makak84
11.10.13, 23:00
Kolejna katoprawicowa, oszpecajaca miasto kupa. Te figurki wyglądają jak wykonane ręką dzieci ze szkoły specjalnej. Czy w tym kraju nie ma jednego rzeźbiarza? Czy pan Ferenc et consortes byli kiedy w jakimś niemieckim, włoskim czy innym cywilizowanym mieście i widzieli jak wygląda pomnik miejski?