Dodaj do ulubionych

najlepsza/najgorsza obsługa w knajpie

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.04, 19:19
dla mnie czarny kot/alibi
Obserwuj wątek
    • Gość: śmierdzący forsą Re: najlepsza/najgorsza obsługa w knajpie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.04, 13:23
      Wszędzie gdzie pojawia się chamowata obsługa z wielkimi uszami
      i łysą pustą czaszką w której tylnej części znajduje się dziura przez którą
      ktoś dawno temu wyssał trpie kości gównojada, bo mózgu nigdy tam nie było.
      Pozdrawiam obsługę TM
      • Gość: dem Re: najlepsza/najgorsza obsługa w knajpie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.04, 22:05
        zgadzam się, nowy mrok jest super
      • Gość: jajko Re: najlepsza/najgorsza obsługa w knajpie IP: *.krak.tke.pl 19.12.04, 20:47
        o obsludze jakiej knajpy mowisz w takich "superlatywach"?
        • Gość: Jah najlepsza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.05, 04:59
          Bardzo profesjonalna w Underground Twarz Miejska Jameson Pub Czarny Kot i BWA Sphinks najgorsza w rynku dyskoteki Kino Pub i Irish pada
          • Gość: misiek Re: najlepsza IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.08.05, 21:51
            najlepsza obsługa jest w barze bistro. Jestem w szoku, że po całej nocy w pracy
            o piątej rano potrafią mówić pijanym klientom dziękuję, proszę i przepraszam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka