wislocki12
13.01.16, 22:36
"Jerzy Cypryś, szef klubu PiS w podkarpackim sejmiku wojewódzkim, został nowym komendantem wojewódzkim Podkarpackiej Wojewódzkiej Komendy Ochotniczej Hufców Pracy w Rzeszowie."
A miał być wojewodą podkarpackim... :-((
Cały tekst:
rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/1,34975,19472052,jerzy-cyprys-komendantem-nie-zgadniecie-gdzie.html#ixzz3xA8monTT