xgor
18.03.02, 11:55
Przepraszam wszystkich Polaków za to że zagłosowałem w wyborach na SLD.
Przyznaje szczerze myslałem że to jedyny dobry wybór po 4 letnich rządach AWS.
Dalem sie omamic reklamowce ze sliczna ruda dziewczynka mowiącą wybierzmy
przyszłość. Przepraszam że nie zapytałem tej dziewczynki jaką tą przyszłość
wybieram i postawiłem krzyżyk przy kandydacie z listy nr1(SLD). Przepraszam ze
moj głos przyczynił się do tego że:
- bezrobocie rośnie do prawie 18%
- przepraszam studentow ze przez moj głos mają 37% na przejazdy PKP i PKS
- przepraszam wszystkich Polaków że muszą oglądać aroganckie wypowiedzi
rzecznika rządu Tobera
- przepraszam matki ze skrocilem im swoim glosem urlop wychowawczy
- i wszystkich o ktorych tu nie wspomne.
A do premiera Millera i jego "świty" mam żal że w tak łatwy sposób potrafili
mnie oszukać, a do siebie jeszcze większy że byłem taki głupi i się dałem. Ale
moge zapewnic wszystkich - to sie juz nie powtórzy.