Gość: chmiel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.04, 19:19 dla mnie czarny kot/alibi Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: śmierdzący forsą Re: najlepsza/najgorsza obsługa w knajpie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.04, 13:23 Wszędzie gdzie pojawia się chamowata obsługa z wielkimi uszami i łysą pustą czaszką w której tylnej części znajduje się dziura przez którą ktoś dawno temu wyssał trpie kości gównojada, bo mózgu nigdy tam nie było. Pozdrawiam obsługę TM Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dem Re: najlepsza/najgorsza obsługa w knajpie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.04, 22:05 zgadzam się, nowy mrok jest super Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jajko Re: najlepsza/najgorsza obsługa w knajpie IP: *.krak.tke.pl 19.12.04, 20:47 o obsludze jakiej knajpy mowisz w takich "superlatywach"? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jah najlepsza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.05, 04:59 Bardzo profesjonalna w Underground Twarz Miejska Jameson Pub Czarny Kot i BWA Sphinks najgorsza w rynku dyskoteki Kino Pub i Irish pada Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misiek Re: najlepsza IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.08.05, 21:51 najlepsza obsługa jest w barze bistro. Jestem w szoku, że po całej nocy w pracy o piątej rano potrafią mówić pijanym klientom dziękuję, proszę i przepraszam Odpowiedz Link Zgłoś