Dodaj do ulubionych

OCENA JAZZ KLUBU !!!!!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.05, 20:39
Całkowicie zgadzam się z przedmówcą Frenchman. Jeśli chodzi o selekcje to
znowu
pojawia się ten problem który został wymyślony dla snobów. Kolesie zupełnie
wogóle nie wiedzą na czym selekcja ma polegać.

Byłem w klubie i mam bardzo mieszane uczucia. Bardzo dużo podróżowałem po
świecie i byłem w niejednym klubie bynajmniej, nie uważam się za jakiegoś
znawce ale klub niestety nie jest zrobiony z gustem a przedewszystkim nie
jest
zrobiony jak styl klubów jazzowych w których bywałem.
Widać ze własciciel nie do konca wiedział o co mu chodzi.
Widać ze poszła gruba kasa w wykonczenie ale to nie znaczy ze jest ok.
Bar fajny, posadzki ok . Ale w klubie jest za kolorowo! Na scianach jakieś
jasno świecące gitary w jaskrawych kolorach. Za dużo emblematów,zdjęć wisi na
scianach. Rozumie ze to nie miał być klub rodem z wysp UK. Wtopa na maksa
projektanta/i : wentylacja nad barem , jakaś rura jak w chali przemysłowej to
tak jakby wybudować nowy dom i zrobić instalacje CO na wierzchu.
Ogólnie ewidentnie pomieszane style. Potwierdzają to rozmaite pipy od piw.
Czy
to ma być nastepny irish pub ?
Ogólnie styl NOWOBOGADZKI , wszystko byle świeciło i błyszczało.
OCENA : 3 w skali 0-10
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka