Gość: mieszkaniec NM
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
27.12.05, 17:18
Dlaczego to osrane osiedle, chyba już najgorsze w mieście, w sumie nie
osiedle a getto nie ma normalnych chodników. Czy 18 tys ludzi ma się
codziennie męczyć z tym czymś, bo nie wiem czy można nazwać to chodnikiem.
Wzdłuż Podwisłocza ciągnie się rozwalona smoła (nie asfalt tylko smoła)
pamiętająca chyba stan wojenny, pokrzywiona, zdewastowana. Różnice w
wysokości jednego i drugiego krańca chodnika wynoszą chyba metr jak nie
więcej (od strony ulicy jest po prostu urwisko). Kto sie wreszcie tym zajmie?