Gość: bylaś
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
07.02.06, 10:54
Dlaczego Rzeszów nie postara sie o to zeby AWF powstal w naszym pieknym
miescie. Byla by to dobra promocja dla miasta (wielu studentow z innych miast
by sie wybralo na awf,bylo]by wielu sportowców ktorzy by zaczeli
reprezentowac nasze kluby a to tez sa pieniadze dla klubow bo za dobre wyniki
klubu dostaja kase)