Gość: Maturzysta
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
30.06.05, 21:04
To skandal, że sprawdzałem swoje prace wraz z grupą ok 20 osób i wszyscy mają
z każdego egzaminu źle policzoną punktację. Ja mam wyraźnie niepoliczone
wypracowanie z rozszerzonej historii to samo kilkanaście innych osób, a teraz
kolega który za pomocą wpisania kodu sprawdził w internecie jak był oceniony
dowiedział się że w kilku zadaniach dostał 0 punktów za poprawną odpowiedź.
Na ten temat już pojawił się artykuł w GW.
Apeluję do maturzystów z Rzeszowa: jeśli macie podejrzenia co do niskiej
punktacji waszych egzaminów, sprawdźcie w internecie czy macie prawidłowo
ocenione zadania! To nie może tak się skończyć. Czy mam wierzyć w przypadek w
kilkudziesięciu pracach? Cała moja klasa w jednej z najlepszych szkół w
mieście jest zaszokowana wynikami. Gdy teraz uczniowie sprawdzają w
internecie wyniki, zauważają że często za dobrą odpowiedź mieli 0 punktów.
To jest przykład:
Numer zadania: Wynik: 0.0 / 1.0 Temat zadania: W akapicie 5. występuje
sformułowanie „romantyczna fikcja”. Wypisz z akapitu 4. wyrażenie o
znaczeniu przeciwstawnym do tego sformułowania.
Ocena zadania: Punkty:0.0 / 1.0 Kryterium:„racjonalistyczny świat”1.p
Jeśli miałem tu wpisane "Racjonalistyczny świat" a mam 0 punktów, to jak mam
to wyjaśnić? Sprawdzajcie swoje prace! I piszcie podania o wgląd do prac!