re_smen 11.12.13, 17:27 www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/przeglad-prasy-krystyna-pawlowicz-o-unijnej-szmacie-czyli-fladze-ue,378454.html posłanka Pawłowicz nie powinna być posłanką - powinna sprzedawać na rynku płody rolne Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
prawdziwy_olo Re: Unijna Szmata - poziom PISU sięga szamba... 11.12.13, 19:43 A czego się spodziewasz po osobie, która tytuł naukowy znalazła w cheetosach? Zastanawia mnie co na to powie najnowszy i najzagorzalszy euroentuzjasta kalkstein :-) Odpowiedz Link Zgłoś
re_smen Re: Unijna Szmata - poziom PISU sięga szamba... 11.12.13, 20:10 Olo - ja spodziewam sie po nich niczego dobrego ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Niewieprawica Re: Unijna Szmata - poziom PISU sięga szamba... IP: *.rzeszow.hypnet.pl 12.12.13, 01:24 "Ciągłe eksponowanie polskiej flagi "łącznie z jakąś unijną szmatą, obraża nasze symbole" - powiedziała Krystyna Pawłowicz (PiS) w wywiadzie dla "Super Expressu". Andrzej Duda, rzecznik PiS, ocenił w RMF FM, że jej wypowiedź jest "zdecydowanie zbyt radykalna." A prezes Kaczyński namawiał Ukraińców aby walczyli o tę szmatę! Nie, nie tę! Panie Dudo, współczuję! :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: glizda w occie Re: Unijna Szmata - poziom PISU sięga szamba... IP: *.rzeszow.mm.pl 12.12.13, 21:45 Obejrzyj sobie film o bezsenności biedaku :( 1.fwcdn.pl/po/26/16/32616/6909442.3.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szmata Re: Unijna Szmata - poziom PISU sięga szamba... IP: *.rzeszow.hypnet.pl 12.12.13, 19:49 Myślę, że jeżeli może być unjna szmata, to nic nie przeszkadza zaistnieć pisowskiej szmacie... :-(( Odpowiedz Link Zgłoś
lechowski51 Re: Unijna Szmata - poziom PISU sięga szamba... 12.12.13, 20:05 Jak każdy lewak z dziką przyjemnością swoich oponentów uprzedmiotawiasz i sprowadzasz do szmaty.Nihil novi! Rozumiem,że wy za niebieską szmatę,ze złotymi gwiazdkami będziecie umierać?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Skojarzenia Re: Unijna Szmata - poziom PISU sięga szamba... IP: *.rzeszow.hypnet.pl 12.12.13, 20:19 Cóż, nie ja zacząłem tę zabawę! A skojarzenia same nasuwają się, niestety! ;-(( Odpowiedz Link Zgłoś
lechowski51 Re: Unijna Szmata - poziom PISU sięga szamba... 12.12.13, 21:55 No tak!.Dla bolszewii straszne jest poniewieranie ich symboli a czymś normalnym szmaceniem ludzi.Tradycje Lenina i dzierżyńskiego wiecznie żywe! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adwent Re: Unijna Szmata - poziom PISU sięga szamba... IP: *.rzeszow.hypnet.pl 12.12.13, 22:39 Właśnie dowiedziałem się od Ciebie, że flaga UE jest symbolem bolszewii! Zastanawiam się tylko, dlaczego tak namiętnie J. Kaczyński namawiał Ukraińców do przystąpienia do owej bolszewii? I dlaczego ks. Rydzyk tak zabiegał o owe bolszewickie fundusze? Cóż, jak widać, "Tradycje Lenina i dzierżyńskiego wiecznie żywe!" ;-)) PS. Czy przypadkiem nie masz ochoty zeszmacić, tak po chrześcijańsku, paru bliźnich? I czy pamiętasz, że właśnie trwa adwent? Odpowiedz Link Zgłoś
lechowski51 Re: Unijna Szmata - poziom PISU sięga szamba... 12.12.13, 23:29 Nie spisz?..........ja też! Kochani, w czasie kiedy my kupujemy kotoosobie Dyskurs uszy renifera i ubieramy się w igły w geście solidarności z ciemiężonymi choinkami, szykując się na Winter Holidays, podkarpacie czeka na Boże Narodzenie, a potem - co brzmi równie niezręcznie przed Europą - na święto Trzech Kruli, z których przynajmniej jeden będzie Korwinem Krulem i przyjdzie nam zrobić z doopy jesień neoliberalizmu. Trzech Kruli jest bowiem świętem patriarchanym i antyfeministycznym, tak jak w ogóle cała idea krula. W końcu podkarpaccy średniowieczni polacy zaprzęgli do maskulinistycznej normy językowej nawet Jadwigę, która została królem Polski, ale Stanisław Jagiełło nie zgodził się być królową. Trzej Krulowie w tradycji nosza imiona: Kacper, Melchior i Baltazar. I tu już drzemie ogromna beka, np, w modnym kolektywie kolega-gej poznaje nowego kolegę, pyta go, jak ten ma na imię, a on na to: jestem Baltazar xD, nie no, dajcie spokój, jak siarzyście. Coraz bardziej się jednak obawiamy, że przyjdą do nas Janusz, Wojciech i Mariusz, zrobią nam neokonserwatyzm i neoliberalizm, eksmitują skłoty i znowu spalą tęczę, a w darach przyniosą cebulę, boczek i wodę święconą Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZBochni? Re: Unijna Szmata - poziom PISU sięga szamba... IP: *.rzeszow.hypnet.pl 12.12.13, 23:52 No tak: "Młodzi wykształceni i z wielkich ośrodków." :-)) Powrót do źródeł? Pomysł raczej marny. I jak by nie było - wklejka. Myślałem, że jesteś bardziej ambitny. Szkoda, że bez cudzysłowa. ;-(( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: glizda w occie Re: Unijna Szmata - poziom PISU sięga szamba... IP: *.rzeszow.mm.pl 13.12.13, 00:06 Nie spisz?......... To niedobrze, im dłużej śpisz tym lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Śpioch Re: Unijna Szmata - poziom PISU sięga szamba... IP: *.rzeszow.hypnet.pl 13.12.13, 23:40 Śpię! :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
re_smen Re: Unijna Szmata - poziom PISU sięga szamba... 13.12.13, 12:37 Ty nie jestes oponentem - oponenci mają mózg i reagują na argumenty - ty jesteś szaleńcem , niereformowalnym idiotą - nie pochlebiaj sobie Odpowiedz Link Zgłoś
chris1970 Re: Unijna Szmata - poziom PISU sięga szamba... 13.12.13, 10:15 Mylisz prywatną opinię posłanki z oficjalnym stanowiskiem partii. Wiem, że celowo. W tym przypadku nie różnisz się od innych imbecyli, którzy myślą, że ich manipulacje nie będą zauważone. Ogólnie zgadzam sie, że ta pani nie powinna być posłanką za takie wypowiedzi i całokształt zachowania, podobnie jak wielu innych posłów. Między innymi Dariusz Dziadzio i Małgorzata Marcinkiewicz. Jedynie co tę kobietę ratuje, to stałe poglądy bez względu z której strony wiatr wieje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ArcylapsusRuchalik Pawłowicz... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.12.13, 12:25 ...to największy wstyd, dla tych, którzy oddali na nią głos!!! Nie zgadzam się, żeby sprzedawała warzywa na targu - nie znoszę chamstwa u przekupek. Nawet nie ma stosownego słowa, by określić bezmiar braku kindersztuby u tej jejmości. Nie używam słów kultura, wychowanie i podobnych egzotycznych w tym przypadku określeń. Ale kindersztuba, coś co mamcia i tatuś dali każdej latorośli: jak się zachować przy stole i w innym publicznym miejscu, kiedy się odzywać i co mówić, żeby nie przynieść wstydu rodzicom, itd. itd. tego niestety też nie ma w tym przypadku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Pawłowicz... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.13, 12:52 a na ruhaczy było chonorowo ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: .. Re: Pawłowicz... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.12.13, 13:23 ty szczylku nie zasługujesz nawet na pierdnięcie w twoją stronę. Wypad!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Pawłowicz... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.13, 13:27 a ty potrafisz jeszcze pierdnąć pedałku? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WielebnyzBochni Re: Pawłowicz... IP: *.rzeszow.hypnet.pl 13.12.13, 23:43 Wielebny, jak można? :-(( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: orzecznik zus Re: Pawłowicz... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.13, 13:32 Gość portalu: .. napisał(a): > ty szczylku nie zasługujesz nawet na pierdnięcie w twoją stronę. Wypad!!!! ----------------------- no to nie pierdź bo może wyjść ci tak: Siedzi trzech pedałów w saunie, nagle widzą, że leży koło nich prezerwatywa. Na to jeden z nich: który to pierdnął? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . kamandir daj głos, bedzie o penisogłowych!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.13, 10:41 jak tam u ciebie , zagoiło sie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Penisigłowa Re: kamandir daj głos, bedzie o penisogłowych!! IP: *.rzeszow.hypnet.pl 13.12.13, 23:38 Co Ty wiesz o penisach, że o głowie nie wspomnę! ;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: kamandir daj głos, bedzie o penisogłowych!! IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 14.12.13, 08:49 tyle co ruchacze od Palikota pokazali! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ArcylapsusRuchalik PiS - lista s u k c e s ó w!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.12.13, 11:09 1. " 3 mln mieszkań " 2. 7,7 km odcinek autostrady A6 oddany do użytku w 2007r . Wstrzymanie na dwa lata rozpoczętej już budowy A1 i A2. 3. Zadłużenie zagraniczne w 2005 kiedy Pis objął władzę, wynosiło 132,927 mld.$. W roku 2007, kiedy PiS stracił władzę wynosiło 234,052 mld $. (rocznik statystyczny 2008 str. 606) Wzrost zadłużenia o 77% W dwa lata przy światowej koniunkturze ponad 100 mld. dolarów ( ok 320 mld zł przy obecnym kursie) zadłużenia więcej. 4. Obniżenie na odchodne składek ZUS i PIT (głównie dla najbogatszych) - budżet stracił na tym ok 150 mld zł a ludzie w swoich dochodach nawet tego nie zauważyli 5. Rodzina Na Swoim - kosztowała z budżetu dziesiątki mld ,a jedyny tego efekt to trzykrotny wzrost cen mieszkań. 6. Średnia płaca krajowa niższa o 40% od obecnej 7. Płaca minimalna niższa o 50% od obecnej. Za PIS-u w 2007 - 936 zł, obecnie 1500 zł 8. Zaszczuwanie niewygodnych oponentów politycznych co kończyło się ich śmiercią. 9. Zapaść służby zdrowia. Po aresztowaniu kilku wybitnych lekarzy liczba przeszczepów spadła do zera co kilkaset Polaków przypłaciło życiem. 10. 2 mln Polaków wyjechało za chlebem za granicę. 11. Średnie bezrobocie wyższe niż obecnie choć gospodarka światowa była w szczycie koniunktury. 12. Grube miliony wyłożone na budowę świątyń i odwierty Rydzyka ( które okazały się kompletną klapą) 13. W aferach ekipa Kaczyńskiego pobiła wszelkie dotychczasowe rekordy. 14. Zakup rafinerii w Możejkach. Od początku przynosi tylko straty które przekładają się na wyższą cenę paliw w Polsce. 15. Embargo na eksport na wschód produktów roślinnych w tym z drzewa. Straty to dziesiątki mld. 16. Pośmiewisko z rządu Kaczyńskiego na arenie międzynarodowej. Przypominam "kartofle" w prasie zagranicznej i 3 min audiencję u prezydenta USA. 17. Wytropienie "UKŁADU". Jedyne co wytropił to układ we własnym rządzie ( Lepper, Kaczmarek, Netzel i Kornatowski,Lipiec ) 18. Porażająca nieudolność. Pułapka zastawiona na koalicjanta okazała się kompletną klapą , a nikomu z WSI nie udało się postawić jakichkolwiek zarzutów. Po dwóch latach tych pseudorządów Kaczyński skapitulował a następnie przez 6 kolejnych razy przegrał wybory. 19. Jedyny realny sukces - anulowanie milionowych długów Kaczyńskiego z czasów PC. Odpowiedz Link Zgłoś