Dodaj do ulubionych

Nowe kursy MPK

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.04.06, 20:49
ta co za zmiany - sprawdzilem na ich stronie i ta 39 bedzie w jedna strone
jechac ok 15 minut i ma na trasie 11 przystankow to jest najkotsza linia jaka
mogli wymislic a pozatym za malo jest tych kursow na godzine bo co to jest 1
kurs na godzine no o 6 jest 2 czy 3 - a poco bylo likwidowac 16 z
dabrowskiego trochszke trzeba bylo pomyslec i zrobic np tak ze niektore kursy
byly by przez szopena a reszta normalnie a jak moze pojsc za ciosem i zrobic
linie pod szpital na lwowskiej ??
Obserwuj wątek
    • Gość: Edzio Re: Nowe kursy MPK IP: 82.160.22.* 26.04.06, 21:26
      to nie jedyna zmiana dodatkowo podrożeją bilety... także kupując studencki
      będzie złoto w kieszeni...
    • Gość: Rzech Re: Nowe kursy MPK IP: *.dnet.local / 217.153.194.* 27.04.06, 09:50
      Wreszcie wiosna w MPK. Rozsądny pomysł z linią 39, a może jeszcze połączenie
      Merszałkowska do Krakowskiej Płd.???
    • Gość: Malina Re: Nowe kursy MPK IP: 82.177.97.* 27.04.06, 12:52
      Uwazam ze powinni cos zrobic z Podwisloczem, dlatego ze jezdzi tu tylko 11, 10
      i 26 z czego 10 zadko a przeciez mamy tu Urzad Skarbowy ! A co najlepsze
      kierowcy jezdza jak im sie zywnie podoba ! raz 10 min. zapozno a raz zawczesnie
      z zego wynika zeby wsiasc w autobus trzeba wychodzic jakies 20 min. wczesniej
      majac przystanek jakies 3 min. drogi od siebie SKANDAL !!!!!!!!!!!!
    • lola1231 Re: Nowe kursy MPK 27.04.06, 18:02
      nowa linia 39 - kretyństwo! wystarczyło zmienić trasę 16tki na odcinku
      dąbrowskiego- piłsudskiego. a tak urwała się fajna linia biegnąca przez całe
      miasto. jak coś MPK wymyśli, to tylko załamać ręce i płakać. szkoda ze nie
      wyrosła konkurencja dla MPK. może by to coś zmieniło...
      • Gość: Rzech Re: Nowe kursy MPK IP: *.dnet.local / 217.153.194.* 27.04.06, 20:16
        Super linia 39. Tak trzymać. Mi to pasi. Od maja jezdżę nią i wara od zmiany
        tej linii.
        • Gość: podrozny Re: Nowe kursy MPK IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.06, 21:21
          to to juz 1 pasazer na 2 kursach dziennie jest oby tak dalej
      • jelcz574 Re: Nowe kursy MPK 28.04.06, 10:06
        Nie mozna zmienić trasy 16, bo nie ma skrętu w lewo z ulicy Piłsudskiego w
        Targową ( w przeciwną strone jest taka mozliwość, czyli w prawo).
        • Gość: wkurzony Re: Nowe kursy MPK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.06, 15:43
          Mieszkańcy Słociny! Czytacie i nie grzmicie?! Właśnie obcinają nam trasę
          jedynego autobusu, którym można było dojechać dalej niż tylko w okolice hali
          Targowej i Placu Wolności. Teraz żeby dostać się gdziekolwiek dalej trzeba się
          będzie przesiadać. Dyrektorze MPK! Jeśli uważasz, że mieszkańcy Słociny jeżdżą
          autobusami wyłącznie na bazary na Targowej i Placu Wolności, to jesteś w błędzie
          i właśnie wyrządzasz im wielką krzywdę! Co mamy za to? Oto powstaje nowa linia
          dla kilkorga emerytów z Dąbrowskiego.
          Gdy Rzeszów starał się o przyłączenie Słociny urzędnicy obiecywali m.in.
          łatwiejsze połączenia, lepszą komunikację z miastem, a tymczasem co? Nie dość,
          że na Słocinie nadal obowiązuje 2 strefa taxi, to jeszcze zamiast coraz więcej
          coraz lepszych tras autobusowych, mamy coraz gorsze, krótsze. Nie tak się
          umawialiśmy Panie Prezydencie!
          • Gość: zdegustowana Re: Nowe kursy MPK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.06, 12:26
            ZGADZAM SIE Z TOBĄ W ZUPEŁNOSCI!!! To co zrobili z 16 woła o pomste do nieba.
            Ja już wysłałam kilka e-maili bezpośrednio na adres e-mail MPK i co? He he nic.
            Z tego co wiem, mieszkańcy pisali już petycję do dyrektora MPK i co? g...
            pomogło. Pani w kasach poradziła, zeby pisać do prezydenta, więc moze to by go
            ruszylo. Teraz puszczają 16 do Zabratówki, bo ktoś może ma interes, zeby
            powiększyć Rzeszów o Zabratówkę he he he. Więc może stąd to udognodnienie. Dla
            tych, co już są, po co robić im "lepiej".
        • lola1231 Re: Nowe kursy MPK 28.04.06, 16:56
          kurde, faktycznie nie można... masz rację. Ale szkoda 16-tki. Super linia
          była...
          • Gość: pasazer Re: Nowe kursy MPK - do niezadowolonych IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.04.06, 19:54
            jak wam nie pasi to piszcie skargi itp moze pomoze skoro grupka emerytow
            wywalczyla nowa linie to moze i wam sie uda
    • Gość: Niuniu Re: Nowe kursy MPK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.06, 15:55
      doskonały pomysł. Należy zwiększać ilość liń autobusowych.
      Może teraz czas na walkę o trasę do Tyczyna i Zarzecza. Przecież prywaciaż
      (właściciel 123 i 126) nie wytrzyma konkurencji z miejskim przesibiorstwem. Gra
      warta świeczki, nawet jesliby trzeba było zastosować promocyjne bilety na tej
      trasie tak żeby wykończyć gościa. Myślę że pół roku, może rok i prywaciaż
      ogłosiłby bankructwa. Oddanie tych tras bez walki było błedęm, który władze MPK
      powinny jak najszybciej naprawić. MOja propozycja brzmi:
      Linia 40 - X Dywizji Piechoty "Makro", Niepodległości, Rejtana, Powst.
      Warszawy, Podwisłocze, Trasa zamkowa, Targowa, Plac Wolności, Piłsudskiego,
      Cieplińskiego, Dąbrowskiego, Zwięczyca, Boguchwała, Lutoryż, Zarzecze,
      Siedliska - pętla ( z kursami do Lubenii);
      Linia 41 - Wzgórza Staroniwskie, Witosa, Wiktora, Kotuli, Mikołajczyka,
      Wzywolenia, Lubelska, Marszakowska, Pisudskiego, Targowa, Hetmanska, Powst.
      Warszawy, Lukasiewicza, Robotnicza, Biala, Tyczyn, Hermanowa, z kursami do
      Czerwonek.
      • townmaker Re: Nowe kursy MPK 29.04.06, 16:37
        Nie pisz tak, bo jeszcze kto w MPK weźmie to na poważnie i dopiero będą
        jajca. :/

        Oni w tym MPK tacy myśliciele są czy może sabotaż Pomiankowi urządzają?
      • Gość: pawel lat30 Re: Nowe kursy MPK linianumer40 IP: 62.93.41.* 16.05.06, 12:47
        jestem za linia numer 40 to jest swietny pomysl na konkurencje na lini123 ilin126 bo jest malo kursow a linie numer 40 i 41 mpk to jest swietny i tansze bilety liniach 40 i 41 mysle ze zapol roku albo jeszcze w tym roku mozemy sie spodziewasc dwoch nowych lini 40 przez xdywizji piechoty makro do zarzecza siedliska petla kilkoma kursami do lubeni linianumer 41 wgorza staroniwskie do hermanowej z kilkoma kursami do czerwonek i do przylasku jestem za tym
    • aga-d Re: Nowe kursy MPK 07.05.06, 20:39
      Wiecie dla mnie MPK to tylko złodzieje!! Zdzieraja na wszystkim!! Co chwilkę
      zmieniaja rozkłady jazdy i nikogo o tym nie informują!! Dodatkowo kierowcy są
      strasznie arogancy i nie uprzejmi!! Niekiedy nawet zamykaja drzwi w chwili
      kiedy ktoś wycodzi czy ledwo co wyszedł z autobusu!! Skandal a jeszcze
      podrożały bilety!! Szkoda słów!! A jeżeli chodzi o tworzenie nowych liń
      autobusowych to oni sa raczej specjalistami od ich likwidowania!!!!!!
      • Gość: klient Re: Nowe kursy MPK IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.05.06, 14:47
        te 2 linie 40 i 41 to moze i fajny pomysl a jak by kiedys mpk uruchomilo
        autobusy w tamten rejon to beda przeciez startowac z bardowskiego przeciez to
        tradycja - a co do lini na tyczyn juz kiedys jezdzil tam mpk (linia nr 26)
        pewnie stad linia prywatna 126 i co ... skutki byly takie ze prywaciaz dal tak
        niskie ceny ze wszyscy sie do niego przesiedli obecnie nie wiem jaki on ma
        ceny - a co do lini do siedlisk to moze i fajny pomysl tam pod gimnazjum zeby
        dojezdzal - ale do lubenii to troche chory pomysl - poki co zostawmy marzenia
        na boku i martwmy sie tymi liniami co mamy :)
        • Gość: pawel30 Re: Nowe kursy MPK IP: 62.93.41.* 18.05.06, 11:12
          jesli chodzi o nowa linie 41 moglo by jezdzisc tez bardowskiego plac wolnosci targowa szopena powstancow warszawy sikorskiego biata tyczyn hermanowa czerwonki kilkoma kursami do przylasku a chodzi o linie 40 to jak pisalem wczesniej x dywizji piecoty makro armi krakowej rejntana powstancow warszawy podwislocze trsa zamkowa plac sreniawitow dabrowskiego podkarpacka zwieczyca boguchwala zarzecze siedliska petla kilkoma kursami do lubieni oczywiscie obie te linie mialy by kursowwasc tygodniu i sobota i niedziele linia 40 mogla by kursowasc tygodniu do 23.30 ostatni kurs a soboty i niedziele o 23.10
          • Gość: pasażerka Re: Nowe kursy MPK IP: *.68.79.198.mielec79.tnp.pl 18.05.06, 12:26
            Ale MPK już jeździ na tej trasie (linia 37)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka