IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.06, 10:54
Dlaczego Rzeszów nie postara sie o to zeby AWF powstal w naszym pieknym
miescie. Byla by to dobra promocja dla miasta (wielu studentow z innych miast
by sie wybralo na awf,bylo]by wielu sportowców ktorzy by zaczeli
reprezentowac nasze kluby a to tez sa pieniadze dla klubow bo za dobre wyniki
klubu dostaja kase)
Obserwuj wątek
    • Gość: Kasai Re: AWF IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.06, 10:57
      nom AWF w Rzeszowie napewno dałby promocje miastu ale na to trzeba pieniędzy
      duzych o które trzeba walczyć a radni Pis-u napewno nie będą się wysilać na
      takie coś :-|
    • Gość: Roman Re: AWF IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.06, 22:17
      jestem za powstaniem akademii
    • Gość: josh Re: AWF IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.06, 01:32
      Jezeli przyrost kadry bedzie w dalszym ciagu taki dynamiczny jak w ostatnim
      czasie to mysle ze bylaby szansa na przekwalifikowanie Wydzialu Wychowania
      Fizycznego UR na AWF, tylko ze jeszcze musi byc odpowiednie zaplecze, hale
      sportowe etc.. tak samo szanse ma powstanie ASP, podobno sa przymiarki do
      Akademi Medycznej, ale nie wiem czy to nie ploty..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka