Dodaj do ulubionych

Autor poprawia głowę. Odsłonięcie pomnika w poł...

11.10.13, 23:00
Kolejna katoprawicowa, oszpecajaca miasto kupa. Te figurki wyglądają jak wykonane ręką dzieci ze szkoły specjalnej. Czy w tym kraju nie ma jednego rzeźbiarza? Czy pan Ferenc et consortes byli kiedy w jakimś niemieckim, włoskim czy innym cywilizowanym mieście i widzieli jak wygląda pomnik miejski?
Obserwuj wątek
    • Gość: Janek Re: Autor poprawia głowę. Odsłonięcie pomnika w p IP: *.play-internet.pl 12.10.13, 08:34
      O! kolejny zakompleksiony frajer się odezwał!
    • Gość: . Re: Autor poprawia głowę. Odsłonięcie pomnika w p IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 12.10.13, 09:01
      kolejny idiota na przepustce dał głos...
      • lechowski51 Re: Autor poprawia głowę. Odsłonięcie pomnika w p 12.10.13, 09:19
        Byli ubecy,sbecy i ORMO-wcy mają swoja "wielka cipę",Ci co marzyli i walczyli o wolna Polskę będą spotykać się tutaj.
        • Gość: Wachowski Re: Autor poprawia głowę. Odsłonięcie pomnika w p IP: *.wapgw.era.pl 12.10.13, 10:18
          Co Lechowski, znowu ci szambo wchałupie wybiło i przyszedłeś się poskarżyć?
        • Gość: Butapren Re: Autor poprawia głowę! IP: *.hsd1.tn.comcast.net 13.10.13, 06:08
          Jaka znowu "wolna" Polska? Kiedys byla zalezna od Moskwy, a teraz zalezna jest od Watykanu i od Waszyngtonu (Washington D.C.)!
    • szary_user Koszmarek 12.10.13, 09:44
      Ten pomnik jest tak brzydki, że doprawdy ktoś z urzędasów powinien za to beknąć.
      Zamiast poprawiać wygląd miasta tylko je szpecą.
    • res61 Autor poprawia głowę. Odsłonięcie pomnika w poł... 12.10.13, 23:43
      Potrzebne to jak tarka w d...e.
    • Gość: Poprawićgłowę Re: Autor poprawia głowę. Odsłonięcie pomnika w p IP: *.rzeszow.hypnet.pl 13.10.13, 00:01
      Nie jestem do końca pewien, komu należałoby poprawić głowę w związku z pomnikiem Cieplińskiego... :-(
    • Gość: Hycel Re: Autor poprawia głowę. Odsłonięcie pomnika w p IP: *.rzeszow.mm.pl 13.10.13, 08:50
      Co symbolizuje ta kratka (drabinka) poniżej głowy?
    • Gość: rado Re: Autor poprawia głowę. Odsłonięcie pomnika w p IP: *.rzeszow.vectranet.pl 19.10.13, 10:18
      a to nie Ciepliński wsypał całą swoją siatkę???

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka