tokontojestwolne2
15.01.13, 07:58
Czyli tak jak się obawiałem.
Nikt nie pomyślał o mieszkańcach którzy pracują w centrum i jak zwykle wszystko od końca - parkingów nie ma, nowych kursów autobusów nie ma. Za to strefa jest. Faktycznie - miasto innowacji. Innowacji na opak. Ciekawe czy radni też będą pomykali autobusem czy może "załatwią" sobie zwolnienie z tej przyjemności.