IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.05, 21:43
Coś Kaczyńscy wybierają dziwne nazwy dla swoich partii.
Kiedyś był POC przemianowany potem na PC jak się dowiedzieli, że po hebrajsku
poc to nic innego jak chu...
a tera pis (z angielskiego) też związany z ... no wiadomo
Obserwuj wątek
    • signal00 Re: pis poc 12.12.05, 21:44
      heh, piss :) Mają pecha.
    • Gość: Jerzy Re: pis poc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.05, 21:44
      Ciekawe jak przemianują pis, bo ja bym do szczającej partii nie wstąpił
    • Gość: halina Re: pis poc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.05, 21:46
      Może pisuar lepiej brzmi
    • Gość: marek Re: pis poc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.05, 21:50
      lepiej pisklę lub pis da
    • Gość: normalny Re: pis poc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.05, 23:40
      nastepna bedzie Chrzescijanska Unia Jednosci
      • Gość: kaśka Re: pis poc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.05, 23:42
        niezłe brawo!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka