, dla wpólczesnej rodzącej się dopiero lewicy. Nie
                                mylić jej z klikami powołującymi się na lewicowość (SLD i im
                                podobne). Takich jak ty jest na szczęściej coraz mniej a i wpsarcie
                                zatem dla tych klik maleje.

I na koniec jeszcze jedna uwaga dla Red-sztandaru. Nie jest tak
                                istotna liczebność partii lecz jej idee, które mogą zmienić świat na
                                lepszy.