Dodaj do ulubionych

NOWE POLACZENIA Z LOTNISKA W RZESZOWIE

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.05, 21:49
Goleniow zapowiada konferencje prasowa jeden z punktow to:
1. Najbliższe plany dot. uruchamiania nowych połączeń lotniczych z Portu
Lotniczego Rzeszow

Czy ktos wie cos wiecej na ten temat? O jakiego przewoznika chodzi?
Obserwuj wątek
    • Gość: res Re: NOWE POLACZENIA Z LOTNISKA W RZESZOWIE IP: 82.177.98.* 17.05.05, 01:54
      hm. Ale czy to ma sens na tym etapie. Gdańsk jeszcze tak ale Szczecin no nie
      wiem ale zobaczymy.
      • styro Re: NOWE POLACZENIA Z LOTNISKA W RZESZOWIE 17.05.05, 02:00
        Znaczy sie - Szczecin - Rzeszow??? RES moze tu chodzi o ta firme, ktora miala
        na J31 latac???
    • Gość: Signal Re: NOWE POLACZENIA Z LOTNISKA W RZESZOWIE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.05, 02:08
      Londyn i Szczecin. Tylko pogratulować.
    • styro Re: do lotka 17.05.05, 02:20
      Lotek - mozesz podac link do informacji - patrzylem na www Goleniowa ale nic
      takiego tam nie dostrzeglem.... Kiedy ta konferencja?
      • Gość: Signal Re: do lotka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.05, 02:25
        Polączenie ze Szczecinem przydaloby się nam. Trzymamy kciuki za Szczecin, może
        uda się wam razem z nami osiągnąć status międzynarodowego portu lotniczego.
        • Gość: res Re: do lotka IP: 82.177.98.* 17.05.05, 11:36
          co wt macie z tym miedzynarodowym, zarowno Rzeszow ja i Szczecin od dawna maja
          status lotnisk miedzynarodowych.
          • Gość: lotek Re: do lotka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.05, 12:31
            przepraszam za pomylke.chodzilo mi o jasionke a nie goleniow.

            mialo byc:

            Rzeszow Jasionka zapowiada konferencje prasowa jeden z punktow to:
            1. Najbliższe plany dot. uruchamiania nowych połączeń lotniczych z Portu
            Lotniczego Rzeszow

            Czy ktos wie cos wiecej na ten temat? O jakiego przewoznika chodzi?
            • Gość: peti Re: do lotka IP: *.w83-194.abo.wanadoo.fr 17.05.05, 13:22
              to maja byc linie lotnicze ryanair i maja uruchomic loty do frankfurtu z
              rzeszowa i z gdanska maja byc od 1 litopada cena biletu z oplatami 54zl
              (rzeszow) i 58 zl (gdansk)

              zerknij tutaj www.ryanair.com/site/PL/?culture=PL
              • Gość: lotek Re: do lotka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.05, 14:11
                drogi peti, to juz stara sprawa.... konferencja dotyczaca tych lotow byla kilka
                tyugodni temu... teraz bedzie cos nowego...
              • chris1970 Re: do lotka 17.05.05, 15:39
                54 i 58 zł to cena biletu w najniższej klasie rezerwacyjnej. Zobaczymy jakie
                będą rzeczywiste ceny biletów...
                • styro Re: do lotka 17.05.05, 20:22
                  Ryanair i Stansted
                  • Gość: vince Re: do lotka IP: 82.177.97.* 18.05.05, 12:15
                    Ryanair otworzył linię Rzeszów_Stansted (Londyn), 7/tydz. o 11.35 wylot. No
                    wreszcie.
                    • ffred Re: do lotka 18.05.05, 12:44
                      zeby tylko Podkrapacie nie zmarnowalo tej wielkiej okazji jaka beda
                      bezposrednie poaczenia do londynu i hahn! trzymam kciuki!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka