Gość: mar533
IP: *.pwsz.krosno.pl
07.11.05, 13:23
witam. Na osiedlu krakowska południe pojawiła sie nowa firma cafecom
oferująca dostęp do internetu. Maja dość ciekawą oferte. Zastanawiam się nad
instalacją. Może ktoś już korzysta z usług tej firmy i jakie ma o nich zdanie.