Gość: klient
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
26.04.06, 20:49
ta co za zmiany - sprawdzilem na ich stronie i ta 39 bedzie w jedna strone
jechac ok 15 minut i ma na trasie 11 przystankow to jest najkotsza linia jaka
mogli wymislic a pozatym za malo jest tych kursow na godzine bo co to jest 1
kurs na godzine no o 6 jest 2 czy 3 - a poco bylo likwidowac 16 z
dabrowskiego trochszke trzeba bylo pomyslec i zrobic np tak ze niektore kursy
byly by przez szopena a reszta normalnie a jak moze pojsc za ciosem i zrobic
linie pod szpital na lwowskiej ??