Dodaj do ulubionych

Policzek dla SLD

IP: *.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl 01.10.04, 22:49
Odwołano dyrektora Oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Ronictwa
w Rzeszowie Dubasa, związanego z SLD, a powołano prawicowego Flagę. Czy SLD
jeszcze rządzi czy w pokorze przyjmuje kolejne policzki?
Obserwuj wątek
    • Gość: Pik Re: Policzek dla SLD IP: *.man.rsk.pl 02.10.04, 15:35
      SLD-owcy zachowują się jak szczury w worku, gryzą się między sobą.
      • Gość: Gaga Re: Policzek dla SLD IP: *.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl 02.10.04, 19:04
        No no myślałam że czerwoni jeszcze coś mają do powiedzenia w rządzi. A okazuje
        się że kiedy ktoś im pluje ..., to oni mówią że to deszcz.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka