13.03.04, 23:26
Wlasnie slyszalem w radio,ze macie duzo wizytujacych w tych dniach z calego
swiata.
Jak tam przygotowaliscie sie dobrze na przyjecie?
A jak tam nowe servisy nastawione na obsluge tych gosci.
Chyba nie daliscie sobie zabrac przychodu przez jakis tam ludzi z Krakowa.
Obserwuj wątek
    • mpiotrek1 Re: Goscie 21.04.04, 14:03
      No jasne jak zwykle ktos za nas wszystko zrobil.. dobrze za nam jeszcze tego
      cmentarza Krakow nie chce zabrac i przeniesc na Kazimierz :) A swoja droga to
      Lezajsk poza kilkoma wzmiankami w mediach to nie odnosi wiekszych kozysci... No
      coz- moze sie cos zmieni...
      • roxboro Re: Goscie 22.04.04, 03:08
        Nie badz marzycielem,a ktoz by mogl to zrobic,popatrz tylko na to forum,start
        byl dobry a potem wszystko sie wypalilo

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka