Dodaj do ulubionych

Chodniki na Nowym Mieście

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.05, 17:18
Dlaczego to osrane osiedle, chyba już najgorsze w mieście, w sumie nie
osiedle a getto nie ma normalnych chodników. Czy 18 tys ludzi ma się
codziennie męczyć z tym czymś, bo nie wiem czy można nazwać to chodnikiem.
Wzdłuż Podwisłocza ciągnie się rozwalona smoła (nie asfalt tylko smoła)
pamiętająca chyba stan wojenny, pokrzywiona, zdewastowana. Różnice w
wysokości jednego i drugiego krańca chodnika wynoszą chyba metr jak nie
więcej (od strony ulicy jest po prostu urwisko). Kto sie wreszcie tym zajmie?
Obserwuj wątek
    • Gość: NM Re: Chodniki na Nowym Mieście IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.12.05, 17:34
      gdzie ta smoła ,bo mieszkam na NM i u mnie wkoło samiusieńka kostka ...getto ?
      nie wiele w życiu widziałeś jak Ci nasze blokowisko to przypomina .
      • Gość: xyz Re: Chodniki na Nowym Mieście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.05, 17:36
        Jest w Polsce większe blokowisko od Nowego Miasta? 18 tys. ludzi na 1,20 km.
        Paranoja nr 1 w kraju.
        • Gość: mieszkaniec NM Re: Chodniki na Nowym Mieście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.05, 17:39
          Mimo ze tu mieszkałem uważam że to najwieksza porażka Rzeszowa. Mam nadzieje ze
          w ramach rewitalizacji blokowisk 2007-2013 Nowe Miasto zostanie zburzone. Żart
          urbanistów. Smutny żart.
          • Gość: madry jasiu Re: Chodniki na Nowym Mieście IP: *.ri.ri.cox.net 28.12.05, 02:22
            Gość portalu: mieszkaniec NM napisał(a):

            > Mimo ze tu mieszkałem uważam że to najwieksza porażka Rzeszowa. Mam nadzieje ze
            >
            > w ramach rewitalizacji blokowisk 2007-2013 Nowe Miasto zostanie zburzone. Żart
            > urbanistów. Smutny żart.

            Tys sie chyba chlopaku nie zapuscil nigdy na inne rzeszowskie blokowiska jak
            baranowka, kmity i inne. Nowe Miasto to jedno z najczystszych, najbardziej
            uporzadkowanych i w miare bezpiecznych osiedli rzeszowa.
    • Gość: xyz Re: Chodniki na Nowym Mieście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.05, 17:50
      Inna sprawa jest taka, ze na Podwisloczu w jednym z bloków (niedaleko SP) od
      kilku lat banda gó..arzy (17-20 lat) terroryzuje całe osiedle. Wstyd kogoś
      przyprowadzić bo jak przejdziesz koło nich to zaczną bekać albo pieprzyć coś o
      fajce czy 20 groszach. To banda pustych kretynów z zawodówek i CKU, ktorzy
      tylko piją pod żłobkiem albo blokiem 8A wino, palą fajki i przynosza wstyd
      wszystkim normalnym ludziom.
      • Gość: NM Re: Chodniki na Nowym Mieście IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.12.05, 17:54
        obyście zawsze tylko takie problemy mieli ...a widział jeden z drugim kiedy
        krakowskie, radomski czy łódzkie blokowiska ???
      • Gość: xyz Re: Chodniki na Nowym Mieście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.05, 17:54
        Moze skojarzycie: gości jest 8, często chodza z 2 głupimi dziewczynami po
        osiedlu. Mają wyraz twarzy debili po lobotomii, bawią się to śniegiem, to
        petardami mimo że mają po 18 lat, w lecie siedzą na ławkach i chlają.
        Generalnie słychać ciągle ich głupi śmiech, przekleństwa, wypowiadane 100 razy
        na dzień "daj fajkę/jak to nie masz/musisz mieć", "daj złotówkę". O ich
        rodzicach i ich wyczynach też jest ostatnio głośno, niedawno jeden z nich
        wylądował w areszcie pod podejrzeniem pedofilii i kazirodztwa. Czy ktos
        wreszcie zajmie sie tym co dzieje sie na Nowym Miescie?
        • Gość: NM Re: Chodniki na Nowym Mieście IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.12.05, 18:05
          chodzi o teren SP23 czy żlobek/przedszkole na Podwisłoczu ???

          Pedofilia kazirodztwo ? Napisz coś więcej o delikwencie :D
          • Gość: xyz Re: Chodniki na Nowym Mieście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.05, 19:08
            To nie znasz sprawy? Wszystkie lokalne gazety pisały.
    • Gość: lolo Re: Chodniki na Nowym Mieście IP: 82.177.97.* 27.12.05, 19:56
      Chodniki jak chodniki, wymienia się na kostkę koło klatek schodowych, ale z
      tyłu bloków (pod balkonami trudno przejśc jak popada, kałuże i błoto. Żeby
      jakiś prezio nie protestował to przykład: chodnik prowadzący do przedszkola
      przy Podwisłoczu (obok żłobka i asfaltowego boiska), dalej wzdłuż bloków koło
      boiska sportowego Solosu i drugiego przedszkola. Chodniki wzdrłuz samej ulicy
      Podwisłocze wołają o pomstę: garby, smoła, doły. Niepełnosprawny na wózku nie
      ma się po co tą "trasą" wybierać.
      Rok temu zamontowano latarnie na pastwisku koło szkoły 23. Komu służą, chyba
      tylko tym co psy sobie wieczór wyprowadzają, tam jest zero chodnika. Chodniki
      zrabane przez auta i mrozy przy uliczce doprowadzającej do 23. a także Mikołaja
      cukierni i Plaaazyyy (tam ciągle jakiś remont, jakieś auta trudno przejść. Auta
      stoją na chodniku (to przy ul. Pelczara 7 - pozelmerowski blok).
      Nowe Miasto to też okolice ul. Mieszka: ul. Ułanów, Monte Cassino. ciasne
      uliczki, zastwaione chodniki, trudno przejśc, Płyty chyba za Gierka jeszcze
      robione.
      Jest duzo do zrobienia.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka