Dodaj do ulubionych

Wulkanizacja TESCO

IP: *.150.171.2.csa-net.pl 25.11.09, 15:46
Witam Wszystkich

Chciałem w niniejszym temacie rozpocząć dyskusję na temat nowo otwartej
wulkanizacji, w namiocie na parkingu TESCO. Co o niej sądzicie, jak tam
obsługa, jak tam z cenami, co można w niej zmienić, czy powinna być całoroczna
i poszerzyć zakres usług, czy powinna posiadać przechowalnię opon i takie tam.

Jeżeli ktokolwiek może cokolwiek o tej wulkanizacji powiedzieć od siebie,
gorąco do tego namawiam.
Obserwuj wątek
    • Gość: nooo Re: Wulkanizacja TESCO IP: 84.38.160.* 25.11.09, 19:33
      Nooo !!! Przyznaj się bratku ile ci Tesco płaci ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka