Gość: galaga303
IP: *.150.171.2.csa-net.pl
25.11.09, 15:46
Witam Wszystkich
Chciałem w niniejszym temacie rozpocząć dyskusję na temat nowo otwartej
wulkanizacji, w namiocie na parkingu TESCO. Co o niej sądzicie, jak tam
obsługa, jak tam z cenami, co można w niej zmienić, czy powinna być całoroczna
i poszerzyć zakres usług, czy powinna posiadać przechowalnię opon i takie tam.
Jeżeli ktokolwiek może cokolwiek o tej wulkanizacji powiedzieć od siebie,
gorąco do tego namawiam.