Dodaj do ulubionych

Kto udostępnił ratownikowi lek, którym ten uśmi...

IP: *.com 14.07.11, 19:52
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • Gość: baca Re: Kto udostępnił ratownikowi lek, którym ten uś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.11, 20:08
      bydle jesteś
      • Gość: ds16 Re: Kto udostępnił ratownikowi lek, którym ten uś IP: *.ntlworld.ie 14.07.11, 20:59
        "Gdy sprawa wyszła na jaw rozmawialiśmy z dr Chmiestem, ordynatorem oddziału na temat zabezpieczenia leków. Teraz są pod ściślejszą kontrolą - mówi dyrektor Przysada. "

        Nie ma jak stanowcze decyzje dyrektora. Nóż się w kieszeni otwiera...witamy w Polsce, kompromitacja.
    • Gość: Prześmiewca Pytanie IP: *.adsl.inetia.pl 14.07.11, 22:44
      Przy jakiej ulicy w Rzeszowie jest Szpital Wojewódzki Nr2?
      • Gość: konrad Re: Pytanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.11, 23:11
        Ja płace składki zdrowotne juz 40 lat.A oni za moje pieniądze kotki czy psy sobie usypiają.
        Czy moge wypisać się z tego cyrku ?
        • Gość: Prześmiewca Re: Pytanie IP: *.adsl.inetia.pl 14.07.11, 23:45
          Konradzie Mazowiecki nie płać.A gdzie ten szpital bo nadal nie wiem?
          • Gość: konrad Re: Pytanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.11, 23:52
            Nie płać- łatwo powiedzieć - czy za opcją powieszenia się czyli utratą chęci do życia można to jaloś sensownie przeprowadzć?
    • Gość: r Kto udostępnił ratownikowi lek, którym ten uśmi... IP: *.38.160.60.resman.pl 15.07.11, 10:14

      "Śledztwo przeciwko Jackowi Ch. ratownikowi medycznemu, który zabił żonę podając jej śmiertelną dawkę ketaminy zakończyło się oskarżeniem mężczyzny o zabójstwo." - Skoro jest dopiero oskarżony a wy juz piszecie ze zabił to mam pytanie po co są sądy w polsce - przeciez wydaliscie juz wyrok - jeszcze napiszcie ile lat mu dajecie i do więzienia ... W taki sposób niszczycie ludzi ....

      • Gość: Prześmiewca Re: Kto udostępnił ratownikowi lek, którym ten uś IP: *.adsl.inetia.pl 16.07.11, 21:28
        Masz rację.Praca pana ratownika w pogotowiu powinna być prześwietlona od początku a najważniejszy motyw to śmierć jego żony.Za dużo wiedziała.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka