Dodaj do ulubionych

Gratulacje?

13.01.16, 22:36
"Jerzy Cypryś, szef klubu PiS w podkarpackim sejmiku wojewódzkim, został nowym komendantem wojewódzkim Podkarpackiej Wojewódzkiej Komendy Ochotniczej Hufców Pracy w Rzeszowie."
A miał być wojewodą podkarpackim... :-((


Cały tekst:
rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/1,34975,19472052,jerzy-cyprys-komendantem-nie-zgadniecie-gdzie.html#ixzz3xA8monTT
Obserwuj wątek
    • rz2014 Re: Gratulacje? 13.01.16, 22:41
      Tak, czytałem :)
      OHP a UMWP czy to taka wielka różnica :)
      • wislocki12 UMWP 13.01.16, 22:56
        Czy pisząc UMWP, miałeś na myśli Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego? Podejrzewam, że marszałek Ortyl chętnie podyskutowałby z Tobą w tej sprawie! ;-))
        PS. Moim zdaniem "szef klubu PiS w podkarpackim sejmiku wojewódzkim", że o "wojewodzie podkarpackim" nie wspomnę, brzmi znacznie lepiej niż "komendant wojewódzki Podkarpackiej Wojewódzkiej Komendy Ochotniczej Hufców Pracy w Rzeszowie". ;-))

        • rz2014 Re: UMWP 15.01.16, 11:20
          Dokładnie tak - Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w skrócie UMWP.
          Pewnie Ortyl nie byłby zachwycony postem :)
          Szef klubu PIS sejmiku województwa oczywiście, że brzmi lepiej niż te całe te "wojewódzkie OHP"
    • jah44 Re: Gratulacje? 15.01.16, 10:11
      jeszcze jeden ryj przy korycie, rzygać się chce!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka